Niemcy - Węgry transmisja

Niemcy – Węgry: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (19.06)

Niemcy – Węgry gdzie oglądać na żywo środowy mecz 2. kolejki Euro 2024? Już 19. czerwca czeka nas starcie gospodarzy turnieju, czyli Niemiec z Węgrami. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Niemcy – Węgry, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

250 zł freebet za gola Niemiec z Węgrami
Skorzystaj z mega oferty Betfan i odbierz 250 zł darmowej kasy
Freebet

250 PLN

Niemcy – Węgry: gdzie oglądać mecz na żywo?

Środowe spotkanie 2. kolejki grupy A pomiędzy reprezentacją Niemiec, a Węgier można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Niemcami, a Węgrami przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania w tym meczu Niemcy – Węgry.

Niemcy – Węgry: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Niemiec, a Węgier to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Niemców z Węgrami, które będzie meczem 2. kolejki w grupie A Euro 2024.

Kurs 200.00 na wygraną Niemiec z Węgrami
Zagraj za 1 PLN na wygraną Niemiec z Węgrami i odbierz gotówkę do wypłaty
Kurs

200.00

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Niemcy – Węgry online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 2, który wyemituje to towarzyskie spotkanie.

Niemcy – Węgry: informacje o transmisji meczu

  • środa, 19 czerwca, godzina 18:00
  • 2. kolejka – grupa A
  • Stadion: MPHArena
  • Miasto: Stuttgart
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Niemcy – Węgry na żywo (19.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Niemcami, a Węgrami na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Niemcy – Węgry na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Niemiec, a Węgier za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę