Szkocja - Szwajcaria typy
depositphotos.com

Szkocja – Szwajcaria: Typy, kursy, zakłady 19.06 | Euro 2024

Zaczynamy druga turę walki o fazę pucharowa. Zmierzą się w niej Szwajcaria, która wygrała z Węgrami 3:1 i Szkocja która ulegała w rozpoczęciu zmagań na starym kontynencie. Dla Szkotów to będzie mecz być albo nie być. Za to dla reprezentacji czerwonego Krzyża, wygrana będzie oznaczała komfortową sytuację, gdyż awans do fazy pucharowej będzie zapewniony. Niewykluczone, że w przypadku takiego rozstrzygnięcia w ostatnim meczu trener Murat Yakin da odpocząć kluczowym zawodnikom. Zanim będziemy mogli wybiec w przyszłość zapraszamy do sprawdzenia typów na spotkanie Szkocja – Szwajcaria. Przygotowaliśmy również zestawienia najkorzystniejszych mnożników kursowych z oferty bukmacherów.

300 PLN za wygraną Szwajcarii lub Szkocji
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranego zespołu i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Szkocji lub Szwajcarii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i jeżeli ograją swojego przeciwnika na Twoje konto wpadnie 300 zł!

Szkocja – Szwajcaria: typy bukmacherskie

Po falstarcie w meczu otwarcia, w którym Szkocja została pokonana przez gospodarzy turnieju zapewne będzie chciała zatrzeć kiepskie wrażenie. Porażka 5:1 może zadziałać motywująco na zespół przez co spotkanie z Szwajcarią może być wbrew pozorom zaciętym starciem. Szwajcaria po wygranej 3:1 i zainkasowaniu 3 oczek jest w niezłej sytuacji pod kątem awansu do grupy pucharowej.

Obie strzelą gola
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.00

Kursy mogą ulec zmianie

Obie drużyny pokazały, że potrafią zaskoczyć rywala i biorąc pod uwagę obfitą pod kątem liczby bramek fazę grupową na Euro 2024 skłaniamy się ku typowi BTTS. Najlepszy kurs 2.00 na zdarzenie, że obie drużyny strzelą bramkę oferuje Superbet.

Szkocja – Szwajcaria: kursy bukmacherskie

Operatorzy zakładów wzajemnych przygotowali zestawienia kursowe na spotkanie drugiej kolejki w grupie A pomiędzy Szkocja a Szwajcarią:

  • Wygrana reprezentacji Szkocji: kurs 4.40
  • Remis w spotkaniu : kurs 3.60
  • Wygrana reprezentacji Szwajcarii: kurs 1.90

Analizując rynki zdarzeń 1X2 przeprowadziliśmy analizę najkorzystniejszych wariantów, w których typy są najkorzystniejsze u poszczególnych bukmacherów.
Najkorzystniejszy kurs na underdoga spotkania – Szkocję oferuje operator zakładów wzajemnych Superbet. Kurs na zwycięstwo jest najwyższy na rynku i wynosi 4.40.
Skłaniając się ku remisowi warto skorzystać z oferty największego bukmachera w Polsce – STS. Mnożnik kursy na podział punktów wynosi 3.60.
Wygraną faworyta spotkania, czyli Szwajcarię najkorzystniej obstawić u bukmachera LyBet. Przygotowany kurs wynosi 1.90 co czyni go najwyższym na rynku pośród konkurencji.

Szkocja – Szwajcaria: zapowiedź meczu

To arcy ważne spotkanie w kontekście układu sił grupej tabeli odbędzie się na stadionie RheinEnergie w Koloni. Początek zaplanowany jest na godzine 21:00. Arbitrem będzie 40 letni Ivan Kruzliak pochodzący z Słowacji.

Szkocja – Szwajcaria: sytuacja w grupie A

Sytuacja dla Węgier i Szkocji trochę się skomplikowała i najlepiej, jakby wygrali dwa ostatnie spotkania. Niemcy i Szwajcaria mają przysłowiową autostradę do wyjścia z grupy A – wygrali po jednym spotkaniu czym zrobili sobie dobrą zaliczkę. Szkoci znajdują się w najgorszej sytuacji ponieważ przegrali mecz i do tego bardzo wysoko 5:1. Odniesienie dwóch zwycięstw gwarantujących wyjście z grupy będzie trudnym wyzwaniem.

# Mecze Punkty Gole strzelone Gole stracone Bilans
1. Niemcy 3 7 8 2 +6
2. Szwajcaria 3 5 5 3 +2
3. Węgry 3 3 2 5 -3
4. Szkocja 3 1 2 7 -5

Szwajcaria już uczyniła pierwszy krok do wyjścia z grupy wystarczy wygrać jeden mecz. Gospodarze turnieju podobnie ale każdemu będzie zależało na najęcie wyższego miejsca teoretycznie będą mieć słabszego rywala w następnym etapie rozgrywek. Dla podopiecznych Marco Rossiego nadchodzące spotkanie z Niemcami będzie być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę