w

Barażowy dubel z kursem 4,32! Gramy o 380 zł.

Spotkania, które bierzemy dziś pod lupę to: Portugalia – Macedonia Północna oraz Polska – Szwecja. Co warto typować w tych meczach? Zapraszam do mojej zapowiedzi! 🙂

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Portugalia – Macedonia – zapowiedź

Po sensacji, której dokonał zespół Macedonii eliminując obecnych Mistrzów Europy – Włochów, będą musieli stawić czoła Portugalczykom na ich terenie. W półfinale baraży wyeliminowali oni Turcję wygrywając z nimi 3:1. Nie lekceważyłbym drużyny Macedonii, po tym czego dokonali. Nie daję im jednak większych szans na awans, chociażby z tego powodu, że skuteczność w ofensywie gospodarzy jest w ostatnim czasie dużo lepsza niż Włochów.

Portugalia – Maceodnia – typy

Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest dość niski, co bez wątpienia sprawia że staje się on niegrywalnym. Godną uwagi opcją w takim przypadku jest postawienie posiadania drużyny Portugalii, ponieważ obecna linia, którą oferują nam bukmacherzy wynosi 60,5%. W mojej opinii jest to grywalny bet, chociażby z tego względu, że Portugalia miała 60% z drużyną z Turcji, która nie oszukujmy się, jest o wiele lepsza jakościowo niż zespół Macedonii Północnej. Dodatkową szansą na pokrycie tej linii jest fakt, że goście po ostatnim sukcesie zagrają niemal identycznie w tym spotkaniu. Autobus i szukanie okazji w kontratakach 🙂 Pójście cios za cios ze świetnie wyszkolonymi portugalczykami może się skończyć dla nich tragicznie. Ciekawą alternatywą do gry są rownież rzuty rożne gospodarzy, w tym spotkaniu może być ich naprawdę sporo. Warto podkreślić, że Włosi grający z Macedonią mieli ich aż 16! Co jest lepsze do gry? Wybór pozostawiam Wam 😉 Ja osobiście stawiam na posiadanie gospodarzy.

Posiadanie w meczu z Turcją

Polska – Szwecja – zapowiedź, typy

W tym spotkaniu bardzo ciężko przewidzieć wyniku meczu. Z jednej strony Polacy w roli gospodarza grają zdecydowanie lepiej. Na stadionie w Chorzowie doping z pewnością będzie niósł naszych zawodników. Z drugiej strony gra naszych ,,Orłów” pozostawia wiele do życzenia. Na pewno spodziewać się tutaj możemy twardej gry z obu stron, dlatego na tym dziś skupimy naszą uwagę. Mecze o tego typu stawkę sprawiają, że w przypadku prowadzenia jednej z ekip nie ma czasu na kalkulację. Trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Nie wydaje mi się, żeby w tym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Spotkanie to będzie sędziował włoski arbiter – Daniele Orsato, który znany jest z tego, że lubi sięgąć po kartoniki. W tym spotkaniu typuje, że jedną z nich pokaże naszemu środkowemu pomocnikowi – Grzegorzowi Krychowiakowi. W meczach o stawkę praktycznie zawsze wyłapuje kartki, a jego forma jest daleka od ideału, może mieć spore problemy w środkowej strefie.

TYPY: Portugalia powyżej 60,5% posiadania z Macedonią Północną, Grzegorz Krychowiak otrzyma żółtą kartkę w meczu ze Szwecją

Komentarze

Ładowanie…

Kupon z kursem 6.39 w Betfan. Gramy bez ryzyka na naszych

Peru rzutem na taśmę z awansem na mundial? Gramy singiel z kursem 2.01!