Atalanta, typy

Marsylia – Atalanta: typy, kursy, promocja 02.05

Marsylia – Atalanta typy i kursy na pierwszy mecz półfinałowy Ligi Europy. Goście dosyć niespodziewanie znaleźli się w tej fazie rozgrywek, gdyż w poprzednim dwumeczu wyeliminowali Liverpool! Kursy na Marsylia – Atalanta wskazują, że nieznacznym faworytem meczu są gospodarze. Typy na Marsylia – Atalanta znajdziecie w poniższym artykule.

300 PLN za wygraną Marsylii lub Atalanty
Wskaż za 2 zł która wygra mecz i odbierz 300 zł
Premia

300zł

W Superbet możesz odebrać 300 zł w promocji za wygraną Marsylii lub Atalanty. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ i zagrać z regularnej oferty za 2 zł na zwycięstwo Marsylii lub Atalanty (do wyboru). Jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 300 zł na Twoje konto!

Marsylia – Atalanta: typy bukmacherskie

Atalanta imponuje ostatnio formą. Wyeliminowanie Liverpoolu, szóste miejsce w lidze z ambicją by walczyć o TOP5. Jednak nadal mamy mocne obiekcje co do jej prezencji w meczach wyjazdowych. Oczywiście, w Anglii zagrali świetnie, ale to raczej jest odstępstwo niż reguła. Drugi raz dobrego meczu wyjazdowego w europejskich pucharach się nie spodziewamy. Tym bardziej, że Marsylia realnie ostrzy sobie zęby na trofeum.

Marsylia DNB
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.80

Kursy mogą ulec zmianie

Drużyna z Francji w tej edycji europejskich pucharów radzi sobie świetnie na własnym stadionie i zakładamy, że to właśnie tutaj będzie chciała ugrać jak najwięcej w tym dwumeczu. Nasz typ na Marsylia – Atalanta to zwycięstwo Marsylii w zakładzie bez remisu. W przypadku gdy mecz zakończy się wspomnianym remisem, otrzymujemy zwrot stawki.

Marsylia – Atalanta: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Marsylia – Atalanta:

  • Kurs na wygraną Marsylii: 2.55
  • Kurs na remis: 3.50
  • Kurs na wygraną Atalanty: 2.90

Bukmacherzy wystawili już oferty na Marsylia – Atalanta. Na ich podstawie dowiadujemy się, że za faworyta uważają Marsylię, na którą kursy zaczynają się od 2.42, a kończą na 2.55. Współczynniki na remis zawierają się w przedziale od 3.30 do 3.50. Natomiast mnożniki na wygraną Atalanty znajdują się w zakresie od 2.75 do 2.90.

Faworyzowanie Marsylii nie jest znaczące, ale ma miejsce. Najwyższy kurs na jej zwycięstwo można znaleźć w ofercie bukmachera Superbet i wynosi on 2.55. Natomiast największa wartość mnożnika na wygraną Atalanty jest u bukmachera LVBet i wynosi ona 2.90.

Marsylia – Atalanta: zapowiedź meczu

Pierwsze spotkanie półfinałowe. Z jednej strony nikt nie chce popełnić błędu. Z drugiej, gospodarze na pewno będą chcieli sprawić sobie jakąkolwiek zaliczkę przed rewanżem. Myślimy, że są w stanie to zrobić. Spotkanie odbędzie się 2 maja o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę