Chorwacja - Włochy promocje i bonusy

Chorwacja – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (24.06)

Chorwacja – Włochy gdzie oglądać na żywo poniedziałkowy mecz 3. kolejki w grupie B? Już 24. czerwca czeka nas starcie Chorwatów z Włochami, które będzie hitowym starciem tej grupy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Chorwacja – Włochy, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

Chorwacja – Włochy: gdzie oglądać mecz na żywo?

Poniedziałkowe spotkanie 3. kolejki grupy B pomiędzy reprezentacją Chorwacji, a Włoch można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Chorwatami, a Włochami przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Chorwacja – Włochy.

Chorwacja – Włochy: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Chorwacją, a Włochami to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Chorwatów z Włochami, które będzie meczem 3. kolejki w grupie B Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Chorwacja – Włochy online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 2, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Chorwacja – Włochy: informacje o transmisji meczu

  • poniedziałek, 24 czerwca, godzina 21:00
  • 3. kolejka – grupa B
  • Stadion: Red Bulla Arena
  • Miasto: Lipsk
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Chorwacja – Włochy na żywo (24.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Chorwacją, a Włochami na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Chorwacja – Włochy na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Chorwacji, a Włoch za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę