Francja - Belgia transmisja

Francja – Belgia: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (01.07)

Francja – Belgia gdzie oglądać na żywo pierwszy poniedziałkowy mecz 1/8 finału Euro 2024? Już 1. lipca czeka nas starcie Francuzów z Belgami, które będzie hitowym starciem w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Francja – Belgia, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 zł za wygraną Francji lub Belgii
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Francja – Belgia: gdzie oglądać mecz na żywo?

Poniedziałkowe spotkanie 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Francji, z Belgii można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Francją, a Belgią przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

300 zł za JEDNEGO gola: Francja - Belgia
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Francja - Belgia i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Francja – Belgia.

Francja – Belgia: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Francji, z Belgii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Francuzów z Belgami, które będzie meczem 1/8 finału Euro 2024.

ZOBACZ TAKŻE TYPY NA FRANCJA – BELGIA

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Francja – Belgia online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Francja – Belgia: informacje o transmisji meczu

  • poniedziałek, 1 lipca, godzina 18:00
  • 1/8 finału Euro 2024
  • Stadion: Merkur Spiel-Arena
  • Miasto: Dusseldorf
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Francja – Belgia na żywo (01.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Francją, a Belgią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Francja – Belgia na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Francji, a Belgii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę