Holandia - Turcja transmisja

Holandia – Turcja: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (06.07)

Holandia – Turcja gdzie oglądać na żywo drugi sobotni mecz ćwierćfinału Euro 2024? Już 6. lipca czeka nas starcie Holandii z Turcją. Wydaje się, że mamy tutaj znacznego faworyta, jednak mimo wszystko Turcja może być czarnym koniem turnieju. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Holandia – Turcja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Holandii lub Turcji
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Holandii lub Turcji (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Holandii lub Turcji, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł!

Holandia – Turcja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Sobotnie spotkanie ćwierćfinału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Holandii, a Turcji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Holandią, a Turcją przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Holandia – Turcja.

Holandia – Turcja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Holandii, a Turcji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Holendrów z Turkami, które będzie meczem ćwierćfinału Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Holandia – Turcja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Holandia – Turcja: informacje o transmisji meczu

  • sobota, 6 lipca, godzina 21:00
  • ćwierćfinał Euro 2024
  • Stadion: Olympiastadion
  • Miasto: Berlin
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Holandia – Turcja na żywo (06.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Holandią, a Turcją na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Holandia – Turcja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Holandii, a Turcji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę