w

Hit w Eredivisie i Bundesliga w walce o 275 PLN!

Witajcie! Co ja mogę Wam napisać, co bym w tym tygodniu nie napisał, nie chce po prostu wejść. Często brakuje niewiele, ale czasami wybory nie do końca są dobre. Dziś przedstawiam swój kolejny dubel, który wygląda naprawdę solidnie, ale nie takie rzeczy zawodziły w ostatnim czasie. Nie mniej, liczę na przełamanie i liczę, że uda się odrobić trochę na koniec miesiąca, by mocno wejść w marzec. Na dzisiaj mam dla Was typy bukmacherskie na mecz AZ Alkmaar z Feyenoordem oraz VFL Bochum z RB Lipsk. Zapraszam zatem do analizy!

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

AZ Alkmaar vs Feyenoord – zapowiedź, typy i kursy

Zaczynamy już o 12:15 od bardzo ciekawego starcia w holenderskiej Eredivisie. Czwarty w tabeli AZ Alkmaar zmierzy się z Feyenoordem, który plasuje się pozycję wyżej. Niewątpliwie będzie to widowiskowe spotkanie i można w nim upatrywać bramek, ale nie tylko. Zdecydowałem się tym razem na zakład łączony, w czym pomógł mi BetBuilder w BETFAN. Gramy w związku z tym over 1,5 bramek oraz over 8,5 rzutów rożnych. Co za tym przemawia?

flashscore

Na powyższym screenie widać, że drużyny nie oszczędzają bramkarzy swoich rywali. Gospodarze zdobywają prawie 2 bramki na mecz, natomiast goście powyżej dwóch bramek na mecz. Sama ta statystyka już mnie przekonuje, żeby pójść tutaj w bramki. Poza tym, dobrze znam charakterystykę obu ekip i na pewno nie będzie tutaj szachów i wyrachowania. Spodziewam się otwartej gry, co przełoży się na wiele okazji bramkowych, a to z kolei da bramki i rożne. Alkmaar średnia 5,8 rożnych na mecz, natomiast Feyenoord 7 na mecz. Te staty również mi odpowiadają, dlatego zakład łączony wydaje się tu naprawdę na miejscu. Kurs dzięki BetBuilder w BETFAN mamy naprawdę przyjemny, wynosi 1,88.

VFL Bochum vs RB Lipsk zapowiedź, typy i kursy

Nieco ponad trzy godziny później rozpocznie się mecz w Bundeslidze. O 15:30 na boisko wyjdą zawodnicy VFL Bochum oraz RB Lipska i wydaje się, że faworyt jest jeden. Mowa tu oczywiście o gościach tego meczu, którzy w ostatnim czasie prezentują naprawdę wysoką formę. Czy to w lidze czy to na arenie międzynarodowej, ale na duże pochwały zasługuje ich ofensywa. Patrząc na ich ostatnich rywali, to dziś zdobycie bramek powinno być jeszcze łatwiejsze, a czy tak będzie?

flashscore

Bochum potrafiło zatrzymać Bayern na własnym stadionie wygrywając 4:2. No, ale trzeba powiedzieć sobie wprost, że to był wybryk niż jakaś reguła. Nie można jednak powiedzieć, że to mocna ekipa, która w 9/10 meczach powalczy z Lipskiem. W teorii, nie daje się tu większych szans ekipie gospodarzy i jakoś mnie to nie dziwi. Miło się patrzy na grę RB, dobrze to funkcjonuje w ofensywie, więc jest zdania, że powinni tu zdobyć dwie lub trzy bramki. Bezpośrednie mecze między tymi drużynami pasowały dla drużyny z Lipska, zwłaszcza te dwa najnowsze. Zarówno w Pucharze Niemiec, jak i w pierwszym meczu tego sezonu, pokazali klasę i widać było różnicę klas. Na to spotkanie, wybrałem powyżej 1,5 bramek gości po bardzo fajnym kursie, który wynosi 1,66.

Kurs ogólny kupony wynosi 3,12 i wydaje się to naprawdę kusząca propozycja. Za 100 PLN możemy wygrać aż 275 PLN, a moim zdaniem, propozycje są naprawdę solidne. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko, ale jedno jest pewne, emocji nie zabraknie!

Komentarze

Ładowanie…

Seria trwa, a dziś dubel na podwojenie w walce o jej przedłużenie!

Zakłady na niedzielne hity. Gramy POTĘŻNY kurs bez ryzyka