Walia – Polska: kto awansuje? Kurs 300.00 w forBET

We wtorek w Cardiff Polska zmierzy się z reprezentacją Walii o Euro 2024. Czy Biało-Czerwonym uda się awansować do finałowych rozgrywek mistrzostw Europy w Niemczech? W forBET masz specjalną ofertę – kurs 300.00 na gola Polaków z Walią w regulaminowym czasie gry. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i jeden gol zdobyty przez reprezentację Polski, a na Twoje konto trafi 300 zł!

300 zł za gola Polski z Walią w Forbet
+ 5150 PLN premii od forBET z hasłem BETSIDE3150!
Premia

300zł

Walia – Polska: kto awansuje? Kurs 300.00 w forBET

Niewątpliwie spoglądając na notowania to Walia ma nieco większe szanse na awans (około 56% szans). Biało-Czerwoni natomiast mają około 44% szans na awans na Euro 2024. Niewątpliwie szanse są bardzo wyrównane, więc mogą zadecydować detale.

Premia na mecz Polski z Walią

300 złotych za gola Polski

Bukmacher forBET przygotował specjalną ofertę, w której gola reprezentacji Polski z Walią możesz zagrać z boostem 300.00. Jest to o tyle atrakcyjna oferta, że wystarczy zaledwie 1 zł, a na Twoje konto może trafić aż 300 zł!

Walia – Polska: kurs 300.00 – jak zagrać w forBET?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 300.00 meczu pomiędzy Walią, a Polską u bukmachera forBET jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania zwycięstwa Biało-Czerwonych ze specjalnym mnożnikiem.

Instrukcja krok po kroku:

  • załóż nowe konto gracza w forBET poprzez nasz link promocyjny podając kod: BETSIDE3150
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pojedynczy zakład przedmeczowy za 1 zł na gola Polski w meczu z Walią (przed jego rozpoczęciem)
  • w przypadku, gdy Biało-Czerwoni przynajmniej raz pokonają bramkarza Walii na Twoje konto trafi 300 zł

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus od forBET Zakłady Bukmacherskie, w którego skład wchodzi między innymi premia od drugiego depozytu do 2000 zł oraz możliwość gry przez 30 dni bez podatku, która idealnie wkomponuje się w rozgrywki piłkarskie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę