w

Walka o trzeci zielony z rzędu. Zapraszam do podwajającego dubla!

Wczorajsze rożne Salwadoru bardzo pewnie w kasie co dało nam solidnie zarobić. Dziś skupiam się już na nowym dniu, a jako, że jest raczej słaba oferta z piłki, to odnalazłem dla Was ciekawego, e-sportowo-tenisowego dubla z fajnym kursem. Co i dlaczego znalazło się na moim kuponie? Zapraszam do analizy:

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Team Vitality (#8) vs SKADE (#18) – typ, przemyślenia

Bardzo ciekawe zestawienie Pinnacle CUP III, w którym zmierzą się ze sobą 8 oraz 18 drużyna świata wg HLTV. Ostatnie mecze Vitality to raczej walka z samym sobą – dość słabo wyglądający apEX, misutaaa (z niewielkimi przebłyskami) i nie ten ZywOo, którego znamy. Uważam, że jest to realna szansa na to, aby Bułgarzy pokazali swojego najlepszego CSa i ugrali choćby mapę. Idę w bezpieczniejszy typ choć uważam, że SKADE ma szansę wygrać ten mecz. Dlaczego tak uważam? Przedstawię Wam bardzo ciekawą statystykę z 3 ostatnich miesięcy:

HLTV

Co mam na myśli podrzucając tę grafikę? Proste! Spójrzcie proszę na procent zwycięstw drużyny SKADE na mapach Overpass oraz Ancient. Jestem przekonany, że jedna z tych map zostanie dziś zbanowana przez drużynę Vitality, ale zawsze w takim wypadku pozostaje druga. 87% oraz 77% na 15/13 rozegranych map? Czyste szaleństwo! Po ostatnim meczu z MOUZ NXT (wiem, nie do końca ta liga, ale…) i MAD Lions nabrałem trochę optymizmu. Szczególnie biorąc pod uwagę mecz z ML, w którym SKADE po prostu zmiotła Lwy 16-5 oraz 16-2. Powiem krótko – kiedy, jak nie teraz gdy Vitality nie do końca jest w swojej optymalnej formie. Nawet jeśli francuska formacja wygrywa to dość często traci mapę, zaś u SKADE wygląda to dokładnie odwrotnie – nawet jeśli przegrywają, to mapę bardzo często i tak ugrywają. Nie spróbuję tutaj wytypować dokładnego wyniku, ale uważam, że Bułgarzy dziś zaskoczą.

Korda vs Kecmanovic – typ, forma

1/16 finałów Miami ATP i bardzo ciekawe zestawienie, które zaplanowane jest na godzinę 21:30. Dwóch niezmiernie solidnych i konsekwentnych zawodników walczących o kolejny etap rozgrywek. Jak wiadomo, turniej rozgrywany jest w Stanach Zjednoczonych, a więc tam gdzie urodził się nasz dzisiejszy bohater – Korda. Pewnym jest, że publika zrobi wszystko aby to właśnie ich rodak okazał się zwycięzcą. Przeglądając formę obu zawodników z ostatnich meczy ciężko tutaj szukać jednoznacznego faworyta – obaj panowie prezentują świetny tenis i raz za razem kompletują kolejne sety/zwycięstwa. Zanim skupimy się na Kordzie, który dziś ma doprowadzić nas do sukcesu, przedstawię grafikę z ostatnich meczy obu panów:

FLASHSCORE

Jeśli miałbym obstawiać to uważam, że obaj tenisiści zgarną dziś przynajmniej seta, ale podejmuje się ‘pewniejszego’ typu, którym jest set Kordy. Dlaczego? Powyższa grafika chyba odpowiada nam na to pytanie – był on w stanie ugrać seta z Nadalem, ulegając finalnie w trzecim secie po tie-breaku 7-3. Zdumiewające, czyż nie? Kecmanovicowi oczywiście nie można odmówić fantastycznej postawy gdyż, jak widzicie, ogrywał chociażby Berrettiniego, Augera czy też seta ze świetnie dysponowanym ostatnio Fritzem. Uważam, że ten bet jest dość ryzykowny, ale sądzę, że publika zdziała tutaj cuda i pomoże Kordzie ugrać choćby seta. Czy tak się stanie? Przekonamy się późnym wieczorem.

Podsumowanie kuponu, kurs, stawka

Na zakończenie chciałbym podsumować tylko w kilku słowach to, co zostało już napisane powyżej. Uważam, że typy są naprawdę sensowne – SKADE w świetnej dyspozycji, Vitality z wahaniami formy, więc mapa dla Bułgarów jest bardzo realna, zaś pojedynek tenisistów mocno wyrównany, z ‘przewagą’ publiczności po stronie Kordy. Kurs łączny takich zdarzeń to dokładnie 2,31, co przy stawce 100 PLN daje nam wygraną w postaci 203,28PLN po odliczeniu podatku. Powodzenia!!

Komentarze

Ładowanie…

Czy rzuty rożne ‘oddadzą’ i pozwolą na ciut więcej niż podwojenie? Zapraszam na eliminacje do MŚ!

Gramy super singiel na NBA z kursem 2.60!