Francja - Polska transmisja

Francja – Polska: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (25.06)

Francja – Polska gdzie oglądać na żywo wtorkowy mecz 3. kolejki w grupie D, w którym zmierzy się z Trójkolorowymi? Już 25. czerwca czeka nas ostatnie grupowe starcie podczas Euro 2024. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Francja – Polska, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 zł za gola Polski z Francją w STS
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola Polaków i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Francja – Polska: gdzie oglądać mecz na żywo?

Wtorkowe spotkanie 3. kolejki grupy D pomiędzy reprezentacją Polski, a Francji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Polakami, a Francuzami przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Francja – Polska.

Francja – Polska: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Polskii, a Francji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Francuzów z Polakami, które będzie meczem 3. kolejki w grupie D Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Francja – Polska online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 1, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Francja – Polska: informacje o transmisji meczu

  • wtorek, 25 czerwca, godzina 18:00
  • 3. kolejka – grupa D
  • Stadion: Signal Iduna Park
  • Miasto: Dortmund
  • transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 1, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Francja – Polska na żywo (25.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Francją, a Polską na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Francja – Polska na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Francji, a Polski za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę