iem katowice 2024 typy

IEM Katowice 2024: Typy, kursy, zapowiedź

IEM Katowice 2024 typy i kursy bukmacherskie na największy turniej Esportowy w Polsce. Już w piątek 2 lutego rozpocznie się główna faza turnieju. Z pewnością ze strony polskiego kibica największą uwagę przyciąga drużyna ENCE, gdzie zobaczymy “polski skład”. Oczywiście znamy już faworytów do wygrania w notowaniach kursowych. My przeanalizowaliśmy ostatnie turnieje oraz formę poszczególnych drużyn i przygotowaliśmy dla Was typy na IEM Katowice 2024, a także ciekawe promocje. Zapraszamy do naszego artykułu, w którym znajdziecie wszystkie szczegóły.

IEM Katowice 2024 typy bukmacherskie

Przechodząc do najważniejszego, czyli do typów na IEM Katowice 2024 warto pod uwagę wziąć ostatnią formę zespół. Niewątpliwie tutaj najbardziej wyróżniała się drużyna Team Vitality, która też według analityków ma największe szanse na wygraną w tym turnieju. Oczywiście nie możemy także zapomnieć o będących w coraz lepszej formie Team Spirit, a także o wyjadaczach takich jak FaZe Clan, czy G2 Esports, które potrafi przygotować najlepszą formę na największe turnieje. Tutaj jak dla nas bardzo atrakcyjnym współczynnikiem 10.00 jest wycena na G2, jednak od zmiany na CS2 niewątpliwie ta drużyna nieco straciła na jakości. Gdyby nie to z pewnością warte byłoby zaryzykowanie choćby symbolicznej kwoty na wygraną w IEM Katowice 2024 G2 Esports.

My jednak idziemy w kierunku FaZe Clan, które naszym zdaniem może tutaj sprawić sporą niespodziankę wygrywając ten turniej. Co prawda w ostatnim czasie nie mieli większych sukcesów, ale właśnie wydaje nam się, że jest to idealny moment. Ropz może pokazać na tym turnieju wielką klasę i pociągnąć FaZe Clan do końcowego triumfu. Dlatego naszym typem na IEM Katowice 2024 jest wygrana FaZe Clan w całym turnieju.

IEM Katowice 2024 promocje

Bukmacherzy na zmagania podczas wielkiego turnieju w świecie Esportu w Polsce przygotowali także dla Graczy specjalne, atrakcyjne oferty. Szczegóły poniżej:

Codzienne zadanie z darmową kasą w Betfan na IEM Katowice 2024

U legalnego bukmachera Betfan masz szansę każdego dnia odebrać darmowe 19 zł w formie freebetu. Jest to związane z promocją bukmacherską na IEM Katowice 2024 pod nazwą Codzienny freebet za Esport. Aby wziąć w niej udział należy posiadać konto w Betfan. Jeżeli takiego jeszcze nie masz – możesz je TUTAJ założyć w szybki i darmowy sposób, dodatkowo otrzymując 200% do 300 zł od pierwszej wpłaty.

freebet esport betfan

Krok po kroku jak odebrać codziennie darmowe 19 zł na IEM Katowice 2024 w Betfan:

 • Postaw kupon, na którym umieścisz zdarzenia wyłącznie z kategorii Esportu
 • stawka kuponu dokładnie 19 zł
 • kurs minimum 2,50
 • na kuponie minimum 2 zdarzenia
 • nieważne, czy wygrasz, czy przegrasz, od razu zgarniesz freebet

Jak widać zadanie jest proste, a każdego dnia, aż do 6. lutego możesz otrzymać 1 freebet o wartości 19 zł.

50 zł za darmo w Etoto za zakłady na łącznie 150 zł na IEM Katowice 2024

U bukmachera Etoto również można odebrać darmową kasę, a zadanie jest bardzo proste – wystarczy obstawiać zakłady związane z IEM Katowice 2024 w misjach Etoto:

 • zaloguj się na konto lub utwórz je TUTAJ, jeżeli takiego jeszcze nie posiadasz
 • zapisz się do misji Etoto na IEM Katowice 2024
 • graj zakłady na IEM w okresie od 31.01 do 12.02 za minimum łączną sumę 150 zł z gotówki
 • jeżeli zagrasz za min. 150 zł otrzymasz darmowe 50 zł od Etoto w formie freebetu

Darmową kasą od Etoto nie trzeba obracać – wystarczy stworzyć wybrany kupon i postawić za free 50 zł. W przypadku wygranej kasa ląduje na Twoim koncie głównym.

IEM Katowice 2024 kursy bukmacherskie

W notowaniach bukmacherskich mamy już dostępne kursy na IEM Katowice 2024. Możemy w nich obstawiać między innymi zwycięzce całego turnieju, a także poszczególne pojedynki h2h.

Oczywiście głównym faworytem do wygrania całego IEM Katowice 2024 jest Team Vitality z kursem 2.75. Co ciekawe drugą drużyną w notowaniach jest FaZe Clan (kurs 4.50). Podium według analityków ma zamknąć natomiast Team Spirit z wyceną kursową 6.20.

Poniżej zestawienie kursowe poszczególnych drużyn do wygrania IEM Katowice 2024:

 • Team Vitality (kurs 2.75)
 • FaZe Clan (kurs 4.50)
 • Team Spirit (kurs 6.20)
 • Virtus.pro (kurs 8.00)
 • G2 Espors (kurs 10.00)

IEM Katowice 2024 zapowiedź

W piątek wystartuje największy Esportowy turniej w Polsce. Będzie to Intel Extreme Masters Katowice 2024. Do polski przyjedzie czołówka światowych drużyn, a także najlepsi zawodnicy z całego świata. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy – A oraz B. Do Play-Offów wejdą 3 najlepsze drużyny z każdej grupy, z tym że wygrany poszczególnej grupy ma zapewniony awans od razu do półfinału, natomiast drugie oraz trzecie miejsca zmierzą się w ćwierćfinałach. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w systemie BO3, natomiast finał zostanie rozegrany w systemie BO5.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę