Chorwacja, typy
depositphotos.com

Chorwacja – Albania: typy, kursy, zapowiedź 19.06 | Euro 2024

Chorwacja – Albania typy i kursy na mecz drugiej kolejki grupy B Euro 2024. Obie reprezentacje przegrały swoje pierwsze spotkania, więc środowe spotkanie będzie dla nich niemal o być albo nie być. Kursy na Chorwacja – Albania wskazują, że zdecydowanym faworytem meczu są Chorwaci. Typy na Chorwacja – Albania znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy!

300 PLN za wygraną Chorwacji z Albanią
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo Chorwatów i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Chorwacji z Albanią. Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną Chorwatów i jeżeli ograją Albanię na Twoje konto wpadnie 300 zł!

Chorwacja – Albania: typy bukmacherskie

Chorwacja w pierwszym meczu się nie popisała. Była ona w stanie wyklarować sobie kilka sytuacji, ale skuteczność wołała o pomstę do nieba. Drużyna mogła spokojnie zdobyć z dwie lub trzy bramki w tym spotkaniu. Mimo wysokiej przegranej, Chorwacja nie zgarnęła ani jednej żółtej kartki. Ogólnie cały jej mecz był mało agresywny co jest dobrym zwiastunem dla naszego typu.

Poniżej 4 kartki w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.70

Kursy mogą ulec zmianie

Albania w swoim spotkaniu co prawda zgarnęła dwie żółte kartki, ale sfaulowała przeciwników jedynie siedem razy. Nieprawdopodobnie mało. Zresztą Włosi odpłacili się taka samą liczbą przewinień. Nasz typ na Chorwacja – Albania to poniżej czterech kartek w meczu. W przypadku konkretnie czterech kartek otrzymujemy zwrot stawki za typ.

Chorwacja – Albania: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Chorwacja – Albania:

  • Kurs na wygraną Chorwacji: 1.52
  • Kurs na remis: 4.35
  • Kurs na wygraną Albanii: 7.25

Bukmacherzy mają już w swoich ofertach kursy na Chorwacja – Albania. Na ich podstawie możemy określić, że zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, na zwycięstwo których mnożniki zaczynają się od 1.49, a kończą na 1.52. Kursy na remis w spotkaniu znajdują się w zakresie od 4.00 do 4.35. Natomiast współczynniki na zwycięstwo Albanii zawierają się w przedziale od 6.65 do 7.25.

Najwyższy kurs na zwycięstwo gospodarzy proponuje bukmacher STS, a wartość mnożnika to 1.52. Natomiast największy współczynniki na wygraną Albanii oferuje LVBet i jest to 7.25.

Chorwacja – Albania: wysoki kurs 100.00 w Superbet

W Superbet możesz typować mecz Chorwacja – Albania z wysokim kursem 100.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł w wygraną Chorwatów w tym meczu odbierzesz 200 zł!

Aby obstawić zakład na zwycięstwo Chorwacji z wysokim kursem 100.00 w Superbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na to, że Chorwacja ogra Albanię.

Chorwacja – Albania: zapowiedź meczu

Spotkanie niemal o życie dla obu ekip. Należy jednak mieć na uwadze, że w przypadku turnieju, w którym można wyjść z grupy z trzeciego miejsca, może wystarczyć do tego jedna wygrana. Mecz odbędzie się 19 czerwca o godzinie 15:00.

Chorwacja – Albania: sytuacja w grupie B

Na ten moment Albania znajduje się nad Chorwacją w tabeli grupowej dzięki temu, że przegrała z Włochami niżej niż Chorwacja z Hiszpanią. Jednak w tej kolejce zestawienie w grupie B może odwrócić się do góry nogami.

# Mecze Punkty Gole strzelone Gole stracone Bilans
1. Hiszpania 2 6 4 0 +4
2. Włochy 2 3 2 2 0
3. Albania 2 1 3 4 -1
4. Chorwacja 1 1 2 5 -3

Chorwacja będzie chciała ten mecz wygrać za wszelką cenę. Jeżeli tego nie zrobi to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wyjdzie z grupy. Dla Albanii znaczy to to samo, aczkolwiek od niej nikt nie wymaga by awansowała do fazy play-off. Niemniej, remis w tym meczu prawdopodobnie nikomu nic nie da.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę