Liverpool, typy

Liverpool – Atalanta: typy, kursy, zapowiedź 11.04

Liverpool – Atalanta typy i kursy na pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Europy. Spotkanie dwóch ekip, które potrafią i lubią grać bardzo ofensywną piłkę, przez co po prostu w ich pojedynkach sporo się dzieje. Kursy na Liverpool – Atalanta wskazują, że wyraźnym faworytem są gospodarze. Typy na Liverpool – Atalanta znajdziecie w poniższym artykule.

300 PLN za wygraną Liverpoolu lub Atalanty
Wskaż za 2 zł drużynę, która wygra i odbierz 300 zł
Premia

300zł

W Superbet możesz odebrać 300 zł za wygraną Liverpoolu lub Atalanty (do wyboru). Wystarczy otworzyć konto TUTAJ i zagrać z regularnej oferty za 2 zł na zwycięstwo wybranej ekipy. Jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł na Twoje konto!

Liverpool – Atalanta: typy bukmacherskie

W 1/8 finału Liverpool mierzył się z czeską Spartą Praga i nie da się ukryć, że po prostu kompletnie ją rozmontował. Mecz wyjazdowy wygrany 5:1, mecz domowy wygrany 6:1. Wszystko to pokazuje jak ogromną siłę ognia mają w ofensywie dzisiejsi gospodarze. Atalanta natomiast przeszła Sporting Lizbona. Tam padało trochę mniej bramek, ale chociażby po wcześniejszych meczach Atalanty łatwo stwierdzić, że ekipa ta w meczach wyjazdowych nie broni zbyt dobrze.

Ponad 3 gole w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.76

Kursy mogą ulec zmianie

Gospodarze mają niesamowitą głębię składu, która pozwala nawet po zawodnikach rezerwowych spodziewać się dobrego show. Show obfitego w bramki. Nasz typ na Liverpool – Atalanta to powyżej 3 bramek w meczu. W przypadku równo trzech goli otrzymujemy zwrot stawki. Zakładamy, że w tym meczu będzie działo się naprawdę sporo. Liverpool będzie chciał nabić sobie wystarczająco wysoką przewagę, by móc się skupić na lidze i delikatnie odpuścić rewanż.

Liverpool – Atalanta: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Liverpool – Atalanta:

  • Kurs na wygraną Liverpoolu: kurs 1.38
  • Kurs na remis: kurs 5.70
  • Kurs na wygraną Atalanty: kurs 8.00

Ze względu na popularność mierzących się drużyn, bukmacherzy wystawili już kursy na Liverpool – Atalanta. Klarownie z nich wynika, że faworytem meczu są gospodarze, czyli Liverpool, na których mnożniki wahają się od 1.32 do 1.38. Zakończenie spotkania remisem jest wynagradzane współczynnikami od 5.30 do 5.70. Zwycięstwo underdoga jest określone kursami w zakresie od 7.00 do 8.00.

Najwyższy kurs na wygraną Liverpoolu proponuje bukmacher LVBet, a jego wartość wynosi 1.38. Największa wartość mnożnika na zwycięstwo Atalanty również znajduje się w LVBet i jest ona równa 8.00.

Wysoki kurs 100.00 na Liverpool – Atalanta w STS

W STS możesz obstawić mecz Liverpool – Atalanta z wysokim kursem 100.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł w wygraną Liverpoolu lub Atalanty (do wyboru) odbierzesz 200 zł!

200 PLN za wygraną Liverpoolu lub Atalanty
Wskaż za 2 zł drużynę, która wygra mecz i odbierz 200 zł
Premia

200zł

Aby obstawić wygraną Liverpoolu lub Atalanty z wysokim kursem 100.00 w Superbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na wygraną wybranego zespołu.

Liverpool – Atalanta: zapowiedź meczu

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Europy. Wiadomym jest, że czołowe kluby czasami traktują te rozgrywki po macoszemu. Zakładamy jednak, że w tym spotkaniu Liverpool naprawdę mocno się zmobilizuje, by później móc odpocząć. Mecz odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę