gamrot dos anjos typy

Gamrot – Dos Anjos: Typy i kursy bukmacherskie

Mateusz Gamrot – Dos Anjos typy i kursy bukmacherskie na galę UFC 299 podczas której Polak stoczy bardzo ciekawą walkę. Oczywiście w notowaniach bukmacherów to właśnie Gamer ma większe szanse na wygraną i wydaje się, że powinien spokojnie tutaj unieść ręce w geście triumfu. Przeanalizowaliśmy ostatnie walki zawodników i przygotowaliśmy dla Was typy na Gamrot – Dos Anjos, które znajdziecie w naszym artykule.

baner sts gamrot 300 sts

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Gamrota z Dos Anjos. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na zwycięstwo Gamera, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł. O szczegółach tej oferty możesz dowiedzieć się TUTAJ.

Gamrot – Dos Anjos typy bukmacherskie

Niewątpliwie wybierając typy na Gamrot – Dos Anjos warto zwrócić uwagę, że obaj zawodnicy preferują toczyć swoje pojedynki w parterze. Wydaje się więc, że to właśnie tam głównie będzie odbywać się walka już od pierwszych rund. Dos Anjos wydaje się, że lata świetności ma już za sobą, albowiem zdobył mistrzowski pas, jednak na ostatnie 10 pojedynków wygrał zaledwie 6 z nich. Gamrot z pewnością w tej walce wykorzysta swoją pracę w parterze, dzięki czemu będzie miał przewagę nad swoim rywalem. Oczywiście o wygraną przed czasem będzie tutaj jednak ciężko, albowiem Dos Anjos rzadko przegrywa przed czasem.

Dlatego też my wybieramy typ na tę walkę w postaci wygranej Gamrota na punkty po kursie 1.65 w STS. Niewątpliwie Polak powinien kontrolować od startu do końca ten pojedynek w parterze, dlatego też tak obstawiamy na naszym kuponie.

Typy na ilość rund w pojedynku Gamrot – Dos Anjos

Tutaj tak naprawdę przygotowaliśmy dla Was tylko jedną propozycję typu, albowiem pojedynek odbędzie się w maksymalnie 3 rundach. Tutaj jak wspominaliśmy wyżej walka powinna potrwać na pełnym dystansie, tym bardziej że będzie to dość krótki pojedynek. 

Typujemy powyżej 2.5 rundy po kursie 1.25 w Fortunie, które nadaje się do dołożenia do typów na UFC 299. 

300 zl gamrot fortuna

W Fortunie można dodatkowo odebrać 300 zł za wygraną Gamrota z Dos Anjos, a wystarczy zaledwie założenie konta TUTAJ, wpłata minimum 30 zł i zagranie z regularnej oferty za minimum 2 zł na wygraną Polaka. Jeżeli okaże on się zwycięski otrzymasz 300 zł na swoje konto w ciągu 72h od zakończenia pojedynku.

Gamrot – Dos Anjos kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę Mateusz Gamrot – Dos Anjos:

  • Wygrana Gamrota: kurs 1.25 – STS
  • Wygrana Dos Anjos: kurs 4.30 – STS

Według analityków po wycenie kursowej to właśnie Polak – Mateusz Gamrot jest faworytem do wygrania walki (kurs 1.25 – 80% szans). Mniejsze szanse daje się na Dos Anjos (kurs 4.30 – 20% szans). Warto zwrócić też uwagę, że kurs na Gamrota spada, albowiem początkowo notowania były rozłożone na poziomie 1.30.

Kursy na ilość rund w walce Gamrot – Dos Anjos

Sprawdzamy także notowania bukmacherów na ilość rund w pojedynku Gamrot – Dos Anjos:

LiniaPoniżejPowyżej
1.5 rundy4.501.18
2.5 rundy3.251.30

Jak widzimy współczynniki pokazują, że walka ma odbyć się na pełnym dystansie, czyli 3 rund i wydaje się, że jest to realna ocena.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kiedy walka Gamrot – Dos Anjos?

Pojedynek pomiędzy Gamrotem, a Dos Anjos odbędzie się na gali UFC299 i będzie miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę około godziny 02:00 czasu polskiego.

2️⃣ Jakie najlepsze typy na Gamrot – Dos Anjos?

Według nas wygrana Gamera przez decyzję to najlepszy typ na ten pojedynek na gali UFC 299. Kurs 1.65 jest najwyższy i dzięki temu możemy dodać go do kuponu double z gali UFC 299.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę