w

Zakład specjalny na europejskie puchary w LVBET – sprawdź!

Nadszedł czas, by przedstawić Wam pierwszy zakład specjalny na stronie. Kto śledził nasza grupę wcześniej, wie, że większość tych zakładów wchodziła. Myślę, że spokojnie 80 lub nawet 90%, jak będzie zatem dziś? Zakład specjalny na życzenie w LVBET jest na podstawie kuponu, który podałem już na Youtube i możecie go sprawdzić tutaj. Nie mniej jednak, mamy też bezpieczniejszą opcję, do której zapraszam już teraz!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Zakład łączony na rzuty rożne tylko w LVBET!

Tak, tak, już możecie się domyślić po moim wstępie, o co tutaj chodzi. Pod lupę bierzemy znowu mecze Celticu z Bodo oraz Sevilli z Dinamo Zagrzeb, ale tym razem, dzięki uprzejmości LVBET, łączymy to ze sobą. Co to oznacza? Oznacza to, że gramy praktycznie to samo, ale mamy swego rodzaju ubezpieczenie zakładu, że w którymś meczu może nie pójść, a drugi zrobi z nawiązką, dzięki czemu będziemy cieszyć się z wygranej. Pamiętajcie, że w LVBET możecie otrzymać 20 PLN bez depozytu. Wystarczy, że zarejestrujecie się z banneru powyżej.

W filmie podałem over 9,5 w meczu Celticu oraz over 8,5 rożnych w Sevilli. Nie mniej jednak uważam, że faworyci na spokojnie mogą zrobić te 15 czy 16 cornerów. Czy to dużo, żeby rywale zrobili 5 czy 6? Moim zdaniem nie, zwłaszcza, że to drużyny, które potrafią budować tę rubrykę w statystykach. Szykują nam się naprawdę ciekawe, więc grzechem byłoby nie skorzystać.

Rzuty rożne w LVBET – kurs na zakład specjalny

Kurs na nasz zakład specjalny wynosi 2,10. Myślę, że to bardzo dobra opcja, zwłaszcza, że łącząc te zakłady w normalny sposób, wychodzi niewiele więcej, Bezpieczeństwo, w tym wypadku, jest zdecydowanie większe, więc chyba nie ma się co zastanawiać. Na podjęcie decyzji macie czas aż do 21:00, ale zapewniam, że ciekawszego zakładu możecie dziś nie znaleźć.

Jak znaleźć zakład? Czas na podsumowanie!

Zawsze pojawia się wiele pytań, o to w jaki sposób znaleźć zakład specjalny u bukmachera. W przypadku LVBET, wybieramy ofertę piłka nożna. Następnie przechodzimy w zakładkę Europa, by na koniec wybrać opcję “zakłady specjalne”. Mam nadzieję, że mój artykuł okazał się dla Was pomocny. Dajcie znać na naszej “fejsbukowej” grupie, co o nim sądzicie. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Czas na esportowo-sportowe emocje, czyli IEM Katowice połączony z hitem Ligi Europy – sprawdź!

Węgierskie danie na piątkowy wieczór – typ, analiza i singiel o 280 PLN