gamrot dos anjos transmisja

Gamrot – Dos Anjos: Transmisja – gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gamrot – Dos Anjos transmisja na żywo za darmo. Mamy sposób jak oglądać hitową walkę z polskim zawodnikiem live online bez opłat. Dodatkowo można zgarnąć także kasę u buka, a o szczegółach informujemy w naszym artykule.

W Fortunie można dodatkowo odebrać 300 zł za wygraną Gamrota z Dos Anjos, a wystarczy zaledwie założenie konta TUTAJ, wpłata minimum 30 zł i zagranie z regularnej oferty za minimum 2 zł na wygraną Polaka. Jeżeli okaże on się zwycięski otrzymasz 300 zł na swoje konto w ciągu 72h od zakończenia pojedynku.

UFC 299: Gamrot – Dos Anjos gdzie oglądać na żywo?

UFC 299 z hitową walką Gamrot – Dos Anjos można oglądać na kilka sposobów, w zależności od twojego kraju. W Stanach Zjednoczonych transmisje UFC są dostępne na platformie pay per view (PPV) na stronie internetowej UFC i na aplikacjach telewizyjnych takich jak ESPN+.

Transmisje na żywo z UFC 299 w Polsce możesz oglądać za pośrednictwem platformy streamingowej UFC Pass, w telewizji w grupie Polsatu na kanale Polsat Sport oraz za free u dwóch bukmacherów – w Fortuna TV oraz STS TV.

UFC 299 Gamrot – Dos Anjos – gdzie darmowa transmisja gali?

Walki zawodników MMA podczas UFC o numerze 299, w tym starcie Gamrot – Dos Anjos możesz oglądać na żywo za darmo u dwóch bukmacherów internetowych – Fortuna oraz STS.

Operatorzy w swojej platformie streamingowej online STS TV oraz Fortuna TV pokazują gale UFC 299 za darmo. Tak samo będzie i tym razem, więc wszystkie pojedynki z gali UFC 299, w tym starcie Gamrot – Dos Anjos obejrzysz za free u wymienionych operatorów (STS oraz Fortuna).

Drugą opcją na darmowe oglądanie walk jest posiadanie kanału sportowego grupy Polsat – Polsat Sport. Tam zostaną pokazane wszystkie walki z karty głównej, bez kodowania PPV.

UFC 299 transmisja: Gamrot – Dos Anjos transmisja na żywo za darmo – jak uzyskać dostęp?

Jeżeli chcesz oglądać pojedynki na gali UFC 299 to znamy prosty i intuicyjny sposób. Sprostanie aktywacji dostępu do darmowej transmisji UFC 299 zajmie Ci maksymalnie 60 – 90 sekund. Wystarczy, że masz konto bukmacherskie w Fortuna, czyli u bukmachera, u którego można oglądać pojedynki z gali UFC 299 na żywo za darmo. Jeżeli jeszcze nie posiadasz tam profilu typera to TUTAJ założysz go w maksymalnie kilka minut i zyskasz dostęp do darmowych transmisji ze starć na 299. gali Ultimate Fighting Championship:

Krok po kroku uzyskanie dostępu do darmowej transmisji UFC 299:

  • Zarejestruj darmowe konto z linka promocyjnego
  • Przejdź do zakładki TRANSMISJE TV
  • Sprawdź czy UFC 299 jest już transmitowana LIVE
  • Kliknij w interesujące Cię wydarzenie LIVE i oglądaj pojedynki na żywo
  • PAMIĘTAJ! Aby uruchomić transmisję LIVE należy być zalogowanym na koncie i mieć zagrany kupon w Fortuna w ciągu 7 ostatnich dni

By włączyć walki na gali UFC 299 w tym starcie Gamrot – Dos Anjos musisz znaleźć wydarzenie opatrzone ikonką z symbolem ‘TV’.

Dodatkowo to nie koniec korzyści, bo oprócz dostępu do darmowych transmisji na żywo z pojedynków na gali UFC 299 w dobrej jakości możesz zyskać także nagrodę na pierwsze zakłady od bukmachera Fortuna w kwocie 320 zł lub 300 zł za wygraną Gamrota – TU link do odbioru.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gamrot – Dos Anjos transmisja – gdzie obejrzeć na żywo za darmo?

Transmisje na żywo z pojedynków 299. Ultimate Fighting Championship, w tym Gamrot – Dos Anjos możesz zobaczyć live za darmo u dwóch bukmacherów – STS i Fortuna.

2️⃣ Czy galę UFC 299 za darmo oglądać mogą wszyscy użytkownicy?

Jeżeli zdecydujesz się na oglądanie na żywo za darmo pojedynków UFC 299, w tym starcia Gamrota z Dos Anjos u bukmachera (Fortuna lub STS) to musisz być pełnoletnim obywatelem Polski (+18 lat). Tylko tacy gracze mogą założyć konto w Zakładach Bukmacherskich eFortuna oraz STS i cieszyć się z darmowych transmisji.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę