gdzie ogladac piast lech

Piast – Lech: gdzie oglądać transmisję online na żywo | Ekstraklasa [22.07.23]

W najbliższą sobotę, 22.07.23 o godzinie 20:00 odbędzie się spotkanie 1 kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice – Lech Poznań. Mecz ten nie ma wyraźnego faworyta, zwłaszcza po tym jak dobrze Piast prezentował się w sparingach (w przeciwieństwie do Lecha). Poprzedni sezon Lech zakończył na wyższej lokacie, ale 8 punktów, które dzieliły obie ekipy to nie dużo. Zapowiada się ciekawe spotkanie, które warto oglądnąć w czasie rzeczywistym. Sprawdź gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Piast – Lech. Z artykuły dowiesz się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Piast Gliwice - Lech Poznań (22.07.23)
Kiedy mecz? sobota, 22.07.2023
O której i gdzie transmisja? od 19:30 na Canal+ 4K lub Canal+ Online

Piast – Lech: gdzie oglądać na żywo?

W ubiegłym sezonie, na tym stadionie padł wynik 1:1, po wyrównanym spotkaniu. Historia lubi się powtarzać i czy podobnie będzie tym razem? Bukmacherzy minimalnego faworyta upatrują w ekipie gości, ale różnice są naprawdę niewielekie. Transmisja meczu Piast Gliwice – Lech Poznań w telewizji dostępna jest na Canal+ 4K. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki usłudze oferowanej przez Canal+.

Piast – Lech: transmisja online

Stream meczu Piast – Lech dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do Canal+ 4K, warto zainteresować się ofertą Canal+ Online, który jako jedyny oferuje transmisje meczu Piast Gliwice – Lech Poznań.

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Piast – Lech (22.07.2023)?

Mecz Piasta Gliwice z Lechem Poznań można obejrzeć na Canal+ 4K oraz w serwisie streamingowym Canal+ Online.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Piast – Lech?

Spotkanie Piasta z Lechem odbędzie się w sobotę, 22.07.23 o godzinie 20:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę