Portugalia - Słowenia transmisja

Portugalia – Słowenia: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (01.07)

Portugalia – Słowenia gdzie oglądać na żywo drugi poniedziałkowy mecz 1/8 finału Euro 2024? Już 1. lipca czeka nas starcie Portugalczyków ze Słoweńcami, które będzie bardzo ciekawym starciem w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Portugalia – Słowenia, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Francji lub Belgii
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Portugalii lub Słowenii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Portugalii lub Słowenii, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł! Gdyby kurs zakładu na gola, którejś z reprezentacji był poniżej 1.14 należy dodać do tego zakładu jeszcze inne zdarzenie!

Portugalia – Słowenia: gdzie oglądać mecz na żywo?

Poniedziałkowe spotkanie 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Portugalii, a Słowenii można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Portugalią, a Słowenią przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Portugalia – Słowenia.

Portugalia – Słowenia: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Portugalii, a Słowenii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Portugalczyków ze Słoweńcami, które będzie meczem 1/8 finału Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Portugalia – Słowenia online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Portugalia – Słowenia: informacje o transmisji meczu

  • poniedziałek, 1 lipca, godzina 21:00
  • 1/8 finału Euro 2024
  • Stadion: Deutsche Bank Park
  • Miasto: Frankfurt
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Portugalia – Słowenia na żywo (01.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Portugalią, a Słowenią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Portugalia – Słowenia na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Portugalii, a Słowenii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę