w

Początek weekendu z Algierią i Palestyną? Czemu nie! Trzy typy, start o 16:00!

Po zakończeniu eliminacji do Mistrzostw Świata wracamy do piłki klubowej. Jak zawsze zabieram was na egzotyczną podróż. Ponownie będziemy w Algierii, ale też zawitamy do Palestyny. Zapraszam!

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Constantine vs Paradou – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Zaczynamy od spotkania dwóch ekip z ligi algierskiej, które radzą sobie troszeczkę ponad stan. Constantine zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli, mimo że raczej jest drużyną, która powinna znajdować się bliżej środka. Paradou natomiast radzi sobie jeszcze lepiej i plasuje się na czwartej pozycji, mimo że potencjałem powinno być również w tym miejscu co Constantine.

Flashscore

Paradou jest znane, jako najbardziej ofensywna i jednocześnie overowa drużyna w Algierii. W ubiegłym sezonie mieli najwyższą średnią bramek na mecz. W tym są na drugim miejscu, ale nadal ich wynik jest bardzo dobry. Constantine jest drużyną dosyć ambiwalentną – u siebie strzela dużo, a na wyjazdach gra bardzo defensywnie. Na szczęście dzisiaj grają na własnym stadionie i wydaje mi się, że to pozwoli na obejrzenie kilku bramek.

Flashscore

W dodatku, jak już powtarzałem wiele razy – w Algierii zazwyczaj faworytem są gospodarze. To jest plusem dla typu z jeszcze jednego powodu – Paradou gra naprawdę dobrze na wyjazdach. W 12 spotkaniach zdobyli 19 punktów co jest wręcz oszałamiającym wynikiem jak na standardy tej ligi. Najważniejsze jednak jest to, że te punkty nie wynikają z wygranych 0:1 czy remisów 0:0, a z bardziej bramkowych spotkań.

Typ: Powyżej 1,5 bramki

MC Algier vs Medea – zapowiedź, analiza, propozycja typu

W drugim meczu tej ligi zmierzy się aktualny wicelider (MC Algier) z drużyną, która znajduje się na ostatnim bezpiecznym miejscu w tabeli (Medea). Typuję tutaj, że gospodarze będą w stanie bez większych problemów pokonać dużo słabszych gości.

Flashscore

MC Algier od dawna było mocną drużyną, ale w tym sezonie przechodzą samych siebie. To raczej miała być drużyna, która przy bardzo dobrych wiatrach będzie walczyć o afrykańskie puchary, a tu niespodzianka. Po ponad połowie sezonu są wiceliderem tabeli i ustępują tylko dominatorowi – Belouizdad. Jak w przypadku większości drużyn tak i MC Algier – dużo zawdzięczają bardzo dobrej grze u siebie. W 11 spotkaniach zdobyli 26 punktów. Złożyło się na nie osiem wygranych, dwa remisy i jedna porażka. Zremisowali z Constantine i Biskrą, czyli ekipami o wiele lepszymi od dzisiejszego rywala. Porażka miała miejsce z Chlef – również drużyną lepszą, aczkolwiek tutaj można to zaliczać w kwestii małej wpadki.

Flashscore

Medea natomiast (jak widać na załączonym wyżej obrazku) nie błyszczy w meczach wyjazdowych. Na 12 spotkań mają aż 9 porażek. Co prawda pozostałe trzy spotkania to wygrane, jednak pokonanie ostatniego w tabeli Tlemcen, czy bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie (Oran) nie jest czymś co by przemawiało za wysoką formą gości.

Typ: MC Algier

Al Khaleel vs Shabab Al-Dhairiya – zapowiedź, analiza, propozycja typu

W ostatnim typie przenosimy się do Palestyny, gdzie sezon zmierza ku końcowi. Jest to mecz dziewiętnastej kolejki, a całe rozgrywki składają się z dwudziestu dwóch. Al Khaleel jest aktualnym liderem tabeli z przewagą pięciu punktów nad drugim Jabal Al Mukaber. Oznacza to, że jeśli gospodarze dzisiaj wygrają to będą już niemal pewnie tytułu mistrzowskiego. Natomiast Shabab znajduje się na siódmej pozycji i w tym sezonie nie walczy już o nic. Matematycznie nie mają szans ani na spadek ani na puchary.

Flashscore

Jak widać, Al Khaleel nie przegrało w tym sezonie żadnego spotkania! Ich forma w meczach domowych jest wręcz wyśmienita. Na dziewięć spotkań wygrali siedem i dwa zremisowali. Podziały punktów nastąpiły w meczu z Jabal Al Mukaber i Merkaz – ekipami lepszymi od dzisiejszych rywali. No i trzeba dodać, że wtedy oba te zespoły miały motywacje do gry, której dzisiejszym gościom może zwyczajnie zabraknąć.

Flashscore

Wydaje mi się, że te argumenty już wystarczająco mocno opowiadają za tym, że gospodarze zgarną dzisiaj całą pule. To, że Shabab brakuje motywacji widać było już w ostatnim spotkaniu z Albirah, które przegrali 1:3. Porażka na własnym stadionie z drużyną, która na tamten moment była w strefie spadkowej? To mówi samo za siebie.

Typ: Al Khaleel

Komentarze

Ładowanie…

Argentyńska piłka znów da zarobić? Zapraszam po tripel i grę o 572 PLN!

Gramy o 205 zł! Dubel z kursem 2,33.