clout mma 3 typy

Clout MMA 3 typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

Clout MMA 3 typy i kursy bukmacherskie na piątkową galę freak-fightów. Na pewno fanów zakładów bukmacherskich najbardziej interesuje możliwość obstawiania pojedynków, a taką daje tylko i wyłącznie bukmacher Fortuna. Sprawdziliśmy, więc jakie kursy bukmacherskie zostały przygotowane na Clout MMA 3, a także kto według nich jest faworytem do wygrania swoich pojedynków. Po naszych obserwacjach i analizach przygotowaliśmy także typy na Clout MMA 3, które możesz znaleźć poniżej.

Clout MMA 3 kursy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna jako wyłączony operator gali Clout MMA 3 przygotował już kursy na 3. galę Clout MMA. Współczynniki prezentują się naprawdę na dobrym poziomie, dzięki czemu gracze mogą wygrać więcej kasy obstawiając najwyższe kursy na Clout MMA 3. W walce wieczoru faworytem jest Jakub Wawrzyniak (kurs 1.55). Nieco mniejsze szanse ma Tomasz Hajto (kurs 2.15). W ciekawym zestawieniu Zbigniewa Bartmana z Błażejem Augustynem to Augustyn jest kandydatem do zwycięstwa w tym pojedynku z notowaniem bukmacherów – Bartman kurs 2.92, Augustyn kurs 1.30.

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie pojedynki podczas gali Clout MMA 3:

WalkaTyp – wygrana 1Typ – wygrana 2
Denis Załęcki – Natan Marcoń1.046.69Obstawiam
Denis Labryga – Natan Marcoń1.037.13Obstawiam
Mateusz Szczypior, Krystian Bajor – Fabian Baner, Alan Stępień1.302.92Obstawiam
Marcin Najman – Adrian Cios1.701.90Obstawiam
Denis Załęcki – Patryk Masiak2.621.37Obstawiam
Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn2.921.30Obstawiam
Marianna Schreiber – Monika Laskowska1.372.62Obstawiam
Marcin Siwy – Wasyl Hałycz1.602.06Obstawiam
Tomasz Hajto – Jakub Wawrzyniak2.151.55Obstawiam
Wojciech Sobierajski – Grzegorz Szulakowski2.151.55Obstawiam

Co ciekawe podczas tej gali w notowaniach bukmacherskich w większości pojedynków mamy znacznego faworyta przy rozłożeniu szans co najmniej 60 do 40. Najbardziej zbliżoną walką według kursów będzie pojedynek Najmana (kurs 1.70) z Ciosem (kurs 1.90).

Clout MMA 3 typy bukmacherskie

Teraz czas przejść do najważniejszego czyli do typów bukmacherskich na galę Clout MMA 3. Po analizie kursowej wiemy już kto jest faworytem do wygrania poszczególnych pojedynków, a także mniej więcej czego możemy spodziewać się po każdej z walk.

Nasze typy na Clout MMA 3 to:

 • Wygrana Jakub Wawrzyniaka z Tomaszem Hajto
 • Poniżej 1.5 rundy w walce Najman – Cios

A analizę do naszych typów na Clout MMA 3 przeczytasz szczegółowo poniżej.

Clout MMA 3 typy: Hajto – Wawrzyniak

Main-Eventem gali Clout MMA 3 będzie starcie, w którym w formule K-1 Tomasz Hajto zmierzy się z Jakubem Wawrzyniak. Hajto dostaje już drugą walkę z byłym sportowcem, albowiem na Clout 1 walczył z siatkarzem – Zbigniewem Bartmanem i tam gładko przegrał pojedynek. Tutaj Hajto ma nieco większe szanse niż w poprzednim starciu, albowiem zawodnicy są nieco bardziej zbliżeni do siebie wiekowo. Oczywiście Hajto ma już swoje lata i tak naprawdę naszym zdaniem jego wygrana byłaby tutaj wielką sensacją. Hajto nie ma nic wspólnego ze sportami walki, a nawet freak-fightami i jedna walka z Bartmanem, plus nawet treningi, jeżeli w ogóle takowe odbywał nic nie pomogą.

Wawrzyniak oczywiście też niewiele ma wspólnego z freak-fightami, jednak jego piłkarska kariera zakończyła się w 2019 roku, a więc 4 lata temu i z pewnością jego wydolność oraz sprawność nie spadła jeszcze do bardzo niskiego poziomu. Wydaje się, że tutaj będzie przeważał nad swoim rywalem i to w znacznym stopniu. Hajto będzie miał natomiast przewagę w zasięgu, albowiem mierzy o 9 cm więcej. Naszym zdaniem to jednak 51-letniemu zawodnikowi nie pomoże i Wawrzyniak pewnie wygra to starcie. Typujemy wygraną Wawrzyniaka z Hajto na gali Clout MMA 3.

Clout MMA 3 typy bukmacherskie: Najman – Cios

Po dwóch porażkach na gali Clout MMA 2 Marcin Najman znów przystąpi do walki w ringu i zmierzy się z Adrianem Ciosem. Taki pojedynek mogliśmy oglądać już podczas gali Clout 2. Wtedy to Najman przegrał poprzez dyskwalifikację. W 1 rundzie zadawał ciosy w tył głowy swojego przeciwnika, który nie był zdolny do dalszej walki, a Najman został za to zdyskwalifikowany. Tutaj z pewnością znając Najmana będzie chciał się zrewanżować i nie może pokazać się już z tak biernej strony jak w dwóch walkach podczas Clout MMA 2.

W tej walce spodziewamy się grzmotów od początku. Jako, że są to zawodnicy dużej wagi, a dodatkowo są mocno skonfliktowani i każdy z nich będzie chciał wygrać to powinni rzucić się do ataku. Najman często znany jest z szybkiego padania po mocnym uderzeniu, więc kto wie? Może Cios wyprowadzi mi jeden nokautujący strzał. Naszym zdaniem jednak walka nie potrwa więcej niż 1 rundę. Tam wszystko się powinno szybko rozstrzygnąć. Typujemy poniżej 1.5 rundy w walce Najman – Cios.

Clout MMA 3 – gdzie obstawiać galę?

Jedynym bukmacherem, który oferuje możliwość obstawiania gali Clout MMA 3 jest Fortuna. Ta renomowana firma bukmacherska jest wyłącznym partnerem federacji Sławomira Peszki, czyli Clout, co daje Ci doskonałą okazję do zaangażowania się w emocjonujące zakłady na tę galę. Fortuna zapewnia szeroki wybór zakładów i atrakcyjne kursy, umożliwiając Ci wykorzystanie swojej wiedzy na temat zawodników i wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem freak-fightów, czy tylko chcesz spróbować swojego szczęścia, Fortuna jest idealnym miejscem do obstawiania gali Clout MMA 3.

Dodatkowo podczas obstawiania warto wykorzystać darmowe 20 zł bez konieczności wpłacania depozytu, a potrzebne Ci jest tylko do tego specjalne hasło BETSIDE – TU utworzysz konto.

Clout MMA 3 kursy na Marcin Najman – Adrian Cios

 • Marcin Najman KO, TKO, DQ, Poddanie – 1.75
 • Marcin Najman przez decyzję – 7.00
 • Marcin Najman wygra – 1.65
 • Adrian Cios KO, TKO, DQ, Poddanie – 2.75
 • Adrian Cios przez decyzję – 9.00
 • Adrian Cios wygra – 2.00

Clout MMA 3 wysokie kursy na Hajto – Wawrzyniak

 • Hajto przez KO, TKO, DQ – 1.40
 • Hajto przez decyzję – 3.50
 • Hajto wygra – 1.25
 • Wawrzyniak przez KO, TKO, DQ – 4.00
 • Wawrzyniak przez decyzję – 8.00
 • Wawrzyniak wygra – 3.21

Który bukmacher ma najwyższe kursy na Clout MMA 3?

Fortuna, jako wyłączony partner federacji Clout MMA 3 słynie z oferowania najwyższych kursów na pojedynki freak-fightowe. Tak jest i tym razem to bukmacher Fortuna ma najwyższe kursy na Clout MMA 3. W szczególności, na starcie Adriana Ciosa z Marcinem Najmanem kurs 2.10 na zwycięstwo Ciosa jest na najwyższym poziomie.

Obstawiaj Clout MMA 3 za darmo w Fortuna

Partner federacji Clout MMA – bukmacher Fortuna przygotował możliwość obstawiania zakładów z gali Clout 3 za darmo, bez konieczności wpłacania depozytu. Ten bukmacher oferuje bonus w formie darmowych 20 zł w punktach FKP (wirtualne monety), jednak za które można wygrać gotówkę.

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo utracić darmowe 2 dyszki.

Jak obstawić Clout MMA 3 za darmo w Fortunie:

 • zarejestruj się w Fortunie poprzez link afiliacyjny
 • dokończ pełną rejestrację konta
 • postaw zakład na nasze typy na Clout MMA 3, które znajdziesz w pierwszej części artykułu
 • wygrana? Kasa Twoja z możliwością wypłaty
 • przegrana? Nic się nie dzieje, bo dostałeś darmową kasę od buka

Oferta skierowana jest do nowych graczy, którzy uprzednio nie posiadali konta do obstawiania w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Clout MMA 3 karta walk

Kibice mogą liczyć na 10. pojedynków tego wieczoru z czego 1 odbędzie się jako main-event, a jeden jako co-main-event. Poniżej pełna karta walk:

Main Event:

 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak

Co-Main Event:

 • [MMA]: Marcin “El Testosteron” Najman vs Adrian Cios

Walka dodatkowa:

 • [MMA]: Denis “Bad Boy” Załęcki vs Natan Marcoń

Karta główna:

 • [K-1, małe rękawice]: Denis “Bad Boy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak
 • [MMA]: Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn
 • [Boks, małe rękawice]: Wojciech “Rekordzista” Sobierajski vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
 • [K-1, małe rękawice]: Marianna Schreiber vs Monika “Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska

Karta wstępna:

 • [Boks, małe rękawice]: Marcin Siwy vs Vasyl Halych
 • [2 vs 2, K-1, małe rękawice]: Mateusz “Mavs” Szczypior & Krystian “Świstak” Bajor vs Marcin Szwed & Fabian “Banersky” Baner

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem do wygrania walk na Clout MMA 3?

Największymi faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach podczas 3. gali Clout MMA to: Marianna Schreiber, Denis Załęcki oraz Denis Labryga.

2️⃣ Kiedy odbędzie się gala Clout MMA 3?

Gala Clout MMA 3 będzie miała miejsce 29 grudnia 2023 roku.

3️⃣ Jaki bukmacher najlepszy na Clout MMA 3?

Według nas najlepszym bukmacherem na 3. galę Clout MMA jest Fortuna. Ten bukmacher posiada na wyłączność rynek zdarzeń (ponad 150 selekcji do typowania) oraz najwyższe kursy w przedziale 1.40 – 5.00, a także możliwość obstawiania pojedynków za darmo do 20 PLN.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę