Niemcy - Dania transmisja

Niemcy – Dania: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (29.06)

Niemcy – Dania gdzie oglądać na żywo drugi sobotni mecz 1/8 finału Euro 2024? Już 29. czerwca czeka nas starcie gospodarzy turnieju, a więc reprezentacji Niemiec z Duńczykami. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Niemcy – Dania, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Niemiec lub Danii
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Niemiec lub Danii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Niemiec lub Danii, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł! Gdyby kurs zakładu na gola, którejś z reprezentacji był poniżej 1.14 należy dodać do tego zakładu jeszcze inne zdarzenie!

Niemcy – Dania: gdzie oglądać mecz na żywo?

Drugie sobotnie spotkanie 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Niemiec, a Danii można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Niemcami, a Danią przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

400 zł za wygraną Niemiec lub Danii
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Niemcy – Dania.

Niemcy – Dania: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Niemiec, a Danii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Niemców z Duńczykami, które będzie drugim meczem 1/8 finału Euro 2024.

SPRAWDŹ TYPY NA NIEMCY – DANIA

Kolejnym rozwiązaniem na oglądanie meczu Niemcy – Dania online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 1, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Niemcy – Dania: informacje o transmisji meczu

  • sobota, 29 czerwca, godzina 21:00
  • 1/8 finału Euro 2024
  • Stadion: Signal Iduna Park
  • Miasto: Dortmund
  • transmisja na żywo: TVP 1
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Niemcy – Dania na żywo (29.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Niemcami, a Duńczykami na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Niemcy – Dania na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Niemiec, a Danii podczas Euro 2024 za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę