Niemcy, typy

Niemcy – Ukraina: typy, kursy, zapowiedź 03.06

Niemcy – Ukraina typy i kursy na mecz towarzyski będący częścią przygotowań do mistrzostw Europy. Gospodarze zagrają z ekipą, która dostała się na turniej poprzez baraże. Kursy na Niemcy – Ukraina wskazują, że zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze. Typy na Niemcy – Ukraina znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy!

Niemcy – Ukraina: typy bukmacherskie

Dla obu ekip jest to pierwsze czerwcowe spotkanie, które ma przygotować kadry do mistrzostw Europy. Niemcy nie grali w kwalifikacjach ze względu na fakt bycia gospodarzem turnieju i zapewnione w nim miejsce. Z tego powodu rozgrywali serię meczów towarzyskich, które bez cienia przesady – wychodziły regularnie dosyć miernie. Aczkolwiek w roku 2024 wyglądało to już trochę lepiej.

Poniżej 8.5 rzutów rożnych
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.66

Kursy mogą ulec zmianie

Niemcy zmienili swój styl gry. Nie jest on już związany z atakiem totalnym, lecz bardziej z posiadaniem piłki i spokojniejszym konstruowaniem ataków pozycyjnych. Nasz typ na Niemcy – Ukraina to poniżej 8,5 rzutów rożnych. Ukraińcy swoją grą również nie przekonywali. Byli w stanie zgarnąć punkty z Anglią i Włochami, ale ofensywa po prostu nie gra tak jak mogłaby to robić wykorzystując w stu procentach umiejętności.

Niemcy – Ukraina: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Niemcy – Ukraina:

  • Kurs na wygraną Niemiec: 1.43
  • Kurs na remis: 4.90
  • Kurs na wygraną Ukrainy: 7.07

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Niemcy – Ukraina. Współczynniki na zwycięstwo gospodarzy zaczynają się od 1.38, a kończą na 1.43. Kursy na remis w spotkaniu zawierają się w przedziale od 4.40 do 4.90. Natomiast mnożniki na wygraną Ukrainy znajdują się w zakresie od 6.60 do 7.07.

Najwyższy kurs na wygraną Niemiec znajduje się u bukmachera Fortuna i wartość ta wynosi 1.43. Natomiast największa wartość współczynnika na zwycięstwo Ukrainy jest w ofercie bukmachera Totolotek i jest to 7.07.

Niemcy – Ukraina: zapowiedź meczu

Niemcy czują na sobie sporą presję ze względu na rozgrywanie turnieju w ich kraju. Z tego powodu już w meczach towarzyskich powinni pokazywać się z dobrej strony. Z tego powodu uważamy, że będą grali swoim stylem gry, czyli wysokim posiadaniem piłki co przekuje się na spokojne konstruowanie ataków. Mecz odbędzie się 3 czerwca o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę