w

Argentyńska piłka znów da zarobić? Zapraszam po tripel i grę o 572 PLN!

Dzisiaj ponownie skupiam się na argentyńskiej lidze rezerw, bo nie ukrywam, że bardzo leży mi ta liga. Od początku sezonu, a mamy już 8. kolejką, pomyliłem się zaledwie jeden raz, a ogólny zysk z tych rozgrywek jest naprawdę bardzo fajny. Tym razem przygotowałem dla Was aż trzy spotkania na jednym kuponie, co oznacza, że emocji będzie naprawdę sporo. Kupon jest to zagrania tylko i wyłącznie w LVBET, a klikając w banner poniżej, macie do odebrania 20 PLN bez depozytu oraz bonu 100% od pierwszej wpłaty do 1500 PLN. Zapraszam do analizy!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Liga rezerw w Argentynie – zapowiedzi spotkań, typy na dziś oraz kursy

Jak już wspomniałem, rozgrywki w Argentynie bardzo mi odpowiadają i myślę, że warto kuć żelazo, póki gorące. Jeśli coś idzie na wysokim % skuteczności, to warto w to iść dalej i właśnie dlatego dziś gramy aż 3 mecze na kuponie.

Defensa y Justicia – River Plate

Zaczynamy już o 14:00 od meczu Defensa y Justicia z River Plate. Drużyny bardzo zbalansowane i bramek możemy spodziewać się z obu stron. Obie nieźle punktują i swoje strzelają, więc czemu nie dziś? Gospodarze ze średnia 2,4 na mecz, goście mają aż 2,9 bramek na spotkanie, co utwierdza mnie w przekonaniu, że dwie bramki to takie minimum. Spodziewam się bramek z obu stron, ale chyba jednak bardziej też wygranej River Plate. W tym meczu idziemy dość ostrożnie, dlatego wybrałem zakład na powyżej 1,75 bramek. Oznacza to, że w przypadku dwóch goli, pół stawki idzie na zwrot, pół na win.

TYP: over 1,75 bramek po kursie 1,33

Tigre – Rosario

Drugi mecz rozpocznie się już o 16:00 i będzie to rywalizacja Tigre z Rosario. Tutaj również można spodziewać się dobrego meczu, gdyż obie ekipy znajdują się w czołówce ligi i wiedzą jak zdobywać bramki. Średnie są podobne do spotkania powyżej, Tigre 2,6 gola na mecz, Rosario 2,9. W tym meczu mamy także duże prawdopodobieństwo BTS-a, dlatego over 1,5 po kursie 1,33 do ako wygląda naprawdę dobrze.

TYP: over 1,5 bramek po kursie 1,33

Gimnasia La Plata – Talleres Cordoba

Ostatni mecz również rozpoczyna się o 16:00, ale to chyba będzie najciekawsze starcie tego popołudnia. Tutaj nie ma już owijania w bawełnę i obie drużyny nie bawią się w zagrywki taktyczne. W ich meczach pada bardzo dużo bramek, o czym świadczą chociażby średnie. Gospodarze średnio 3,9 gola na mecz, w rywalizacjach gości padają z kolei 4 na mecz. Linie nie są ustawione tu wysoko, dlatego trzeba szybko skorzystać. Wybrałem dla Was zakład na powyżej dwóch bramek po kursie 1,47, co moim zdaniem jest bajka.

TYP: over 2 bramki @ 1,47

Kupon wydaje się być naprawdę pewny i będę mocno zdziwiony, jeśli nie zobaczymy w tych meczach minimum 2 bramek. Kurs łączny mamy naprawdę bardzo fajny i wygrana jest pokaźna. Mam nadzieję, że dobrze zaczniemy ten weekend. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Miedwiediew czy Hurkacz? ATP Miami i Liga Mistrzów kobiet w grze o 332 PLN!

Początek weekendu z Algierią i Palestyną? Czemu nie! Trzy typy, start o 16:00!