ksw 89 typy, kursy

KSW 89: Typy, kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

KSW 89 typy i kursy bukmacherskie na hitową galę, która odbędzie się 16 grudnia w PreZero Areny Gliwice. Gala z pewnością będzie bardzo ciekawa i zobaczymy w niej między innymi starcie Bartosiński – Parnasse. Znamy już jakie kursy bukmacherzy przygotowali na KSW 89. Wykonaliśmy ich analizę oraz porównaliśmy oferty bukmacherów i na ich podstawie wybraliśmy najlepsze typy na KSW 89. Znajdziecie je w naszym artykule, do którego serdecznie zapraszamy!

KSW 89 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali przed zbliżając się galą KSW 89 kursy bukmacherskie. W swoich notowaniach pokazali faworytów do wygrania poszczególnych walk. Mamy kilka ciekawych zestawień, więc mnożniki prezentują się naprawdę dobrze. Według kursów bukmacherskich w walce wieczoru KSW 89 faworytem jest Bartosiński (kurs 1.57). Mniejsze szanse natomiast ma Parnasse (kurs 2.41).

Również walka Pawlak – Materla przyciąga uwagę swoimi kursami. Obecnie, kurs na zwycięstwo Pawlaka wynosi 1.22, sugerując, że jest on faworytem w tej rywalizacji. Z drugiej strony, Materla ma kurs 4.29, co skutkuje, że jest on underdogiem w tej potyczce.

Inny interesujący pojedynek to starcie Romanowskiego z Janikowskim . Kurs na Romanowskiego wynosi 1.60, co sugeruje, że jest on faworytem według bukmacherów, podczas gdy kurs na Janikowskiego to 2.34, co może przyciągnąć tych, którzy widzą potencjał w wysokim zwrocie z inwestycji, jeśli postawią na jego zwycięstwo.

W zestawieniu poniżej znajdziesz komplet najwyższych kursów na wszystkie pojedynki z gali KSW 89 w Gliwicach:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Domin M.2.05 – Betfan1.77 – BetfanKazieczko W.Obstawiaj
Czerwiński E.1.37 – Fortuna3.10 – FortunaBaczyńska-Krawiec N.Obstawiaj
Charzewski Ł.1.30 – Etoto3.53 – EtotoVila A.Obstawiaj
Rajewski S.1.60 – Fortuna2.34 – FortunaVarela W.Obstawiaj
Grzebyk A.1.40 – forBET2.93 – forBETFleminas M.Obstawiaj
Bajor Sz.1.63 – Fortuna2.28 – FortunaPesta V.Obstawiaj
Tutarauli R.2.83 – Totalbet1.43 – TotalbetHeld D.Obstawiaj
Romanowski T.1.60 – Betfan2.34 – BetfanJanikowski D.Obstawiaj
Pawlak P.1.22 – Totalbet4.29 – TotalbetMaterla M.Obstawiaj
Bartosiński A.1.57 – Comeon2.40 – ComeonParnasse S.Obstawiaj

Dodatkowo według zestawień bukmacherskich faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach są: Czerwińska (kurs 1.37), Charzewski (kurs 1.30), Grzebyk (kurs 1.40) oraz Bajor (kurs 1.63).

KSW 89 typy bukmacherskie

Po analizie składników kursowych poszczególnych walk wiemy już czego spodziewają się bukmacherzy. Jak jednak typujemy walki KSW 89 my? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą dwóch najbardziej prestiżowych pojedynków gali KSW 89 w Gliwicach, czyli starć Pawlaka z Materlą oraz w walce wieczoru starcia Bartosińskiego z Parnasse.

Pawlak – Materla typy KSW 89

W co-main event podczas KSW 89 w walce o pas mistrza wagi średniej Pawlak podejmie Materlę. Oczywiście jak wiadomo to Pawlak ma znacznie większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku. Materla kończy już praktycznie swoją karierę w MMA i z pewnością jego wygrana byłaby tutaj sensacją i zapewne przedłużeniem kariery, jednak takiego scenariusza się nie spodziewamy. Atutem Materli będzie tak naprawdę tylko doświadczenie, w reszcie aspektów dominować będzie Pawlak.

Pawlak jak do tej pory przegrał zaledwie 1 walkę w swojej karierze, a aż 22 razy sięgał po wygraną. Z pewnością naszym zdaniem tej walki nie przegra, a nawet zakończy ją dość szybko. Materla jest wiekowym zawodnikiem, więc im dłużej ten pojedynek będzie trwać tym samym Pawlak będzie miał większą przewagę. Naszym typem na walkę Pawlak – Materla to poniżej 2.5 rundy. Materla jeżeli chce szukać zwycięstwa musiałby rzucić się na swojego rywala w 1 rundzie. Przez to straci sporo sił, a od drugiej rundy to Pawlak będzie już dominował swojego rywala, tym samym nie spodziewamy się, aby miało to przeciągnąć się do choćby 3 rundy.

Typy KSW 89: Bartosiński – Parnasse

Wybierając typy na Bartosiński – Parnasse na KSW 89 warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że analitycy to w Bartosińskim widzą kandydata do wygranej. Z pewnością te notowania byłyby inne, gdyby Parnasse walczył w niższej kategorii wagowej. Walka jednak obędzie się w kategorii półśredniej. To dzięki temu Bartosiński ma większe szanse na wygraną, ale czy na pewno? Oczywiście Polak ma świetny rekord, jednak taką gwiazdę, jaką niewątpliwie jest Parnasse nie można lekceważyć.

Bartosiński będzie bronić pasa mistrza wagi półśredniej, ale naszym zdaniem ta sztuka mu się nie uda. Typem na Bartosiński – Parnasse jest wygrana Francuza. Aż taki duży przeskok dla Francuza to nie będzie, więc nadal pozostaną jego niesamowite atuty. Z pewnością to będzie świetna walka wieczoru i Polak będzie miał kibiców po swojej stronie, my jednak realnie patrząc widzimy większe atuty po stronie Parnasse, a zmiana kategorii nie powinna pokrzyżować mu planów w zdobyciu 3 pasa mistrza.

Gdzie obstawiać KSW 89?

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do obstawiania wydarzenia KSW 89, to Totalbet jest doskonałym wyborem. Dzięki najwyższym kursom na rynku bukmacherskim, gracze mają szansę na większe wygrane. Co więcej, Totalbet cieszy się renomą za szeroką ofertę zakładów na różne zdarzenia sportowe, w tym KSW.

Natomiast, dla tych, którzy preferują różnorodność zakładów oraz korzystne kursy, Totalbet jest godnym polecenia wyborem do obstawiania KSW 89. Ich niska marża bukmacherska na zakłady oznacza, że gracze mogą cieszyć się lepszymi potencjalnymi wygranymi. Bez względu na to, czy jesteś fanem sportów walki czy innych dyscyplin, Totalbet oferuje szeroki wachlarz zakładów i atrakcyjne kursy na KSW 89. Dodatkowo w Totalbet można obstawiać KSW 89 bez podatku, a wystarczy do tego kupon z minimum 3 zdarzeniami.

KSW 89 obstawianie bez ryzyka w Totalbet

W Totalbet Zakłady Bukmacherskie masz możliwość obstawiania swoich typów na KSW 89 bez ryzyka, dzięki naszemu kodowi na KSW. Ten legalny bukmacher oferuje bonus w formie ubezpieczonego zakładu do 200 zł ze zwrotem na konto główne w razie niepowodzenia!

Jak obstawić KSW 89 z ubezpieczeniem 100% w Totalbet:

 • zarejestruj się w Totalbet poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 200 zł
 • postaw zakład z naszych typów na KSW 89 lub wybierz swoje bety
 • wygrana – kasa Twoja na saldzie głównym
 • porażka – otrzymasz zwrot postawionych środków na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo dostać zwrot postawionej kwoty na konto GŁÓWNE, bez warunków obrotu.

KSW 89 karta walk

Gala 89 edycji KSW w Gliwicach obfituje w 10 ciekawych pojedynków. Najbardziej wyczekiwanym przez kibiców jest niewątpliwie starcie w walce wieczoru pomiędzy Bartosińskim, a Parnasse. Poniżej pełna karta walk KSW 89 z podziałem na pojedynki:

Main event KSW 89

 • Adrian Bartosiński (14-0) vs Salahdine Parnasse (18-1) – walka o pas mistrzowski

Co-main event KSW 89

 • Paweł Pawlak (22-4-1) vs Michał Materla (33-9) – walka o pas mistrzowski

Karta główna KSW 89

 • Tomasz Romanowski (18-9, 1NC) vs Damian Janikowski (9-5)
 • Raul Tutarauli (32-7) vs Marcin Held (28-9)
 • Szymon Bajor (24-10) vs Viktor Pešta (19-8)
 • Andrzej Grzebyk (20-6) vs Madars Fleminas (12-4)
 • Sebastian Rajewski (12-8) vs Wilson Varela (10-5)

Karta wstępna KSW 89

 • Łukasz Charzewski (12-1, 1NC) vs Ahmed Vila (11-4-1, 1 NC)
 • Emilia Czerwińska (2-1) vs Natalia Baczyńska-Krawiec (7-3)
 • Michał Domin (5-3) vs Wojciech Kazieczko (3-1)

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto faworytem na KSW 89?

Według bukmacherów, jak i naszym zdaniem zdecydowanymi faworytami do wygrania swoich pojedynków podczas gali KSW 89 jest Grzebyk w starciu z Fleminasem oraz Pawlak z Materlą .

2️⃣ Kiedy gala KSW 89?

Gala KSW 89 odbędzie się 16 grudnia 2023 roku w Gliwicach.

3️⃣ Który bukmacher najlepszy na KSW 89?

Według nas najlepszym bukmacherem na 89. galę Konfrontacji Sztuk Walki jest Comeon, ponieważ posiada duży rynek zdarzeń (ponad 150 selekcji), zakłady specjalne, a także najwyższe kursy w przedziale 1.50 – 2.50.

4️⃣ Jakie typy najlepiej grać na kuponach podczas KSW 89?

Naszym zdaniem najlepszymi typami na KSW 89 będzie wygrana wygrana Parnasse z Bartosińskim oraz poniżej 2.5 rundy w starciu Pawlaka z Materlą.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę