NHL Play-off 06.05 – typy, kursy i zapowiedzi! Zagramy o 250 PLN!

Mecz Salernitany z Venezią mocno nam poprawił humory. Wszystko sprawdziło się dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałem, dzięki czemu udało się coś zarobić. Liczę, że w nocy również uda się zrobić zysk, a zadbać mają o to spotkania w NHL. Dziś czeka nas druga seria spotkań w fazie play-off, a więc bardzo ważne spotkania w kontekście walki o kolejną rundę. Zapraszam zatem do analizy, sprawdźcie jakie typy na NHL warto dziś wybrać.

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Zapowiedzi spotkań NHL na dzisiejszą noc!

Dzisiejszej nocy czekają nas tradycyjnie cztery spotkania, które mogą być bardzo ważne w kontekście kolejnych dni. Część ekip może sobie wypracować przewagę dwóch zwycięstw, co znacznie przybliży ich o awans do kolejnej rundy. Czy tak się stanie? To postaram się Wam przedstawić w poniższych zapowiedziach każdego ze spotkań. Sprawdźmy, co może wydarzyć się tej nocy!

New York Rangers – Pittsburgh Penguins

Pierwszy mecz między tymi ekipami był naprawdę niesamowity. Doszło do dogrywki i w niej długo nie mogliśmy się doczekać bramki. Dopiero w 45. minucie czasu dodatkowego, Jewgienij Malkin trafił do siatki, dzięki czemu to Pingwiny prowadzą 1:0 w tej rywalizacji. Dla Rangersów drugi mecz będzie bardzo i za wszelką cenę muszą tu zdobyć punkt. Wyjazd do Pittsburgha bez żadnej zaliczki może oznaczać dość szybki koniec przygody w pucharze Stanleya. Zmęczenie na pewno będzie widoczne, ale wiadomo, że łatwiej jeździ się do przodu niż do tyłu. Gospodarze muszą ten mecz wygrać, ale spodziewam się bramek z obu stron. Sądzę, że możemy tu spokojnie zakręcić się wokół 6 lub nawet większej ilości bramek.

Florida Panthers – Washington Capitals

W przeciętnej sytuacji są także hokeiści z Florydy, którzy w pierwszym meczu ulegli stołecznym 2:4. Wydawało się, że mimo przewagi Caps, mieli ten mecz pod kontrolą, ale trwało to tylko do trzeciej tercji. W niej Capitals wzięli się do mocnej roboty i zdobyli aż 3 gole. Dziś można spodziewać się ich dużo więcej, aniżeli sześć. Obie drużyny w sezonie zasadniczym pokazały, że umieją zagrać szalony mecz i myślę, że na taki można się nastawiać. Uważam, że będzie to wielkie widowisko i znów liczba strzałów zakręci się ponad liczby 70. Tym razem, mam wrażenie, że skuteczność z obu stron może być wyższa, a gospodarze wyrównują stan rywalizacji.

Colorado Avalanche – Nashville Predators

Wydaje się, że na zachodzie łatwiej jest ocenić szanse i wskazać, kto przejdzie do następnej fazy. Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest ekipa Avanalche, która potwierdziła moje słowa w pierwszym meczu. Wygrana 7:2 robi wrażenie, ale ich dominacja w pierwszej tercji zrobiła bardzo duże wrażenie. Oczywiście, absolutnie nie można lekceważyć Nashville, którzy będą się chcieli zrewanżować ze wszelką cenę, choć dla mnie, wrócą na swoją taflę bez zdobyczy punktowej. Nie wiem czy dziś zobaczymy znów 9 bramek, ale myślę, że na te 6 czy 7 możemy spokojnie liczyć.

Calgary Flames – Dallas Stars

Ostatni mecz tej nocy zapowiada się chyba najciekawiej, ale to ze względu na to, że ciężko coś przewidzieć. W pierwszym meczu spodziewałem się raczej kilku bramek, ale zawodnicy woleli grać brzydko i brać udział w bójkach, aniżeli zdobywać bramki. Myślę, że Dallas zagra dziś lepiej, dzięki czemu wynik się bardziej otworzy. Flames na swojej tafli są naprawdę mocni, mają zabójcze pierwsze tercje i jeśli dobrze się ten mecz ułoży, to możemy być mocno zaskoczeni rezultatem. Powiedzmy, że te 5 czy 6 bramek może być, ale Dallas to taka drużyna, że po beznadziejnym meczu mogą się odpalić.

Jakie typy wybrać na NHL?

Widzicie wyżej, że poszedłem w zakład łączony na wszystkie mecze, które zobaczymy tej nocy. Dobrze wiecie, że lubię zakłady tego typu, a w sezonie zasadniczym niejednokrotnie udało się zarobić. Linia 25 goli na 4 mecze nie jest odstraszająca, zwłaszcza, że mamy mecze, które mogą odpalić. Nawet jeśli znów w Calgary będzie zamulenie, w co ogólnie wątpię, to mamy mecze, które spokojnie mogą podgonić z bramkami. Moim zdaniem, typ na over 25 bramek po kursie 1,90 jest naprawdę fajną propozycją na dziś!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę