Clout MMA 2 kod promocyjny

Clout MMA 2: kod promocyjny | Bonus 620 zł w Fortuna

W sobotę fani freak-fightów będą świadkami drugiej edycji nowej gali pod nazwą Clout MMA 2. Partnerem tej gali będzie bukmacher Fortuna i to właśnie u niego można odebrać kod promocyjny na pojedynki. Kod promocyjny na Clout MMA 2 to słowo o treści BETSIDE i zapewni Ci on możliwość otrzymania atrakcyjnego bonusu w kwocie 620 zł u bukmachera Fortuna. Proces odbioru jest bardzo prosty i zajmie Ci maksymalnie 3 minuty, a jak dokładnie tego dokonać dowiesz się z naszego artykułu.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Clout MMA 2 kod promocyjny

Promocyjny kod na galę Clout MMA 2 to słowo o treści BETSIDE. Wiele osób zapewne szuka możliwości grania zakładów z gali na preferencyjnych warunków, a takie właśnie zagwarantuje Ci kod promocyjny. Tak samo jak na innych galach również Clout MMA 2 ma swój unikalny kod jakim jest słowo: BETSIDE.

Z naszym kodem BETSIDE na Clout MMA 2 możesz zgarnąć bonus od Fortuna w maksymalnej kwocie 620 zł. Dzięki temu Twój pakiet bonusowy będzie składał się z 600 zł bez ryzyka oraz 20 PLN bez dokonywania depozytu.

Clout MMA 2 kod promocyjny w Fortuna

U partnera gali Clout MMA 2 – bukmachera Fortuna, który jest wyłącznym operatorem zakładów z ofertą na freak-fightowe walki Clout 2 możesz skorzystać z kodu promocyjnego, który zapewni Ci dodatkowe 600 zł bez ryzyka na pierwsze 3 zakłady oraz darmowe 20 zł (bez dokonywania depozytu).

Działa to tak, że w przypadku nietrafionego kuponu otrzymasz zwrot postawionej stawki – podatek 12% w formie gotówki na konto główne, bez warunków obrotu. Stanie się tak zarówno przy pierwszym kuponie do 100 zł, drugim do 200 zł oraz trzecim do 300 zł. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas gali Clout MMA 2 w dniu 28. października to bukmacher Fortuna całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

Gdzie wpisać kod promocyjny Clout MMA 2?

W internetowym formularzu, w pole oznaczone “kod promocyjny” wpisz słowo o treści BETSIDE. To tam należy wpisać kod promocyjny na galę Clout MMA 2.

hl kod gdzie wpisac

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Powyżej na zdjęciu prezentujemy przykład pokazując gdzie należy wpisać kod Clout MMA 2.

Clout MMA 2 bonus za kod promocyjny

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na Clout MMA 2 o treści BETSIDE u bukmachera Fortuna otrzymasz bonus w łącznej kwocie 620 zł. Na bonus Clout MMA 2 składają się:

  • 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł
  • darmowe 20 zł

Wybór kiedy chcesz odebrać bonus Clout MMA 2 w Fortuna za kod promocyjny należy do Ciebie. Kod aktywny jest od 24 października 2023 roku aż do rozpoczęcie 2. edycji gali Clout MMA, czyli do dnia 28 października, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

Kod promocyjny Clout MMA 2 – jak użyć?

Jeżeli chcesz użyć kodu promocyjnego na galę Clout MMA 2 to należy najpierw pobrać promo-kod z naszej strony, czyli słowo o treści: BETSIDE, a następnie zastosować go na formularzu do zakładania konta. Możesz pobrać go stąd np. poprzez skopiowanie go lub kliknięcie w odpowiedni baner, który automatycznie przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego z automatycznie wprowadzonym kodem promocyjnym Clout MMA 2.

Wystarczy tylko przejść przez proces szybkiej rejestracji, która składa się z prostego formularza internetowego. Wielu graczy skorzystało już z promo-kodu na poprzednich galach czy to Prime, czy KSW i chwalą otrzymaną premię oraz bezpieczeństwo podczas rejestracji, dzięki zaszyfrowanemu formularzu do zakładania konta.

Gracze, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny Clout MMA 2 mogą skorzystać także z pozostałych promocji bukmacherskich, które dostępne są dla wszystkich graczy, w tym te na Clout 2.

Zobacz także kody na inne gale:

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Fortuna na Clout MMA 2?

W Zakładach Bukmacherskich Fortuna na Clout MMA 2 należy użyć kod promocyjny o treści BETSIDE.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na Clout MMA 2?

Kod promocyjny na Clout MMA 2, który zapewni Ci ponadstandardowe bonusy u bukmachera Fortuna jest w pełni darmowy. Płatny natomiast jest kod PPV na oglądanie na żywo transmisji z gali Clout MMA2 .

3️⃣ Czy kodem BETSIDE aktywuje transmisje PPV z Clout MMA 2?

Nie, hasło BETSIDE nie aktywuje transmisji PPV z Clout 2. Włączysz natomiast promo-kodem bonus o wartości 620 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

4️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na galę Clout MMA 2?

Z kodu promocyjnego na Clout MMA 2 mogą skorzystać gracze, którzy mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Fortuna, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Betclic.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę