Wisła Kraków, typy

Wisła Kraków – Piast Gliwice: typy, kursy, zapowiedź 03.04

Wisła Kraków – Piast Gliwice typy i kursy na mecz półfinałowy Pucharu Polski w piłce nożnej. Ku zaskoczeniu ekspertów, zagra w nim drużyna, która nie znajduje się w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju. Kursy na Wisła Kraków – Piast Gliwice wskazują, że faworytem meczu są goście. Typy na Wisła Kraków – Piast Gliwice znajdziecie w poniższym artykule.

Wisła Kraków – Piast Gliwice: typy bukmacherskie

Wisła walczy o awans i powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Aktualnie znajduje się ona w czubie tabeli, aczkolwiek jej dyspozycja wskazuje na to, że nie ma ona zamiaru ograniczać się do walki na jednym froncie. W Pucharze Polski radzi sobie naprawdę dobrze, co może jej nawet zapewnić grę w kwalifikacjach europejskich pucharów! Piast Gliwice jest natomiast w wyraźnym dołku, więc wydaje się, że ten przeciwnik może być spokojnie do przejścia.

Wisła awansuje
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.10

Kursy mogą ulec zmianie

Żelazna defensywa Piasta Gliwice kompletnie ostatnio nie dojeżdża. Co prawda dosyć sensacyjnie wygrał on w poprzedniej rundzie Pucharu aż 3:0 z Rakowem Częstochowa, jednak od tego momentu minęło naprawdę sporo czasu. Zespół z południa zdążył już zaliczyć kilka wtop z niżej notowanymi rywalami. Nasz typ na Wisła Kraków – Piast Gliwice to awans Białej Gwiazdy. Piast Gliwice musi na ten moment przede wszystkim myśleć o utrzymaniu, gdzie w walkę został całkiem mocno zaplątany.

Wisła Kraków – Piast Gliwice: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Wisła Kraków – Piast Gliwice:

  • Kurs na wygraną Wisły Kraków: 3.30
  • Kurs na remis: 3.30
  • Kurs na wygraną Piasta Gliwice: 2.40
Wisła K.
17:30
3 kwietnia 2024
Piast Gliwice
Kursy mogą ulec zmianie! Ostatnia aktualizacja: 03.04.2024

Ze względu na wysoką rangę spotkania w kontekście polskiej piłki, bukmacherzy zdecydowali się już wystawić ofertę na Wisła Kraków – Piast Gliwice. Z niej wynika, że nieznacznym faworytem są goście, na których kursy oscylują od 2.25 do 2.40. Współczynniki na remis w spotkaniu zawierają się w zakresie od 3.10 do 3.30. Natomiast kursy na wygraną Wisły Kraków zaczynają się od 3.10, a kończą na 3.30.

Najwyższy kurs na wygraną Piasta Gliwice proponuje bukmacher STS, u którego kurs na takie zdarzenie wynosi 2.40. Natomiast największa wartość współczynnika na zwycięstwo gospodarzy znajduje się w ofercie bukmachera Betfan, a wartość ta wynosi 3.30.

Wisła Kraków – Piast Gliwice: zapowiedź meczu

Spotkanie o finał krajowych rozgrywek, naturalnie wskazuje to na fakt, że będzie w nim ogromnie dużo emocji. Szczególnie, że zagrają w nim zespoły, które z rozgrywek ligowych nie mają szans na grę w europejskich pucharach. Mecz odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 17:30.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę