300 real almeria

Real Madryt – Almeria: bonus 300 zł w promocji Fortuna (21.01)

W niedzielę w meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga Real Madryt zmierzy się z Almerią. Oczywiście to Królewscy są faworytem do wygrania tego spotkania, a legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz w niej odebrać 300 zł bonusu za wygraną Realu Madryt z Almerią i to przy wkładzie zaledwie 2 zł! Jak skorzystać ze specjalnej oferty Fortuna na Real Madryt – Almeria (21.01) bonus 300 zł przeczytasz w naszym artykule.

Real Madryt – Almeria bonus 300 zł w Fortuna (21.01)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w 21. kolejce hiszpańskiej La Liga pomiędzy Realem Madryt, a Almerią przygotował specjalną promocję, w której za wygraną Królewskich w tym pojedynku możesz otrzymać 300 zł bonusu finansowego (boost 150.00 x 2 zł).

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł bonusu za wygraną Realu Madryt z Almerią w meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł bonusu w promocji Fortuna za wygraną Realu Madryt z Almerią (21.01.23):

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Realu Madryt z Almerią ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł ze specjalnej oferty bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 PLN.

Ile można wygrać w promocji eFortuna za wygraną Realu Madryt z Almerią?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na wygraną Realu Madryt z Almerią to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na zwycięstwo Królewskich z Almerią w promocji Fortuna.

  • Opcja 1: typ: wygrana Realu Madryt z Almerią (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do specjalnej oferty Fortuna na zwycięstwo Królewskich z Almerią możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

300 zł za wygraną Realu z Almerią w promocji Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste za promocję na Real Madryt – Almeria. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Real Madryt – Almeria?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie wygraną Realu Madryt z Almerią to polecamy wykorzystać najlepszy i zarazem najwyższy bonus 300 zł przygotowany przez Fortunę w swojej promocji bukmacherskiej.

2️⃣ Czy jest promocja na Real Madryt – Almeria (21.01)?

Tak, bukmacher Fortuna zaoferował promocję bukmacherską na Real Madryt – Almeria. Możesz uzyskać 300 zł, jeżeli Królewscy pokonają w tym spotkaniu Almerię.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę