Napoli, typy

Napoli – Atalanta: typy, kursy, zapowiedź 30.03

Napoli – Atalanta typy i kursy na mecz trzydziestej kolejki włoskiej Serie A. Po obu drużynach spodziewano się więcej w tym sezonie niż zaprezentowały. Kursy na Napoli – Atalanta wskazują, że faworytem bukmacherów jest drużyna z Neapolu. Typy na Napoli – Atalanta znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do sprawdzenia!

300 PLN za gola City z Arsenalem
+ 3755 PLN premii od Superbet z hasłem BETSIDE!
Premia

300zł

W Superbet możesz odebrać 300 zł za bramkę City z Arsenalem. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na gola Obywateli, a jeżeli przynajmniej raz trafią do siatki Arsenalu otrzymasz 300 zł.

Napoli – Atalanta: typy bukmacherskie

Atalanta znajduje się na szóstej pozycji w tabeli, co na pewno nie zadowala tej ekipy, ale z drugiej strony nie powoduje katastrofy w klubie. Na odmiennym biegunie znajduje się sytuacja w Neapolu. Co prawda Napoli jest tylko jedną lokatę niżej od Atalanty, aczkolwiek jako ubiegłoroczny mistrz kraju taki wynik to ogromne rozczarowanie. Aczkolwiek w ostatnich tygodniach Napoli zaczęło powoli się rozkręcać – przynajmniej w ofensywie.

Powyżej 2.5 gola w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.80

Kursy mogą ulec zmianie

Defensywa drużyny z Neapolu nadal pozostawia wiele do życzenia. Niemniej, z przodu Victor Osimhen zaczął już wracać do formy. Nasz typ na Napoli – Atalanta to powyżej 2,5 bramki. Styl gry Atalanty zna chyba każdy. Bezprecedensowa, ofensywna piłka, która jest niesamowicie przyjemna dla oka. Jednakowoż dużym problemem tej drużyny jest formacja obronna na wyjazdach. Tracenie średnio około 1,5 bramki na mecz to naprawdę zatrważająco słaby wynik.

Napoli – Atalanta: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Napoli – Atalanta:

  • Kurs na wygraną Napoli: 2.11
  • Kurs na remis: 3.70
  • Kurs na wygraną Atalanty: 3.47
Napoli
12:30
30 marca 2024
Atalanta
Kursy mogą ulec zmianie! Ostatnia aktualizacja: 29.03.24

Bukmacherzy po przeprowadzeniu analiz zdecydowali się już umieścić w swoich ofertach zakłady na Napoli – Atalanta. Wygrana faworytów jest wyceniana na kursy w zakresie od 2.03 do 2.11. Podział punktów w spotkaniu jest określany wartościami od 3.45 do 3.70. Natomiast zwycięstwo underdoga w tym spotkaniu zawiera mnożniki w przedziale od 3.30 do 3.47.

Najwyższy kurs na wygraną Napoli proponuje bukmacher Superbet. Jego wartość wynosi 2.11. Natomiast największa wartość współczynnika na wygraną Atalanty znajduje się u bukmachera Fortuna i wynosi ona 3.47.

Napoli – Atalanta: zapowiedź meczu

Spotkanie dwóch wielkich, aczkolwiek dwóch w nieoptymalnych formach. Gospodarze są kompletnym rozczarowaniem. Gości jedynie lekkim. Spotkanie między nimi odbędzie się 30 marca o godzinie 12:30.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę