w

Czas wrócić do grania samej Afryki. Czy dubel z Nigerii i Egiptu pozwoli podwoić stawkę?

Ostatnio jeden trafiony kupon przeplatany jest jednym nietrafionym. Żeby to zmienić spróbuję pozostać w tym w czym się czuję najlepiej – w piłce afrykańskiej. Dzisiaj przygotowałem dla Was dubla z Nigerii i z Egiptu. Co ważne, mecz z Egiptu stawiam w formie DNB, więc jeżeli będzie remis to krzywda się nam nie stanie.

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Smouha vs Misr Lel Makasa – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Zaczynamy od ligi Egiptu, gdzie gospodarze zajmujący czwartą pozycję (Smouha) podejmą gości będących na przedostatniej pozycji w tabeli (Misr Lel Makasa). Z góry mówię, że drużyna gości ma kilka nazw, więc u różnych bukmacherów możecie spotykać się z innymi (np. Misr Elmaqasah). Ogólnie rzecz biorąc Smouha od długiego czasu kręci się w okolicach 3-4 miejsca w Egipcie. Nie są w stanie dogonić Zamalek i Al Ahly (co jest oczywiste), ale ostatnio zaczęło ją wyprzedzać również Pyramids. Ale akurat ta ekipa dostała przez ostatnie lata sporo pieniędzy i stąd jej rozwój.

Flashscore

Jak widać powyżej, obie ekipy są na dwóch różnych końcach tabeli. Może się wydawać, że Smouha ma ostatnio słabą formę z powodu serii trzech spotkań bez zwycięstwa. Jednak wszystkie te mecze to spotkania wyjazdowe, a pamiętajmy, jak wygląda schemat gry w Afryce. W Egipcie nie ma aż tak dużej dominacji gospodarzy, ale nadal jakaś jest.

Flashscore

Powyżej przedstawiłem tabelę spotkań domowych. Jak widać, Smouha po sześciu spotkaniach ma aż szesnaście punktów. Z czego remis padł w pierwszym meczu domowym (zremisowanym aż 4:4 z Ittihad). Można więcej powiedzieć, że gospodarze mają aktualnie serie pięciu wygranych u siebie. Wszystko wskazuje więc na to, że powinni dzisiaj wygrać. Jednak ze względu na tylko jeden punkt w ostatnich trzech spotkaniach podpieram się tutaj opcją, przy której w przypadku remisu nie ma zakładu.

Typ: Smouha DNB (remis = zwrot)

Rivers United vs Niger Tornadoes – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Przechodzimy do Nigerii gdzie ponownie uderzam w stronę aktualnego lidera tabeli – Rivers United. Gospodarze są w naprawdę dobrej formie co widać zarówno w grze domowej jak i nawet na wyjazdach. Są drugą najlepiej punktującą drużyną u siebie i najlepszą drużyną na wyjazdach. Szczególnie ten drugi fakt dużo znaczy, wiedząc jak bardzo liga Nigerii jest zdominowana przez gospodarzy.

Flashscore

Jak widać powyżej, pomiędzy dzisiejszymi ekipami jest różnica aż 22 punktów w tabeli. Niger Tornadoes to typowy średniak, który w tym sezonie już raczej o nic nie powalczy. Niby zostało jeszcze całkiem sporo kolejek, ale ich forma nie wskazuje na to, żeby coś miało się diametralnie zmienić. Jest to typowa drużyna, która u siebie wygrywa większość spotkań, jednak na wyjazdach zgarnia baty od prawie każdego.

Flashscore

Tabela spotkań domowych. Rivers na 12 spotkań wygrało aż 11. Co więcej, straciło w nich tylko 4 bramki. Z czego w ostatnich 7 meczach tylko dwie. Jedną z Nasarawą (najbardziej overową drużyną w lidze, więc można było się tego spodziewać) oraz jedną z Akwą United (aktualnie piątą drużyną w lidze, która wraca do formy po słabym początku sezonu). Myślę, że po obu tych rywalach można było spodziewać się więcej niż dzisiaj po Niger Tornadoes. Z tego powodu myślę, że gospodarze będą w stanie wygrać to spotkanie do zera.

Typ: Rivers United wygra do zera

betclic

Komentarze

Ładowanie…

Niedzielny dubel z kursem 2,40! Gramy o 211 zł.

Fortuna – Kurs 50.00 na wygraną M. City lub Realu Madryt