Furys - Usyk 300 zł w Superbet

Fury – Uysk: kurs 150.00 – promocja Superbet

Tyson Fury – Oleksandr Uysk kurs 150.00 w promocji Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie w hitowej walce boksu przygotował promocję. Wystarczy zagrać za 2 zł na wygraną Furyego lub Usyka, a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł bonusu (kurs 150.00 x 2 stawka 2 zł)! O szczegółach promocji Superbet kurs 150.00 na Fury – Usyk dowiesz się z naszego artykułu.

300 PLN za wygraną Furyego lub Uyska
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranego zawodnika i odbierz 300 zł
Premia

300zł

Fury – Usyk kurs 150.00 w promocji Superbet – jak zagrać?

Z okazji hitowego starcia w wadze ciężkiej boksu pomiędzy Tysonem Furym, a Oleksanderem Usykiem legalny bukmacher Superbet przygotował promocyjny kurs 150.00 w formie 300 zł za zwycięstwo wybranego zawodnika w tej walce. Wystarczy zagrać za 2 zł na zwycięstwo wybranego zawodnika, a jeżeli pokona on swoje rywala na Twoje konto wpadnie bonus 300 zł (równowartość kursu 150.00)!

Aby zagrać kupon z kursem 150.00 na walkę Fury – Usyk w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Usyka lub Furyego ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w akcji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta
Furys - Usyk 300 zł w Superbet

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę