LVBET promocja kursowa na Ligę Mistrzówna kwotę ponad 3333 PLN! Zarejestruj się z kodem BETSIDE!

LVBET bonus powitalny 3353 zł – wrzesień 2023

Z pewnością na start typowania chciałbyś otrzymać korzyści finansowe. Świetną okazję przygotował legalny bukmacher LVBET, który oferuje pakiet powitalny w wysokiej kwocie. Bonus powitalny w LVBET wynosi obecnie 3353 zł i odbierzesz go w kilku prostych krokach z naszym kodem promocyjnym BETSIDE. Jak dokładnie tego dokonać dowiesz się w naszym artykule. Zapraszamy!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

LVBET bonus powitalny – jak odebrać?

Jak już wiesz na start w pakiecie powitalnym możesz odebrać bonusy o łącznej kwocie 3353 zł. Bons powitalny zawiera: zakład bez ryzyka do 333 zł, bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł oraz bonus 100% od drugiego depozytu do kwoty 2000 zł.

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 3383 zł na start

20 zł za założenie konta

Dodatkowo za nasz promo-kod otrzymasz freebet 20 zł. Dodatkowo możesz odebrać bonusy okazjonalne u internetowego bukmachera LVBET jak 50 zł bonusu bez depozytu za posiadanie karnetu na mecze danego klubu, czy grać bez podatku przez 14 dni. Poniżej przedstawiamy jakie warunki należy spełnić dla poszczególnych bonusów, aby je odebrać u licencjonowanego bukmachera LVBET. Warto dodać, że bonus powitalny BETFAN jest podobny do tego w LVBET.

Bonus LVBET – Freebet 20 zł bez depozytu

Warunki odbioru darmowego zakładu w LVBET są proste i przejrzyste, a freebet możesz otrzymać dzięki naszemu kodowi promocyjnemu.

Poniżej w kilku krokach jak odebrać freebet 20 zł jako jeden z bonusów powitalnych:

 • potwierdź w formularzu rejestracyjnym chęć odebrania freebetu 20 zł
 • zarejestruj konto z naszym promocyjnym kodem BETSIDE
 • dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 złotych
 • zawrzyj zakład KOMBI za kwotę 50 zł z kursem minimalnym 1,75
 • gracz otrzyma bonus w wysokości 1 zł. Należy go postawić na kuponie. Wtedy pojawi się opcja postawienia zakładu z mnożnikiem x20. Przykładowo: bonus 1 zł, Stawka po podatku: 0,88 zł, kurs całkowity kuponu: 2.00, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 40, wygrana: 35,20 zł.
 • aby zagrać za darmowy zakład należy wybrać opcję “użyj bonusu wygrane x20”, następnie stworzyć kupon akumulowany (AKO) z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50 (kurs poj. min. 1.25)
 • wygrana z kuponu z mnożnikiem musi zostać obrócona 2 razy po kursie min. 2.00 na zakład z rynkiem 3-drogowym

Pamiętaj, że po założeniu konta należy poczekać aż konsultant zatwierdzi Twoje dane osobowe i aktywuje konto do betowania.

LVBET bonus – 1000 zł od pierwszego depozytu

Jest to pierwszy bonus powitalny, w którym od gracza wymagane jest wykonanie czynności. Co należy zrobić, aby odebrać bonus od pierwszego depozytu w LVBET?

 • zarejestruj konto w LVBET
 • dokonaj pierwszego depozytu w kwocie minimum 10 zł
 • bukmacher przyzna Ci bonus 100% wpłaconej kwoty
 • zarówno wpłacona kasa jak i premia trafi na konto bonusowe
 • otrzymaną kwotą bonusu i depozytu należy obrócić 4 razy po kursie min. 1.75

Przykładowo typer wpłaca na swoje konto pierwszy depozyt w kwocie 500 zł. Wtedy otrzymuje 100% wpłaty (podwojenie pieniędzy) czyli kwotę 1 000 zł. Bonus aktywny jest 30 dni, a przez ten czas gracz musi dokonać wymaganego obrotu, aby kasa przeniosła się na saldo depozytowe i była możliwa do wypłaty.

LVBET bonus powitalny – 2000 zł od drugiego depozytu

Podobnym bonusem do pierwszego jest premia od drugiej wpłaty. Co należy spełnić, aby odebrać kolejny bonus powitalny w LVBET?

 • wpłacić kolejny depozyt po rejestracji w kwocie minimum 10 zł
 • w zależności od kwoty depozytu bukmacher przyzna 50% bonusu od wpłaty do kwoty 2000 zł
 • kasa wpłacana jak i nagroda trafią na konto bonusowe
 • kwotą bonusu jak i depozytu należy obrócić 3 razy po kursie min. 1.75

Przykładowo wpłacając 800 zł jako drugi depozyt na profil gracza otrzymujemy 1 200 zł (800 zł depozytu + 50% z kwoty 800 zł). Kurs wymagany do obrotu jest przyjemny dla gracza i wynosi tylko 1,75. Gracz w przykładowej sytuacji musi dokonać obrotu na kwotę 3 600 zł, aby kasa przeniosła się na saldo depozytowe z możliwością wypłaty na konto bankowe.

Bonus LVBET – Zakład bez ryzyka 333 zł – cashback

Jest to trzecia promocja powitalna, którą przygotowały zakłady bukmacherskie LVBET za wykonanie danej akcji. Podobnie jak w przypadku poprzednich tutaj również należy dokonać depozytu.

Poniżej przedstawiamy dokładnie co należy zrobić, aby odebrać cashback 333 zł:

 • dokonać trzeciej wpłaty po rejestracji w kwocie minimum 25 zł
 • podczas dokonywania depozytu zaznacz “zakład bez ryzyka”
 • bonus zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym i powiększony o 1%
 • postaw zakład bez ryzyka z minimalnym kursem 1,75
 • jeśli kupon okaże się przegrany otrzymasz cashback w kwocie postawionego zakładu (maksymalnie 333 zł)

Cashback trafia na konto bonusowe i aby środki finansowe przeniosły się na saldo depozytowe należy dokona jednokrotnego obrotu kasą po kursie minimalnym 1,75.

Co w przypadku wpłaty większej niż 333 zł?

Dokonany depozyt może być większy niż 333 zł, jednak cała nadwyżka nie zalicza się do bonusu powitalnego i odbioru cashbacku. Środki wpłacone powyżej maksymalnej sumy od razu trafią na konto depozytowe gracza.

Bonus LVBET – 14 dni bez podatku

Legalny bukmacher LVBET (TOP 10 w rankingu bukmacherów) oferuje również jako jeden z niewielu grę bez podatku w pakiecie bonusowym na start przygody z bukmacherką. W ciągu pierwszych dwóch tygodni od rejestracji konta od postawionych zakładów nie będzie potrącany podatek dochodowy w kwocie 12%.

Odbierz 2000 PLN bonusów
+ 30 PLN CASHBACK od 2. depo
+ 20 PLN za rejestrację

Aby móc grać bez podatku w LVBET (podobnie jak w Fortunie, forBET, czy TOTALbet) należy zawierać kupony AKO (minimum 3 zdarzenia) z minimalnym kursem 2,40. Promocyjna gra bez podatku obowiązuje zarówno w aplikacji mobilnej bukmachera jak i na stronie internetowej www.

Karnet na mecz = darmowy bonus 50 zł

Jesteś posiadaczem karnetu meczowego na takie kluby piłkarskie jak: Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Stal Mielec lub Unia Leszno? Idealnie się składa, bo rejestrując konto z naszym konto BETSIDE za karnet otrzymasz darmowy zakład 50 zł. Co należy zrobić? Wystarczy wysłać na adres: [email protected] zdjęcie swojego imiennego karnetu. Po weryfikacji na Twoim koncie będzie czekał bonus 50 zł.

Jakiego obrotu należy dokonać bonusami powitalnymi?

Bonusy powitalne od LVBET są objęte wymogami obrotu. Zasady są dość proste i z pewnością zarówno nowi typerzy jak i doświadczeni gracze bez problemu sobie z nimi poradzą.

Bonus LVBETWymagany obrótKurs do obrotuJakie zakłady?
Bonus od pierwszego depozytu4- krotny obrót (4x)Minimalny kurs zakładu 1.75przedmeczowe oraz live z wyłączeniem sportów wirtualnych i karcianek
Bonus od drugiego depozytu3-krotny (3x)Minimalny kurs zakładu 1.75przedmeczowe oraz live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych
Zakład bez ryzyka1-krotny (1x), w ciągu 30 dniMinimalny kurs zakładu 1.75Zaliczają się zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombinacyjne.
Freebet2-krotny obrót (2x)Na zakładzie 3-drogowym min. kurs 2.00. W przypadku zakładu KOMBI łączny kurs minimum 1.50.Można go postawić na kuponie z zakładem 3-drogowym lub na kuponie KOMBI. Wtedy przynajmniej jeden zakład z kuponu musi być 3-drogowy.
Darmowy zakład dla kibiców4-krotny (4x)Minimalny kurs łączny kuponu 1.75przedmeczowe (prematch), na żywo (LIVE), AKO, SOLO

Jak widzimy w tabelce warunki obrotu bonusami powitalnymi z pakietu startowego LVBET nie są wygórowane. Z pewnością poradzą sobie z nimi nawet początkujący typerzy, a Ci bardziej doświadczeni nie powinni mieć z nimi żadnych kłopotów.

Jak wypłacić kasę z konta?

Po dokonaniu wymaganych obrotów kasą wystarczy wejść w zakładkę “WYPŁATY”. Zaufany bukmacher LVBET, cieszący się pozytywnymi opiniami na temat szerokiego rynku zdarzeń posiada szeroką ofertę metod wypłaty kasy. Wśród nich znajdziesz DotPay, tPay.com, Paysafecard, Skrilla, Paymenticon, Przelewy24 oraz płatności za pomocą karty kredytowej i debetowej oraz BLIKa.

Przed wypłatą należy potwierdzić numer konta bankowego oraz nazwy swoje banku (np ING, Nest Bank czy BNP lub inne).

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

LV BET Zakłady Bukmacherskie

LV BET to legalny, polski bukmacher.
Posiada licencję Ministerstwa Finansów.
Graj bezpiecznie i legalnie.

Dodatkowo bukmacher online LVBET oferuje szybkie przelewy, oznacza to że kasa trafi w kilka minut na Twoje konto bankowe, niezależnie od dnia tygodnia (np poniedziałek, środa, czy niedziela), a także od pory dnia. Natychmiastowe wypłaty w LVBET działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rejestracja w LVBET z bonusami powitalnymi

Jeżeli zainteresowały cię bonusy powitalne to z naszym kodem promocyjnym BETSIDE możesz w pełni za darmo zarejestrować się u bukmachera LVBET (możesz stawiać tam kupony pojedyncze SOLO jak i AKO). Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner i przeniesiesz się automatycznie do formularza rejestracyjnego.

Szybka rejestracja zajmie Ci maksymalnie 1 minutę. W formularzu wystarczy, że podasz dane osobowe (imię, nazwisko, nr PESEL), dane konta (login, hasło, e-mailem, nr. telefonu i kod promocyjny).

Jaki kod promocyjny do LVBET?

Kod promocyjny do zakładów bukmacherskich LVBET to BETSIDE. Dzięki niemu zyskasz maksymalny pakiet powitalny w kwocie 3353 zł. W tym otrzymasz zakład bez ryzyka, bonusy od depozytu w kwocie nawet 3 000 zł czy darmowy zakład na start zawierania zakładów wzajemnych.

Czy warto zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym? Zdecydowanie się opłaca, bo możesz sprawdzić swoje umiejętności typowania za freebet 20 zł, a następnie wpłacić kasę na konto depozytowe i otrzyma podwojenie środków finansowych.

Pełny proces rejestracji wymaga od Ciebie podania numeru konta bankowego oraz przesłania skanów dokumentu potwierdzającego tożsamość. Wystarczy zdjęcie przodu i tyłu dowodu.

Po weryfikacji konta przez LVBET możesz cieszyć się z wszystkich bonusów powitalnych z pakietu startowego.

Bonusy powitalne u najlepszych bukmacherów

Jeżeli zainteresowałeś się bonusami powitalnymi u najlepszych bukmacherów w Polsce to poniżej przedstawiamy Ci, gdzie jeszcze możesz zarejestrować konto do zakładów z najlepszymi bonusami powitalnymi.

Bukmacher Bonus powitalny Kod
LVBet 3383 zł na start
👉 20 PLN bez depozytu
SPRAWDŹ KOD
Betfan Potrojenie depozytu na start
👉 Do 300 PLN więcej
SPRAWDŹ KOD
Fortuna 20 zł bez depo
👉 600 PLN bez ryzyka
SPRAWDŹ KOD
Superbet 3754 zł na start
👉 Bonus 200 PLN
SPRAWDŹ KOD
Etoto 300% bonus od depo
👉 100 PLN bez ryzyka
SPRAWDŹ KOD

Pamiętaj, aby podczas zakładania konta podać nasz kod promocyjny: BETSIDE, dzięki temu otrzymasz najwyższy startowy pakiet powitalny u każdego bukmachera, który posiada Licencję Ministerstwa Finansów.

LVBET bonus – Kombi boost

LVBet pozwala na dodatkowe “podbicie” kursu kuponu, dzięki bonusowi Kombi Boost. W tym przypadku im więcej selekcji gracz obstawił na kuponie, tym większy boost kursowy do zyskania jest od internetowego bukmachera LVBET.

Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zakłady o minimalnym kursie 1.25. 

Warunki przydzielania bonusu prezentują się następująco:

 • 1.03 (boost kursu całkowitego 3%) przy trzech zdarzeniach;
 • 1.07 (boost kursu całkowitego 7%) przy czterech zdarzeniach;
 • 1.10 (boost kursu całkowitego 10%) przy pięciu zdarzeniach;
 • 1.15 (boost kursu całkowitego 15%) przy sześciu zdarzeniach;
 • 1.20 (boost kursu całkowitego 20%) przy siedmiu zdarzeniach;
 • 1.25 (boost kursu całkowitego 25%) przy ośmiu zdarzeniach;
 • 1.30 (boost kursu całkowitego 30%) przy dziewięciu zdarzeniach;
 • 1.40 (boost kursu całkowitego 40%) przy dziesięciu zdarzeniach;
 • 1.50 (boost kursu całkowitego 50%) przy jedenastu zdarzeniach;
 • 1.60 (boost kursu całkowitego 60%) przy dwunastu zdarzeniach.
 • 1.75 (boost kursu całkowitego 75%) przy trzynastu lub więcej zdarzeniach

W promocji biorą udział wszystkie wydarzenia sportowe, jak piłkarska Ekstraklasa, rozgrywki tenisa na kortach twardych, czy koszykarskie NBA, które znajdują się w ofercie bukmacherskiej LVBET.

Bezpieczny kupon +4 w LVBET

Kolejną promocją bukmacherską skierowaną do graczy aktywnych, czyli takich którzy posiadają już konto w Zakładach Bukmacherskich LVBET jest bezpieczny kupon. Promocja to pewnego rodzaju cashback LV Bet. Stawka z pierwszego przegranego zakładu kombi zawartego w danym tygodniu zostanie zwrócona pod warunkiem, że nietrafione okazało się na nim tylko jedno zdarzenie. Stawka takiego zakładu nie może być mniejsza niż 20 zł, musi zawierać minimum 4 selekcje, a minimalny łączny kurs zakładu to 3.00. 

Środki trafią na konto bonusowe, a żeby wypłacić je na konto depozytowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu z kuponami o całkowitym kursie 1.75 lub wyższym.

Codzienny cashback w bonusie 25 zł lub 50 zł

Aby móc otrzymać zwrot kasy za przegrany zakład należy w poniedziałek zaznaczyć chęć wzięcia udziału w promocji. Następnie gracz musi dokonać depozytu za minimum 50 zł, aby odebrać zwrot 25 PLN, natomiast wpłata 100 PLN (lub więcej) uprawnia Cię do odebrania zwrotu do 50 PLN. Kolejnym krokiem będzie zawarcie kuponu i jeżeli okaże się on przegrany to po wpłacie 50 PLN otrzymasz zwrot stawki 25 PLN, a po wpłacie 100 PLN (lub więcej) zwrot 50 PLN.

Bonus LVBET 25 PLN otrzymasz w nagrodzie 1 PLN z mnożnikiem kursu x25, natomiast ekwiwalent 50 PLN otrzymasz w bonusie 2 PLN z mnożnikiem kursu x25.

Wysokie kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe

Bukmacher LVBET online, aby mógł konkurować w rankingu bukmacherów oferuje swoim graczom również wysokie kursy. Specjalne boosty podbite nawet o 100% przygotowuje dla nowych typerów, którzy zarejestrują konto. Przykładowo kurs na wygraną Barcelony w starciu z Realem został podbity do 50.00 lub kurs na finał Ligi Europy zboostowany został również do wartości 50.00.

Jest to z pewnością bardzo opłacalna transakcja dla gracza zakładów bukmacherskich, bo wystarczy postawić 1 zł, a wygrana może wynieść około 40 zł. Typer nawet przy niskim nakładzie finansowym może ograć bukmachera na bardzo dużą kasę.

Wpłaty i wypłaty u bukmachera LVBET

Transakcji finansowych na stronie LVBet można dokonywać na wiele różnych sposobów. Poniżej prezentujemy listę możliwości wpłat i wypłat środków na stronie bukmachera LVBET. Deponowanie środków na LV BET odbywa się za pomocą portfeli elektronicznych, kart płatniczych oraz bankowości internetowej.

Wpłat na konto gracza LVBet można dokonywać poprzez: 

 • Paymenticon – (min. 10 złotych – maks. 5000 złotych)
 • Blik – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Dotpay – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Przelewy24 – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Tpay – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)
 • Skrill – (min. 40 złotych – maks. 20 000 złotych)
 • Paysafecard – (min. 20 złotych – maks. 3000 złotych)
 • Dotpay – (min. 10 złotych – maks. 10 000 złotych)

Wachlarz dostępnych opcji wypłat nie należy do mega rozbudowanych, jednak na pewno trafi do każdego gracza.

Bukmacher LV BET wypłaty realizuje najprostszym możliwym sposobem w Polsce – na rachunki bankowe. Są one realizowane za pomocą systemu RapidPay lub zwykłymi przelewami. RapidPay to system, który wspiera wypłaty na konta następujących banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Getin Bank. W ten oto sposób, już nawet po 10 minutach możesz odebrać przelew za swoją wygraną z puszczonego kuponu.

Jeśli masz inny bank to wypłata potrwa nieco dłużej, ale zostanie zrealizowana do dwóch dni roboczych.

Recenzje – bonus powitalny na start LVBET

Opinia wystawiona na temat pakietu powitalnego LVBET przez gracza 1234:

Odebrałem pakiet powitalny rejestrując konto w LVBET i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. LVBET posiada jeden z najwyższych bonusów powitalnych, dzięki temu można czerpać wiele korzyści. Ja osobiście najbardziej lubię bonus bez depozytu w formie freebetu więc dwie dychy przypadły mi do gustu. Szybko wykorzystałem je na zakłady, a następnie odebrałem kolejne ciekawe atrakcje finansowe, jak choćby zakład bez ryzyka. Ja osobiście gorąco polecam bonus powitalny od LVBET.

Recenzja typera9876:

Jestem nowym graczem zakładów bukmacherskich i zdecydowałem się na start wybrać LVBET. Szybko poradziłem sobie z odbiorem wszystkich bonusów powitalnych, w tym bonusu od depozytu, jak i premii za posiadanie karnetu. Warunki obrotu są naprawdę przyzwoite i spokojnie do zrealizowania. Teraz mam sporo dodatkowej kasy na obstawianie swoich pewniaków i valuebetów z szerokiego rynku zdarzeń LVBET.

Ogólne informacje o bukmacherze LVBET

LVBet to firma bukmacherska, działająca na polskim rynku zakładów wzajemnych na mocy licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów 13 maja 2016 roku. Siedziba firmy mieści się przu ulicy Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach.

Bukmacher na start betowania dla nowych graczy oferuje atrakcyjny bonus powitalny.

Bukmacher LVBETInformacje o bukmacherze
Wpłatyminimum 1 PLN
Wypłatyminimum 10 PLN
Aplikacja mobilnaTAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne TAK – blisko 60 w całej Polsce
Transmisje TAK
Program lojalnościowyStrefa VIP
Wysokie kursyTAK, nawet 50.00

Bukmacher jest sponsorem klubów sportowych z Polski, jak na przykład Wisła Kraków, Wisła Płock, Stal Mielec, PFC Victoria London, czy Unia Leszno. Kapitał zakładowy LVBet wynosi 2 025 000,00 zł.

1.Czy bonus powitalny działa z kodem promocyjnym?

Tak, rejestrując się wpisz nasz kod-promo BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Dzięki niemu otrzymasz maksymalny pakiet powitalny z bonusami od LVBET.

2. Kiedy mogę odebrać bonusy powitalne w LVBET?

Nie ma znaczenia, możesz to zrobić każdego dnia o dowolnej porze. Wymagany jest tylko kod rejestracyjny (BETSIDE). Następnie należy dokonać depozytów, o których mowa w artykule, a czas na spełnienie warunków obrotu danym bonusem to najczęściej 30 dni.

3. Czy warto odebrać bonusy powitalne w LVBET?

Naszym zdaniem jak i użytkowników, którzy już to zrobili zdecydowanie warto. Dzięki freebetowi możesz przetestować szeroki rynek zdarzeń bukmachera np obstawiając handicapy, 1X2 czy gole w meczu. Następnie możesz dokonać depozytu i podwoić swoją wpłatę, a także zagrać bez ryzyka utraty swojej kasy do nawet 333 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę