joshua ngannou typy

Anthony Joshua – Francis Ngannou: typy i kursy bukmacherskie 08.03

Anthony Joshua – Francis Ngannou typy i kursy bukmacherskie na hitową walkę bokserką w wadze ciężkiej. W piątek 8 marca w Arabii Saudyjskiej, a dokładniej w Rijadzie Joshua powracający wydaje się do dobrej formy zmierzy się z nieobliczalnym Ngannou. Znamy już notowania bukmacherów, które jasno wskazują, że to AJ powinien wygrać. My przeanalizowaliśmy ostatnie pojedynki Joshuy oraz Ngannou i przygotowaliśmy dla Was typy na Joshua – Ngannou, które znajdziecie w naszym artykule.

W Superbet możesz odebrać 300 zł za wygraną Josuy lub Ngannou. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na zwycięstwo wybranego zawodnika, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł. O szczegółach tej oferty możesz dowiedzieć się TUTAJ.

Joshua – Ngannou: typy bukmacherskie

Niewątpliwie choć wiadomo, że to Anthony Joshua będzie kandydatem do wygrania to wybierając typy na ten pojedynek warto przede wszystkim zwrócić uwagę, że będzie to najtrudniejszy rywal AJ od czasu, kiedy dwukrotnie przegrał z Usykiem. Od tamtego czasu AJ stoczył niewiele pojedynków, albowiem zaledwie 3 – oczywiście w trzech wygrał, choć w jednym z nich mocno się męczył. Ostatnie 2 starcia, jednak były już w jego wykonaniu dobre i wygrywał poprzez nokauty rywali. Teraz jednak zmierzy się z kameruńsko-francuskim zawodnikiem, który jest mocno nieobliczalny.

Z pewnością, jeżeli Ngannou byłby w stanie w tej walce wygrać otworzyłaby się dla niego duża szansa do wielkiej kariery. Naszym zdaniem ma nieco większe szanse niż wskazują na to analitycy, choć o wygraną będzie mimo wszystko bardzo ciężko. Niewątpliwie Ngannou jednak w starciu z Furym pokazał, że jeszcze być może w swojej karierze spróbuje powalczyć o choćby jeden duży cel. Tutaj z pewnością ma szanse ustrzelić Joshuę i posłać go choćby raz na deski, aby ten był liczony. Typujemy, że właśnie przynajmniej 1 raz Anthony Joshua będzie liczony w tym pojedynku po kursie 3.00 w Superbet.

Typy na ilość rund w walce Joshua – Ngannou

Z pewnością warto wziąć pod uwagę, że w tym pojedynku jedno zdecydowane, trafione uderzenie może zakończyć walkę. Obaj zawodnicy jednak są bardzo wytrzymali, a to sprawi, że powinni trochę powalczyć. Jeżeli już spodziewamy się nokautu to raczej po rundzie numer 6.

Jousha z pewnością będzie chciał tutaj wygrać, jednak mimo wszystko nie powinno być to bardzo szybkie zwycięstwo. Spodziewamy się raczej walki na dłuższym dystansie i dobrego pokazu ze strony obu bokserów, dlatego też typujemy powyżej 6.5 rund w tej walce po kursie 1.80.

Anthony Joshua – Francis Ngannou: kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę Anthony Joshua – Francis Ngannou:

  • Wygrana Joshua: kurs 1.28 – Superbet
  • Wygrana Ngannou: kurs 3.70 – Superbet

Według analityków po wycenie kursowej to właśnie Anthony Joshua jest faworytem do wygrania walki (kurs 1.28 – 78% szans). Mniejsze szanse daje się na Francisa Ngannou (kurs 3.70 – 22% szans). Warto zwrócić też uwagę, że kurs na Joshuę rośnie, albowiem początkowo notowania były rozłożone na poziomie 1.20.

Kursy na ilość rund w walce Anthony Joshua – Francis Ngannou

Sprawdzamy także notowania bukmacherów na ilość rund w pojedynku Anthony Joshua – Francis Ngannou:

LiniaPoniżejPowyżej
6.5 rundy2.401.55
7.5 rundy1.901.80
8.5 rundy1.602.25

Jak widzimy współczynniki pokazują, że walka ma odbyć się na przestrzeni około 6 – 7 lub 8 rund i wydaje się, że jest to realna ocena.

Anthony Joshua – Francis Ngannou: kto wygra walkę?

Po analizie ostatnich pojedynków oraz tego w jakiej formie aktualnie są zawodnicy naszym zdaniem to bardziej doświadczony Anthony Joshua pokona Francisa Ngannou. Niewątpliwie jednak kameruńsko-francuski zawodnik, gdyby trafił jednym potężnym ciosem także ma szansę na sensacyjną wygraną.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kiedy walka Joshua – Ngannou?

Pojedynek bokserski w wadze ciężkiej pomiędy Anthonym Joshuą, a Francisem Ngannou odbędzie się w piątek, 8. marca 2024 roku w Arabii Saudyjskiej.

2️⃣ Jakie najlepsze typy na Joshua – Ngannou?

Według nas liczenie Joshuy w walce z Ngannou to najlepszy typ na ten pojedynek bokserski. Kurs 3.00 jest najwyższy i dzięki temu możemy prawie potroić swój wkład w kupon bukmacherski.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę