Polska - Austria transmisja

Polska – Austria: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (21.06)

Polska – Austria gdzie oglądać na żywo piątkowy drugi mecz Biało-Czerwonych na Euro 2024? Już 21. czerwca czeka nas drugie starcie na mistrzostwach Europy w piłce nożnej, gdzie rywalem będą Austriacy. Przed telewizory to spotkanie przyciągnie zapewne wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Polska – Austria, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

300 PLN za brak porażki Polski z Austrią
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo lub remis Polaków z Austrią i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za brak porażki Polski w meczu z Austrią. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na brak porażki Biało-Czerwonych, a jeżeli wygrają lub zremisują z Austrią otrzymasz 300 zł.

Polska – Austria: gdzie oglądać mecz na żywo?

Piątkowe drugie spotkanie Biało-Czerwonych na Euro 2024, w którym zmierzymy się z Austrią można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Polską, a Austrią przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

300 zł za garnitur Probierza z Austrią
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Polska - Austria i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym pierwszego meczu Polaków z Austriakami.

Polska – Austria: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Polski, a Austrii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Polska – Austria, które będzie drugim meczem Biało-Czerwonych na Euro 2024.

400 zł za gola Polski z Austrią
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola Polaków z Austrią i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Polska – Austria online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 1, który wyemituje to spotkanie.

Polska – Austria: informacje o transmisji meczu

  • piątek, 21. czerwca, godzina 18:00
  • 2. kolejka Euro 2024: grupa D
  • Stadion: Olympiastadion
  • Miejscowość: Berlin
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot
  • komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Polska – Austria na żywo (21.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Polską, a Austrią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Polska – Austria na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Polski, a Austrii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę