Niemcy
depositphotos.com

Niemcy – Dania: typy, kursy, zakłady 29.06 | Euro 2024

Niemcy – Dania typy i kursy bukmacherskie na drugi mecz 1/8 finału Euro 2024. W tym spotkaniu zmierzą się gospodarze turnieju. Zagrają oni z rewelacją poprzedniego Euro, czyli Danią. Oczywiście analitycy dają większe szanse Niemcom, jednak w tym meczu wydaje się, że może wydarzyć się wszystko. Miejsca na błędy już nie ma. Kto więc wygra mecz Niemcy – Dania? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na Niemcy – Dania.

400 PLN za gola Niemiec lub Danii
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Niemiec lub Danii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Niemiec lub Danii, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł! Gdyby kurs zakładu na gola, którejś z reprezentacji był poniżej 1.14 należy dodać do tego zakładu jeszcze inne zdarzenie!

Niemcy – Dania: typy bukmacherskie

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy według naszej redakcji 3 najlepsze typy na spotkanie Niemców z Duńczykami i są to:

 • Typ 1: Niemcy wygrają mecz – kurs 1.60
 • Typ 2: 2. połowa z większą liczbą goli – kurs 2.10
 • Typ 3: Powyżej 9.5 rzutu rożnego – kurs 1.85
obraz 55

Szczegółową analizę co do naszych propozycji na to spotkanie do obstawiania przeczytasz poniżej. Dodatkowo możesz sprawdzić także wszystkie typy na Euro 2024.

Niemcy – Dania: kto wygra mecz? Typy na zwycięzce spotkania

Niewątpliwie to reprezentacja Niemiec lepiej zaprezentowała się w fazie grupowej Euro 2024. Analizując wszystkie mecze Niemców to w dwóch pierwszych wypadli świetnie, natomiast w ostatnim mimo wszystko trzeba otwarcie powiedzieć, że nieco przeciętnie. W meczu otwarcia rozbili Szkotów aż 5:1 i prezentowali tam świetny, ofensywny styl gry. W drugim meczu z Węgrami zagrali też bardzo dobrze i wygrali 2:0, choć było widać, że nie forsowali tempa, albowiem takie wyniki dawały im już awans. Najsłabiej Niemcy wypadli z najbardziej solidnym rywalem, czyli reprezentacją Szwajcarii, które postawiła bardzo trudne warunki, a Niemcy nie potrafili poradzić sobie z krótkim kryciem i wysokim pressingiem. Wydaje się, że jeżeli Dania chce w tym meczu o coś powalczyć to będzie musiała zagrać podobnie do Szwajcarii.

Niemcy wygrają mecz
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.60

Kursy mogą ulec zmianie

Co do Danii to w każdym meczu fazy grupowej zanotowali remis. Na pewno najlepszym spotkaniem w ich wykonaniu było starcie pierwsze – ze Słowenią, w którym mogli zainkasować 3 punkty, ale pod naporem Słoweńców nie byli w stanie utrzymać prowadzenie. Z Anglią zagrali dość bezbarwnie, właściwie na tyle, na ile im pozwolili podopieczni Soughatea. W ostatnim spotkaniu natomiast również grali dość przeciętnie z Serbami, a w samej końcówce musieli się nawet bronić przed rozpaczliwymi atakami Serbów. Wydaje mi się, że Dania nie powtórzy swojego sukcesu z 2021 roku, jakim był półfinał Euro. Niemcy mają zdecydowanie lepszy zespół, grają u siebie, dlatego typuję wygraną Niemiec z Danią po kursie 1.60 w STS. Wydaje mi się, że po tym co Dania pokazała w fazie grupowej zabraknie im umiejętności, aby kreować sytuację. Samą obroną będzie im ciężko utrzymać się w meczu z Niemcami. Gospodarze tego turnieju mają zdecydowanie większe indywidualne umiejętności i według mnie to przechyli szalę zwycięstwa w stronę Niemiec.

Niemcy – Dania: typy na gole w meczu

Duńczycy w fazie grupowej w trzech spotkaniach zdobyli zaledwie 2 bramki. Mieli wielkie problemy ze skutecznością, ale trzeba też przyznać, że mieli momentami duże kłopoty, aby kreować akcje pod polem karnym rywali. Wydaje mi się, że pierwsza połowa dla Danii w tym meczu będzie kluczowa i będą oni chcieli utrzymać po prostu czyste konto, a ewentualnie w drugiej połowie kontrować i przejmować inicjatywę.

2. połowa z większą ilością goli
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.10

Kursy mogą ulec zmianie

Niemcy natomiast też zapewne nie będą się spieszyć, albowiem jak wiadomo przegrana oznacza się z odpadnięciem z turnieju. To wydaje mi się, że spowoduje, że pierwsza połowa będzie mocno zamknięta. Choć w ogóle w tym meczu nie spodziewam się dużej liczby bramek to stawiam, że w drugiej połowie padnie ich więcej niż w pierwszej po kursie 2.10 w Superbet. Moim zdaniem dopiero, gdy będzie remisowy wynik Niemcy ruszą do groźnych ataków w drugiej połówce. To spowoduje, że to właśnie w tej połowie powinniśmy zobaczyć więcej bramek.

Niemcy – Dania: typy na rzuty rożne

Warto także przyglądnąć się statystykom rzutów rożnych. Niemcy ze Szkotami mieli ich 5, w meczu z Węgrami – 11, a ze Szwajcarią – 9. To daje nam średnio 8 rzutów rożnych na mecz gospodarzy turnieju. Dania natomiast w fazie grupowej Euro miała 9 rogów ze Słowenią, 4 rogi z Anglią oraz 8 rogów z Serbią. Daje nam to średnio 7 rzutów rożnych na mecz w przypadku duńskiego zespołu.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.85

Kursy mogą ulec zmianie

Jak widzimy obie ekipy wykonują sporo rzutów rożnych. Gdyby połączyć ich statystyki średnich rzutów rożnych to wychodziłoby nam aż 15 rogów w tym spotkaniu. Ja jednak wybiorę linię 9.5 rzutów rożnych i obstawię over po kursie 1.85 w LVBET. Linia jest dość wysoka, ale jak pokazują statystyki obie ekipy nabijają sporo kornerów.

Niemcy – Dania: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Niemcy – Dania:

 • Kurs na Niemcy: 1.60
 • remis w meczu: kurs 4.00
 • Kurs na Danię: 5.80

W przypadku rynków 1X2 na Niemcy – Dania analitycy ocenili, że rozstawieni jako gospodarze tego spotkania – Niemcy są faworytem do wygrania meczu co obrazuje kurs 1.60. Rozstawieni jako goście tego meczu, a więc Dania to kurs 5.80 i mniejsze szanse na zwycięstwo. Również ciekawym współczynnikiem do typowania w tym meczu jest remis, który został opatrzony mnożnikiem w okolicach 4.00.

Jeżeli szukasz gdzie mógłbyś obstawić mecz 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy Niemcami, a Danią z najwyższym kursami to bukmacher STS oraz Superbet oferuje najlepsze mnożniki. Dla przykładu na wygraną Niemiec – STS oferuje kurs 1.60 – inni bukmacherzy mają 1.53 – 1.58. Na wygraną Danii najlepsze kursy daje natomiast Superbet – kurs 5.80, a pozostali 5.30 – 5.70.

Najwyższy kurs 200.00 na Niemcy – Dania w LVBET

W LVBET możesz typować mecz Niemcy – Dania z najwyższym kursem 200.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 1 zł w wygraną wybranego zespołu w tym meczu odbierzesz 200 zł!

Aby obstawić zakład na zwycięstwo Niemiec lub Duńczyków z najwyższym kursem 200.00 w LVBET wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 20 zł i zagrać za 1 zł z regularnej oferty, kto wygra to spotkanie.

Niemcy – Dania: wysoki kurs 200.00 w Superbet

W Superbet możesz typować mecz Niemcy – Dania z wysokim kursem 200.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł w wygraną Niemiec lub Danii (do wyboru) w tym meczu odbierzesz 400 zł!

400 zł za wygraną Niemiec lub Danii
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Aby obstawić zakład na zwycięstwo Niemiec lub Danii z wysokim kursem 200.00 w Superbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na to, która reprezentacja wygra.

Niemcy – Dania: procentowe szanse na wygraną

Po ocenie analityków mamy już obraz kto jest powinien wygrać spotkanie Niemcy – Dania. Według nich to Niemcy wygrają mecz z Duńczykami (mają na to 63% szans). W tej statystyce gorzej wypadają goście tego spotkania, a więc reprezentacja Danii, która ma 17% szans na wygraną. Remis natomiast przez specjalistów od kursów bukmacherskich został wyceniony na prawdopodobieństwie 25%.

Niemcy – Dania: droga do 1/8 finału Euro 2024

Niemcy do 1/8 finału awansowali bardzo pewnie, albowiem ten prym wywalczyli sobie już po 2 spotkaniach ze Szkocją oraz Węgrami. Trzeba przyznać, że mieli dość łatwą grupę, ale mimo wszystko ograli pewnie Szkotów 5:1, a potem Węgrów 2:0. Największe problemy mieli w ostatnim grupowym meczu ze Szwajcarią, gdzie zremisowali w ostatnich minutach meczu 1:1. To zapewniło im 7 punktów w grupie A i awans z pierwszej lokaty.

Droga do 1/8 finału

Duńczycy natomiast zaczęli Euro od remisu ze Słowenią 1:1. To nieco skomplikowało ich sytuacje w kontekście wyjścia z grupy, albowiem przeważali w tamtym spotkaniu, ale urwali tylko 1 punkt. W drugim meczu grali z Anglikami i co ciekawe tam byli lepszą ekipą, ale zabrakło skuteczności i ponownie wywalczyli 1 punkt, dzięki remisowi 1:1. W ostatnim meczu natomiast ponownie zremisowali tyle że tym razem 0:0 z Serbią, dzięki czemu przypieczętowali awans z grupy C z drugiego miejsca. Co prawda Słowenia miała tyle samo punktów i taki sam bilans, ale zadecydowała żółta kartka pokazana słoweńskiemu asystentowi w spotkaniu z Anglikami.

Niemcy – Dania: ostatnie wyniki

Niemcy zagrali dwa bardzo dobre spotkania na Euro 2024. W pierwszym ograli pewnie 5:1 Szkotów, a w drugim 2:0 Węgrów. Najcięższe było dla nich starcie ze Szwajcarią, gdzie gola na wagę remisu i pierwszego miejsca w grupie strzelili w doliczonym czasie gry. Dania natomiast 3 mecze na Euro po prostu zremisowała. Dwa raz po 1:1 ze Słowenią oraz z Anglią oraz bezbramkowo z Serbią. Poniżej prezentujemy ostatnie 3 wynik obu reprezentacji.

3 ostatnie wyniki meczów Niemiec:

 • 23.06.24: Szwajcaria 1:1 Niemcy (R)
 • 19.06.24: Niemcy 2:0 Węgry (Z)
 • 14.06.24: Niemcy 5:1 Szkocja (Z)

3 ostatnie wyniki meczów Danii:

 • 25.06.24: Dania 0:0 Serbia (R)
 • 20.06.24: Dania 1:1 Anglia (R)
 • 16.06.24: Słowenia 1:1 Dania (R)

Niemcy – Dania: bezpośrednie spotkania (h2h)

02.06.2021mecz towarzyskiNiemcy 1:1 Dania
06.06.2017mecz towarzyskiDania 1:1 Niemcy
17.06.2012Euro 2012Dania 1:2 Niemcy

Niemcy – Dania: składy – oficjalnie

Niemcy: Neuer – Kimmich, Schlotterbeck, Ruediger, Raum – Kroos, Andrich – Musiala, Guendogan, Sane – Havertz

Dania: Schmeichel – Andersen, Christensen, Vestergaard – Bah, Hojbjerg, Delaney, Maehle – Eriksen – Hojlund, Skov Olsen

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę