w

Azjatyckie granie na rozgrzewkę w piątek! Egzotyka da zarobić?

Frustracja u mnie narasta, a wszystko dlatego, że zawsze czegoś brakuje. Typy są całkiem nieźle dobierane, ale brakuje dobrej decyzji odnośnie linii czy rodzaju zakładu. Liczę, że powrót do tradycyjnego grania na bramki swoje zrobi. Liczę, że zmieni się coś na egzotyce, która w ubiegłym roku dawało troszkę radości. Zapraszam zatem po moją analizę na mecze w Indonezji i Singapurze.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Persib vs Persela – zapowiedź meczu, kursy oraz typy

No dobra, jak można się domyślić, nie będzie to potężna analiza, ponieważ nie znam się na takich ligach na tyle, żeby dać wam lekturę na kilka minut. Nie mniej jednak, na takich właśnie ligach, można najwięcej zarobić i właśnie taki plan mam na dziś. Zaczynamy od meczu w Indonezji Persibu z Perselą, a faworytem tego meczu są oczywiście gospodarze. Wysokie miejsce w tabeli dobra ofensywa zagra z przedostatnią ekipą, która traci wiele bramek.

flashscore

Kursy na bramki są wystawione dość ostrożnie, dlatego typ na powyżej dwóch bramek po kursie 1,33 wydaje się dobry do dubla. Mecze bezpośrednie pokazują, że są na to duże szanse, więc czemu nie spróbować. Uważam, że te 2 bramki to jest minimum i sami gospodarze spokojnie mogą je zdobyć, dlatego taki ruch.

Albirex Niigata vs Tanjong Pagar zapowiedź meczu, kursy i typy

Tutaj już skupimy się na starcie ligi w Singapurze. Nie będę ukrywał, ze to jeszcze większa egzotyka niż Indonezja, bo tamta często się gdzieś przewija na live. Tutaj jednak mocno skusiły mnie bezpośrednie mecze tych drużyn, w których wyniki były naprawdę ciekawe. Mocnym faworytem są gospodarze, ale historia pokazała, że może tu zdarzyć się wszystko.

flashscore

Jak widać, h2h naprawdę ciekawe i albo wygrywała Niigata, albo robili jakiś ciekawy wałek. Myślę, że overek jest tu wskazany, zwłaszcza na początku kiedy jest głód gry i niewiele osób się skupi na tym meczu. Dzieją się w piątek ciekawsze rzeczy, bardziej komercyjne, więc to dla nas szans. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Powrót do NHL będzie udany? Gramy o 431 PLN!

Kurs 20.00 na gola Bayernu

Kurs 20.00 na gola Bayernu w meczu z Eintrachtem od Superbet