Włochy, typy
depositphotos.com

Szwajcaria – Włochy: typy, kursy, kto wygra? | Euro 2024

Szwajcaria – Włochy typy i kursy bukmacherskie na pierwszy mecz 1/8 finału Euro 2024. Szwajcarzy oraz Włosi to pierwsze zestawienie fazy pucharowej tegorocznej imprezy w Niemczech. Według analityków nieco większe szanse na zwycięstwo mają Włosi, ale nie ma tutaj zbyt dużych dysproporcji, co wydaje się, że jest odzwierciedlone grą w fazie grupowej. Kto więc okaże się lepszy w tym meczu i awansuje do ćwierćfinału? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na Szwajcaria – Włochy.

400 PLN za gola Szwajcarii lub Włoch
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Szwajcarii lub Włoch (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Szwajcarii lub Włoch, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł! Gdyby kurs zakładu na gola, którejś z reprezentacji był poniżej 1.14 należy dodać do tego zakładu jeszcze inne zdarzenie!

Szwajcaria – Włochy: typy bukmacherskie

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy według naszej redakcji 3 najlepsze typy na spotkanie Szwajcarów z Włochami i są to:

 • Typ 1: Szwajcaria nie przegra meczu – kurs 1.55
 • Typ 2: poniżej 2.5 gola w meczu 1.53
 • Typ 3: dokładny wynik: Szwajcaria 1:1 Włochy – kurs 5.40

Szczegółową analizę co do naszych propozycji na to spotkanie do obstawiania przeczytasz poniżej. Dodatkowo możesz sprawdzić także wszystkie typy na Euro 2024.

Szwajcaria – Włochy: kto wygra? Typy na zwycięzce meczu

Szwajcaria po raz kolejny na wielkim turnieju wypada bardzo dobrze. Ponownie udało im się awansować z fazy grupowej i choć ktoś może powiedzieć, że mieli łatwą grupę to mimo wszystko nie przegrali w niej żadnego spotkania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na ich ostatnie grupowe starcie, gdzie mierzyli się z Niemcami. Zagrali tam naprawdę dobry mecz. Prowadzili w nim, a Niemcy mimo to nie do końca potrafili przejąć inicjatywę przez świetnie poukładany i wysoko doskakujący zespół ze Szwajcarii. Najgorszy występ Szwajcaria wydaje się, że zaliczyła w meczu ze Szkocją, gdzie nie do końca potrafili przejąć inicjatywę ze słabszym rywalem. Teraz staną w meczu z Włochami na pozycji delikatnego underdoga, co też może im plusować, albowiem to na Italii będzie ciążyła większa presja.

Szwajcaria lub remis
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.55

Kursy mogą ulec zmianie

Natomiast obrońcy tytułu, czyli Włosi – trzeba powiedzieć otwarcie – spisali się bardzo przeciętnie w fazie grupowej. Wydaje się, że ich gra była zbyt defensywna i znacznie poniżej oczekiwań. O ile w pierwszym meczu z Albanią pokazali, że potrafią odrabiać straty i faktycznie mieli tam bardzo dobre 30 min to w meczu z Hiszpanią wypadli naprawdę słabo. Przez 80 minut tak naprawdę nie istnieli w meczu i mieli w ogóle problemy, aby wyjść z własnej połowy. W ostatnim meczu grupowym z Chorwacją natomiast również nie grali najlepiej, albowiem to Chorwacja przodowała. Tam udało im się wywalczyć remis, ale jeżeli Szwajcaria zagra tak dobrze, jak z Niemcami to z pewnością w tym starciu nie jest na straconej pozycji. Typuję brak porażki Szwajcarii w tym meczu po kursie 1.55 w STS. Szwajcarzy to bardzo solidna ekipa, a po tym co Italia prezentowała w fazie grupowej to nawet pokusiłbym się o awans Szwajcarii do ćwierćfinału.

Szwajcaria – Włochy: typy na gole w meczu

Szwajcaria w fazie grupowej zdobyła łącznie 5 bramek w trzech meczach. Włosi natomiast zdobyli zaledwie 3 bramki. Oczywiście bramek nie da się zdobywać, kiedy gra się tak defensywnie i broni cały mecz, jak z Hiszpanią. Tutaj Szwajcaria raczej będzie wyczekiwać na Włochów i szukać swoich okazji, tak jak miało to miejsce w meczu z Niemcami. Włosi natomiast mają problem z konstruowaniem akcji bramkowych.

Poniżej 2.5 gola w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.53

Kursy mogą ulec zmianie

To sprawia, że spodziewam się, że to starcie po prostu będzie zamknięte. Według mnie Szwajcaria będzie liczyć na kontry, a Włosi po prostu będą bić głową w mur. Jeżeli zagrają jak w fazie grupowej to na więcej niż jednego gola Szwajcarzy im nie pozwolą. Stawiam poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.53 w Totalbet. Nie wydaje mi się, abyśmy mieli tutaj oglądać wiele bramek. Ich ostatnie 2 mecze bezpośrednie także kończyły się wynikami 1:1 oraz 0:0 i liczę, że tutaj będzie podobnie.

Szwajcaria – Włochy: przewidywany rezultat – typy na dokładny wynik

Warto także pokusić się o typowanie dokładnego wyniku w meczu Szwajcaria – Włochy. Jako, że nie spodziewam się zbyt wielu bramek to ten dokładny wynik powinien zamknąć się obrębie maks wyniku 1:1.

Szwajcaria 1:1 Włochy - DW
Typ od redakcji Betside
KURS:

5.40

Kursy mogą ulec zmianie

Ja właśnie pójdę tutaj w dokładny wynik 1:1 w meczu Szwajcaria – Włochy po kursie 5.40 w Betclic. Włosi bronią tytułu i na papierze są lepszą ekipą, ale Szwajcaria zawsze na wielkich turniejach gra bardzo solidnie. Biorąc pod uwagę nieco gorszą dyspozycję Włochów nie widzę w tym meczu w regulaminowym czasie gry zwycięzcy. Do rozstrzygnięcia być może będą potrzebne nawet rzuty karne.

Szwajcaria – Włochy: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Szwajcaria – Włochy:

 • Kurs na Szwajcarię: 3.25
 • remis w meczu: kurs 3.00
 • Kurs na Włochy: 2.50

W przypadku rynków 1X2 na Szwajcaria – Włochy analitycy ocenili, że rozstawieni jako goście tego spotkania – Włochy jest nieznacznym faworytem do wygrania meczu co obrazuje kurs 2.50. Rozstawieni jako gospodarze tego meczu, a więc Szwajcaria to kurs 3.25 i nieco mniejsze szanse na zwycięstwo. Również ciekawym współczynnikiem do typowania w tym meczu jest remis, który został opatrzony mnożnikiem w okolicach 3.00.

Jeżeli szukasz gdzie mógłbyś obstawić mecz 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy Szwajcarią, a Włochami z najwyższym kursami to bukmacher STS oraz Totalbet oferuje najlepsze mnożniki. Dla przykładu na wygraną Szwajcarii – STS oferuje kurs 3.25 – inni bukmacherzy mają 3.00 – 3.20. Na wygraną Włochów najlepsze kursy daje natomiast Totalbet – kurs 2.50, a pozostali 2.35 – 2.47.

Szwajcaria – Włochy: wysoki kurs 200.00 w Superbet

W Superbet możesz typować mecz Szwajcaria – Włochy z wysokim kursem 200.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł w wygraną Szwajcarii lub Włoch (do wyboru) w tym meczu odbierzesz 400 zł!

400 zł za wygraną Szwajcarii lub Włochów
Zagraj za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Aby obstawić zakład na zwycięstwo Szwajcarii lub Włoch z wysokim kursem 200.00 w Superbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na to, która reprezentacja wygra.

Szwajcaria – Włochy: procentowe szanse na zwycięstwo

Po ocenie analityków mamy już obraz kto jest powinien wygrać spotkanie Szwajcaria – Włochy. Według nich to Włosi wygra mecz ze Szwajcarami (mają na to 40% szans). W tej statystyce gorzej wypadają gospodarze tego spotkania, a więc reprezentacja Szwajcarii, która ma 31% szans na wygraną. Remis natomiast przez specjalistów od kursów bukmacherskich został wyceniony na prawdopodobieństwie 33%.

Szwajcaria – Włochy: droga do 1/8 finału Euro

Szwajcaria zaczęła dobrze swoją drogę do fazy pucharowej Euro. Najpierw ograli pewnie Węgrów 3:1 i dzięki temu byli już właściwie po pierwszym meczu blisko awansu. W drugim meczu choć byli faworytem do wygrania w meczu ze Szkotami to mieli jednak sporo kłopotów. Tu jednak uratowała ich magia niezawodnego na wielkich imprezach Shaqiriego, który dał remis i awans. W ostatnim meczu Szwajcarzy natomiast mierzyli się z gospodarzem turnieju i długo prowadzili, dzięki czemu mogli awansować z pierwszej lokaty. Mimo tego w końcówce stracili bramkę i z dorobkiem 5. punktów awansowali z drugiego miejsca w grupie A.

Droga do 18 finalu2

Włosi natomiast grali w grupie B, która była określana mianem grupy śmierci. Faktycznie rywalizacja była zacięta, choć Włosi tak naprawdę ogrywając w pierwszym meczu Albanię byli bardzo blisko awansu. W drugim meczu z Hiszpanią jednak zaprezentowali się bardzo słabo i przegrywając mieli 3 punkty oraz mecz z Chorwacją. W tym spotkaniu również przegrywali 1:0, co spychało ich na 3 miejsce i ewentualnie liczenie na awans jako trzecia ekipa z tej ekipy. Udało się jednak uratować to spotkanie i po golu Zaccagni w 98 minucie meczu to Włosi ostatecznie zajęli 2. miejsce w grupie B, z dorobkiem 4 punktów.

Szwajcaria – Włochy: ostatnie wyniki

Szwajcarzy bardzo solidnie zagrali w fazie grupowej Euro 2024. Nie przegrali oni żadnego spotkania, dzięki temu zapewnili sobie awans z drugiego miejsca. Przede wszystkim na uwagę zasługuje wynik 1:1 z Niemcami. Włosi natomiast nie notowali najlepszych wyników – najpierw wygrali 2:1 z Albanią, potem po słabym meczu przegrali z Hiszpanią, na koniec w końcówce meczu uratowali remis z Chorwacją. Poniżej prezentujemy ostatnie wyniki obu reprezentacji.

3 ostatnie wyniki Szwajcarii:

 • 23.06.24: Szwajcaria 1:1 Niemcy (R)
 • 19.06.24: Szkocja 1:1 Szwajcaria (R)
 • 15.06.24: Węgry 1:3 Szwajcaria (Z)

3 ostatnie wyniki Włoch:

 • 24.06.24: Chorwacja 1:1 Włochy (R)
 • 20.06.24: Hiszpania 1:0 Włochy (P)
 • 15.06.24: Włochy 2:1 Albania (Z)

Szwajcaria – Włochy: bezpośrednie mecze

12.11.2021Mistrzostwa Świata – kwalifikacjeWłochy 1:1 Szwajcaria
05.09.2021Mistrzostwa Świata – kwalifikacjeSzwajcaria 0:0 Włochy
16.06.2021Euro 2021Włochy 3:0 Szwajcaria

Szwajcaria – Włochy: składy

Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółowych składów na spotkanie Szwajcarów z Włochami. Takowe pojawiają się najpewniej około 1h 15 min przed meczem. Na ten moment mamy jest prognozę. Już można jednak wnioskować przewidywane składy na Szwajcaria – Włochy. Jeżeli jednak tylko pojawi się oficjalny skład na ten mecz poinformujemy Was tym artykule bezzwłocznie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę