Walia, typy

Walia – Finlandia: typy, kursy, zakłady 21.03 | baraże Euro 2024

Walia – Finlandia typy i kursy na mecz półfinałowy barażów o mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech. W tym spotkaniu zmierzą się dwie ekipy, które w swoich grupach eliminacyjnych zajęły trzecie miejsca. Kursy na Walia – Finlandia wskazują, że faworytem spotkania są gospodarze. Typy na Walia – Finlandia znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do sprawdzenia!

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 760 PLN premii na start z kodem BETSIDE!
Premia

400zł

W STS możesz odebrać 400 zł za wygraną Polski z Estonią. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na zwycięstwo Polaków, a jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 400 zł. O szczegółach promocji możesz dowiedzieć się więcej TUTAJ.

Walia – Finlandia: typy bukmacherskie

Walia jeszcze za czasów Bale’a grała toporny futbol. Powiewem finezji był właśnie skrzydłowy Realu Madryt oraz Ramsey. Teraz tych piłkarzy już nie ma i nie da się ukryć, że poziom kadry mocno podupadł. W dodatku gra ona futbol ciężki dla oka, jeszcze bardziej toporny niż niegdyś. Z tego powodu w meczach zazwyczaj nie dzieje się zbyt wiele, chyba że ktoś lubi zwracać uwagę przede wszystkim na przepychanie i faule.

image 7

Finlandie gra piłkę trochę bardziej techniczną od Walijczyków. Aczkolwiek ona bardzo dobrze czuje się na własnym stadionie. Na wyjazdach często zamyka się na własnej połowie licząc na kontry. Zakładamy, że tak właśnie będzie w tym meczu. A że Walijczycy nie potrafią zbyt składnie konstruować ataków pozycyjnych, spodziewamy się małej liczby bramek. Nasz typ na Walia – Finlandia to poniżej 2 bramek w meczu.

Walia – Finlandia: kursy bukmacherskie

Oto kursy na mecz Walia – Finlandia:

  • Kurs na wygraną Walii: 1.90
  • Kurs na remis: 3.45
  • Kurs na wygraną Finlandii: 4.90

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na mecz Walia – Finlandia. Klarownie z nich wynika, że faworytem meczu są gospodarze, na których kursy zawierają się od 1.80 do 1.90. Współczynniki na remis zostały wystawione na wartości od 3.25 do 3.45. Mnożniki na zwycięstwo gości natomiast zaczynały się od 4.30, a kończyły na 4.90.

Dodatkowe 400 PLN za wygraną Polski
+ 3755 PLN premii na start z hasłem BETSIDE!
Premia

400zł

Najwyższy kurs na wygraną Walii znajduje się u bukmachera Superbet, a jego wartość wynosi 1.90. Natomiast największa wartość mnożnika na wygraną Finlandii jest w ofercie bukmachera LVBet i wynosi ona 4.90.

Walia – Finlandia: zapowiedź meczu

Jest to spotkanie, w którym zostanie wyłoniony rywal dla zwycięzcy meczu Polska – Estonia. Kibice z naszego kraju zdecydowanie będą spoglądać na to spotkanie z zaciekawieniem. Mecz odbędzie się 21 marca o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę