City - Tottenham bonus 200 zł w Superbet

Manchester City – Tottenham bonus 200 zł w promocji Superbet (03.12)

W niedzielę w 14 kolejce angielskiej Premier League będziemy świadkami hitowego starcia, w którym Manchester City podejmie na własnym obiekcie Tottenham. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował promocję, w której za wygraną City możesz odebrać 200 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł w wygraną Obywateli, a masz szansę na 200 zł! O szczegółach promocji Superbet 200 zł bonusu na Manchester City – Tottenham (03.12) dowiesz się z naszego artykułu.

Manchester City – Tottenham bonus 200 zł w Superbet (03.12)

Z okazji hitowego starcia w meczu 14 kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Tottenhamem legalny bukmacher Superbet przygotował promocyjny bonus 200 zł na wygraną Obywateli w tym spotkaniu (03.12).

Aby aktywować możliwość odbioru 200 zł bonusu za wygraną Manchesteru City z Tottenhamem w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta bonusu finansowego została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Manchesteru City z Tottenhamem ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy Obywatele ograją Tottenham to Superbet dopisze 200 zł (100.00 x 2 zł) bonusu do Twojego konta
  • bonusy z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do specjalnej promocji bukmachera Supebet z możliwością odbioru 200 zł bonusu za mecz 14. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Tottenhamem , rozgrywany w dniu 3 grudnia 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Manchester City – Tottenham bonus 200 zł w Superbet jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera Superbet, w której za wygraną Manchesteru City z Tottenhamem możesz możesz odebrać 200 zł bonusu finansowego została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 200 zł za zwycięstwo Obywateli z Kogutami (03.12.23).

Manchester City – Tottenham bonus 200 zł – za ile najlepiej zagrać w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz 14 kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Tottenhamem maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 100 (bonus 200 zł) to 2 zł i jest to naszym zdaniem najkorzystniejsza stawka. Wiąże się ona z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowe starcie Obywateli z Kogutami (03.12.23). Dzięki temu odbierzesz 200 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł za zwycięstwo City.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Man. City – Tottenham (03.12)?

Na starcie pomiędzy Manchesterem City, a Tottenhamem w ramach 14 kolejki angielskiej Premier League najlepsza oferta promocji z bonusem 200 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za zwycięstwo Obywateli odbierzesz 200 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z bonusu 200 zł na Manchester City – Tottenham w Superbet?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera Superbet na mecz pomiędzy Manchesterem City, a Tottenhamem, ponieważ wygrana z boostem x 100 jest zależna tylko od tego czy City wygra to spotkanie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę