ruch legia typy

Ruch Chorzów – Legia Warszawa: typy, kursy, zapowiedź 09.02

Ruch Chorzów – Legia Warszawa typy i kursy na drugie spotkanie dwudziestej kolejki polskiej Ekstraklasy. Jeden z faworytów do spadku zmierzy się w nim z jednym z faworytów do mistrzostwa. Kursy na Ruch Chorzów – Legia Warszawa wskazują, że większą szansę na zwycięstwo mają goście. Typy na Ruch Chorzów – Legia Warszawa znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszam do sprawdzenia!

720X200 BETSIDE RUCH LEGIA

W specjalnej promocji bukmachera Totalbet tylko dla czytelników Betside.pl możesz odebrać 200 zł w gotówce z możliwością wypłaty, przy wkładzie zaledwie 1 zł! Wystarczy otwarcie konta TUTAJ. Dodatkowo, jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ

Ruch Chorzów – Legia Warszawa: typy bukmacherskie

Spotkanie między siedemnastą a piątą w tabeli drużyną. Już po samym układzie widać, że różnica między drużynami jest znacząca. Legia Warszawa wyglądała w swoich sparingach naprawdę nieźle i napawa to optymizmem przed rundą wiosenną. Warto jednak pamiętać, że już w następny czwartek zacznie ona swoją przygodę z fazą play-off Ligi Konferencji Europy. Na szczęście – do tego meczu jest jeszcze sporo czasu, także dzisiaj drużyna ze stolicy powinna zagrać w podstawowym składzie.

image 5

Ruch Chorzów w rundzie jesiennej wygrał tylko jeden mecz. Teraz będzie musiał walczyć o życie, ale raczej z innymi rywalami niż Legia. Nasz typ na Ruch Chorzów – Legia Warszawa to wygrana Legii w pierwszej połowie. Mimo wszystko Legioniści będą mieli z tyłu głowy czwartkowy mecz. To może mieć wpływ na fakt, że mogą chcieć rozstrzygnąć spotkanie z Ruchem jak najszybciej, by jak najszybciej móc zminimalizować obroty i odpocząć przed ważnym pojedynkiem w europejskich pucharach.

Ruch Chorzów – Legia Warszawa: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Ruch Chorzów – Legia Warszawa:

  • Kurs na wygraną Ruchu: 5.70
  • Kurs na remis: 4.30
  • Kurs na wygraną Legii: 1.64

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić ofertę na wracającą Ekstraklasę. Kursy na Ruch Chorzów – Legia Warszawa wskazują, że zdecydowanym faworytem są goście, a kursy na nich znajdują się w granicach od 1.58 do 1.64. Współczynniki na remis zostały wystawione przez bukmacherów w wartościach od 3.67 do 4.30. Natomiast mnożniki na wygraną Ruchu zawierają się w przedziale od 5.06 do 5.70.

Najwyższy kurs na wygraną Ruchu Chorzów można znaleźć u bukmachera Totalbet. Jego wartość wynosi 5.70. W przypadku najwyższej wartości mnożnika na wygraną Legii – również można ją znaleźć w Totalbet i wynosi ona 1.64.

Ruch Chorzów – Legia Warszawa: zapowiedź meczu

W końcu wraca Ekstraklasa! Nie ma co zwlekać i spróbujmy na niej zarobić. Faworyt meczu jest oczywisty i inny wynik niż wygrana gości będzie pewnego rodzaju zaskoczeniem. Spotkanie odbędzie się 9 lutego o godzinie 20:30.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę