w

Czy dubel z Turcji i Węgier pozwoli przedłużyć serię?

Ostatni mój kupon mimo zwrotu w jednym spotkaniu zaświecił się na zielono i dał zarobić całkiem nieźle. Dzisiaj mam kolejny dubel, który liczę że znowu pozwoli się ucieszyć po ostatnim meczu z wygranej. Oferta jak to w poniedziałek nie zachwyca ale znalazłem fajne propozycję więc zapraszam do przeczytania analizy.

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Kasimpasa – Fenerbahce, zapowiedź, statystyki i typ.

Pierwszy mecz z dzisiejszego dubla rozpocznie się o godzinie 18.00 i spotkają się ze sobą 15 i 6 drużyna Super Lig po 27 kolejkach.

Źródło: Flaschscore

Ten mecz mnie zaciekawił po sprawdzeniu statystyk i co widać na zdjęciu liczba bramek jaka wpada w bezpośrednich spotkaniach jaka wpada jest dość spora. W tym spotkaniu zagram over +2 bramki w całym meczu choć w myślach miałem +2.5 gola ale wybrałem bezpieczniejszą wersję.Na 5 ostatnich spotkań tylko raz nie był pokryty over, który proponuje ale było to w pucharze a wiadomo że nie wszystkie drużyny podchodzą do nich w 100%. Średnia bramek na 27 kolejek też wygląda obiecująco bo w przypadku gospodarzy jest to 2.84 bramki a w przypadku gości to 2.69.

Typ: +2 bramki w meczu

Kecskemeti – Vasas, zapowiedź, statystyki i typ.

Kolejny mecz to już spotkanie na Węgrzech, które rozpocznie się o godzinie 20.00 gdzie naprzeciw siebie stanie 4 i 2 drużyna Merkantil Bank Liga.

Źródło: Flaschscore

W tym spotkaniu tak samo jak w poprzednim pójdziemy w over bramkowy całego meczu. Wybrałem opcję bezpieczną i postawiłem na +2 gola w całym spotkaniu. Bezpośrednie spotkania obfitują w sporą ilość bramek i liczę na to że i tym razem obie ekipy nie zawiodą i będzie widowisko gdzie bramkarze będą wyciągać piłkę z siatki. Ostatnie mecze obu drużyn nie mogą zadowalać ich fanów bo gospodarze mają już 3 porażki z rzędu a goście 2 remisy po 0:0 i porażkę. Kolejne spotkanie z porażką albo kiepskim wynikiem może nie spodobać się nikomu więc liczę na sporą walkę i sporą ilość bramek.

Typ: +2 bramki w meczu.

Analizując wszystkie statystyki, ostatnią formę jak również bezpośrednie spotkania myślę że dubel jest godny uwagi i zagrania. Liczę także że seria zostanie przedłużona i kolor zielony długo mnie nie odpuści.

Źrodło: Lvbet

Komentarze

Ładowanie…

Popołudniowe typy na Serie A i Jupiler Pro League, gramy o 311 PLN!

Dwie wygrane z rzędu! Gramy dubla o 300PLN