Szwajcaria - Włochy transmisja

Szwajcaria – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (29.06)

Szwajcaria – Włochy gdzie oglądać na żywo pierwszy sobotni mecz 1/8 finału Euro 2024? Już 29. czerwca czeka nas starcie Szwajcarów z Włochami, które będzie meczem otwierającym zmagania w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Szwajcaria – Włochy, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Szwajcarii lub Włoch
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Szwajcarii lub Włoch (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Szwajcarii lub Włoch, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł! Gdyby kurs zakładu na gola, którejś z reprezentacji był poniżej 1.14 należy dodać do tego zakładu jeszcze inne zdarzenie!

Szwajcaria – Włochy: gdzie oglądać mecz na żywo?

Sobotnie spotkanie 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Szwajcarii, a Włoch można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Szwajcarami, a Włochami przeprowadzi TVP 2.

SPRAWDŹ TYPY NA SZWAJCARIA – WŁOCHY

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Szwajcaria – Włochy.

Szwajcaria – Włochy: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Szwajcarią, a Włochami to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Szwajcarów z Włochami, które będzie meczem 1/8 finału Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Szwajcaria – Włochy online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Szwajcaria – Włochy: informacje o transmisji meczu

  • sobota, 29 czerwca, godzina 18:00
  • 1/8 finału Euro 2024
  • Stadion: Olympiastadion
  • Miasto: Berlin
  • transmisja na żywo: TVP 2
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Szwajcaria – Włochy na żywo (29.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Szwajcarami, a Włochami na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2.

2️⃣ Czy można oglądać Szwajcaria – Włochy na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Szwajcarii, a Włoch za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę