west ham united typy grafika

West Ham United – Manchester United: Typy, kursy, zapowiedź 23.12

West Ham United – Manchester United typy i kursy na spotkanie osiemnastej kolejki angielskiej Premier League. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, więc zapowiada się wyrównane spotkanie. Kursy na West Ham United – Manchester United wskazują, że tak właśnie powinno to wyglądać na boisku. Z tego powodu zasugerujemy Wam inny zakład niż 1X2. Jaki? Typy na West Ham United – Manchester United znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do czytania!

West Ham United – Manchester United: typy bukmacherskie

Typowanie zwycięzcy tego spotkania na pewno wiąże się ze sporym ryzykiem. Drużyny wydają się być sobie równorzędne, a w dodatku należy mieć na uwadze dużo bardziej defensywną grę Manchesteru United w meczach wyjazdowych. W takim przypadku, jedna nieprzewidywalna bramka może ustawić cały wynik spotkania. Uważamy, że West Ham będzie stroną aktywniejszą w tym pojedynku, jednak pójdziemy w stronę innego zakładu. Naszym zdaniem, gospodarze naciskając na gości będą w stanie nabić większą liczbę rzutów rożnych.

image 16

Powyższy kurs można uznać już za zachęcający, do zagrania zakładu w postaci singla. Nasz typ na mecz West Ham United – Manchester United to większa liczba rzutów rożnych po stronie gospodarzy. Od bardzo dawna Manchester United przegrywa wszystkie pojedynki na rzuty rożne w delegacjach. Nawet w tych spotkaniach, które wygrywał (jak chociażby z Evertonem, Fulham czy Sheffield). Dzisiaj rywal jest z wyższej półki niż ci wymienieni, więc uważamy, że również powinna zajść taka sytuacja.

West Ham United – Manchester United: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na West Ham United – Manchester United:

  • Kurs na wygraną West Ham United: 2.55
  • Kurs na remis: 3.75
  • Kurs na wygraną Manchesteru United: 2.74

Bukmacherzy na podstawie analiz, wystawili już kursy na West Ham United – Manchester United. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, wynika z nich, że spotkanie powinno być bardzo wyrównane. Nieznacznym faworytem są gospodarze, na których kurs zawiera się w przedziale od 2.43 do 2.55. Współczynnik na remis został określony na poziomie od 3.40 do 3.75. Natomiast kurs na Manchester United wynosi od 2.62 do 2.74.

Najwyższy mnożnik na zwycięstwo West Ham United można znaleźć u bukmachera LVBet. Współczynnik wynosi 2.55. Natomiast najwyższy kurs na wygraną Manchesteru United zaproponował bukmacher Totalbet i wynosi on 2.74.

West Ham United – Manchester United: zapowiedź meczu

Spotkanie drużyn, które sąsiadują ze sobą w tabeli, a w dodatku są na pograniczu miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach. Bardzo ważne spotkanie, które odbędzie się 23 grudnia o godzinie 13:30 w ramach osiemnastej kolejki angielskiej Premier League. Sędzią spotkania będzie Simon Hooper.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę