w

Anglia i Niemcy czyli dubel o 216 zł!!

Cześć. Niestety nic nie trwa wiecznie i wczoraj do piątej wygranej z rzędu zabrakło jednej bramki. Dzisiaj postaram się wrócić na zwycięską drogę dlatego wybrałem 2 mecze z 2 Bundesligi i Premier League. Korzystamy z oferty bukmachera Fortuna.

Leicester City vs West Bromich Albion

Lisy po awansie do finału pucharu Anglii, chcą powrócić do formy z marca kiedy w 4 ligowych meczach zdobyli 10 punktów. Kwietniowa zadyszka i porażki z Manchesterem United oraz West Hamem spowodowały że pozostał tylko punkt przewagi nad 5 miejscem które nie jest premiowane awansem do Ligi Mistrzów.w starciu z West Bromem nadarza się świetna szansa żeby powiększyć dorobek punktowy i umocnić swoją pozycję w tabeli.

Drużyna West Bromich zajmuje 19 miejsce w tabeli i każdy mecz to walka o wszystko. Beniaminek z zachodniej Anglii przespał pierwsza część sezonu i śmiało można stwierdzić że był dostarczycielem punktów, wygrywając tylko jedno spotkanie. Obecnie mają na koncie 5 zwyciestw i 6 punktów straty do bezpiecznej strefy także muszą dawać z siebie wszystko w każdym meczu.

Typ: over 2

Sandhausenvs Hamburger SV

Analogiczna sytuacja jak w Premier League Hamburg zajmuje 3 miejsce, gwarantujące udział w barażach niemieckiej 2 ligi. 4 oczka straty do bezpośredniego awansu to nie jest wygórowany próg, zwłaszcza że posiadają jeden mecz zaległy. Myślę że będą chcieli się zrehabilitować za domowa porażkę w ostatniej kolejce z Darmstadt.

Z kolei ekipa gospodarzy broni się przed spadkiem zajmując przedostatnie miejsce w tabeli. Szanse są dosyć spore jeśli wykorzystaja odpowiednio 3 zaległe mecze. Świetna okazja nadarza się już dziś aby urwać punkty faworytowi północy Niemiec.Liczę na to że obie drużyny strzelą bramkę ale jednak lepszy okaże się faworyt.

Typ: over 2.5

Https://betside.pl/go/fortuna

Puchary w Ameryce Południowej? Zagramy o 404 PLN!

Na parkiecie walka o półfinał, na kuponie gra o 204 zł!