Holandia - Francja transmisja

Holandia – Francja: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (21.06)

Holandia – Francja gdzie oglądać na żywo piątkowy mecz 2. kolejki w grupie D naszych grupowych rywali? Już 21. czerwca czeka nas starcie Holendrów z Francuzami, które będzie hitowym starciem tej grupy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Holandia – Francja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

300 PLN za wygraną Holandii lub Francji
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranego zespołu i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

Holandia – Francja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Piątkowe spotkanie 2. kolejki grupy D pomiędzy reprezentacją Holandią, a Francją można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Holendrami, a Francuzami przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Holandia – Francja.

Holandia – Francja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Holandii, a Francji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Holendrów z Francuzami, które będzie meczem 2. kolejki w grupie D Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Holandia – Francja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 2, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Holandia – Francja: informacje o transmisji meczu

  • piątek, 21 czerwca, godzina 21:00
  • 2. kolejka – grupa D
  • Stadion: Red Bulla Arena
  • Miasto: Lipsk
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Holandia – Francja na żywo (21.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Holandią, a Francją na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Holandia – Francja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Holandii, a Francji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę