Betclic bonus powitalny | Na start 50 zł w 2024 roku

Z pewnością wielu typerów lubi korzystać z pakietów nagród na pierwsze przygody z zakładami bukmacherskimi. Legalni bukmacherzy w swoich pakietach powitalnych przygotowują zróżnicowane bonusy. Z taką propozycją wychodzi również internetowy bukmacher Betclic, który oferuje bonus w kwocie 50 złotych. Bonus startowy obowiązuje tylko po założeniu konta. Nowi użytkownicy mogą liczyć na wysoki zwrot za pierwszy zakład, przyznany w formie freebetu. Sprawdź w naszym artykule jak odebrać promocyjny pakiet powitalny w Betclic na rok 2024 oraz jakie są najważniejsze zasady i warunki bonusów powitalnych od tego koncesjonowanego operatora.

Betclic bonus

Jeżeli założysz nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych z tego LINKU otrzymasz dostęp do najlepszej oferty powitalnej w Betclic Zakłady Bukmacherskie.

Kod promocyjny BetclicBETSIDE
Zakład bez ryzyka50 PLN
Obrót zakładem bez ryzyka1-krotny (1x)
Działa w aplikacji?TAK

Pamiętaj, że jeżeli zakładasz konto przez stronę internetową www lub apkę mobilną to należy podać nasze hasło afiliacyjne o treści: BETSIDE. Bonus powitalny w Betclic działa w roku 2024 i jest przyznawany w formie freebetu w kwocie 50 zł, jeżeli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany.

Jak odebrać bonus 50 zł w Betclic?

Warunki odbioru atrakcyjnego bonusu od bukmachera Betclic w kwocie 50 zł w formie freebtu w ramach pakietu powitalnego są proste, a z naszą instrukcją z pewnością poradzisz sobie z odbiorem premii bukmacherskiej:

 • Załóż konto wpisując kod Betclic o treści: BETSIDE
 • dokonaj wpłaty na konto w kwocie minimum 1 zł
 • wybierz dowolną liczbę selekcji na Twój zakład z kursem minimum 1,14
 • kupon automatycznie będzie objęty zakładem bez ryzyka – do kwoty 50 zł. Nie musisz nic zaznaczać na swoim zakładzie
 • W razie porażki w ciągu 48 godzin otrzymasz zwrot stawki minus podatek w formie bonusowego freebetu
 • Jeśli trafisz pierwszy kupon – wygrana trafia od razu na saldo depozytowe. Jeśli przegrasz dostajesz freebet, którym możesz zagrać co chcesz

Warto tutaj wspomnieć, że z akcji wyłączone są zakłady na gry wirtualne. Swój zakład możesz zawrzeć zarówno przez aplikację mobilną bukmachera (np na smartfonie z Androidem lub iOSem), a także na stronie internetowej www (np przez laptopa czy przez komputer stacjonarny).

Betclic bonus powitalny – co zawiera?

Oferta promocyjna w postaci pakietu powitalnego została przygotowana dla każdego nowego gracza, który założy nowe konto i składa się z jednego bonusu, który zawiera:

 • ubezpieczony zakład bez ryzyka do kwoty 50 PLN

W poniższym artykule dowiesz się jak dokładnie odebrać bonus powitalny na start oraz jakie są warunki wymogu obrotu dodatkową kasą. Dodatkowo zostaną objaśnione wszystkie dodatkowe bonusy, które znajdziesz na platformach bukmachera Betclic online.

Nowych typerów Betclic wita na start atrakcyjnym bonusem powitalnym. Wszyscy, którzy zdecydują się zarejestrować nowe konto mogą otrzymać zwrot 50 zł za pierwszy zakład. Freebet zostanie przyznany, w razie rozliczenia pierwszego zakładu jako przegrany.

Warto tutaj wspomnieć od razu, że bonus zostanie przyznany w przypadku, gdy zasilimy konto depozytem w kwocie od 1 złotego do 10 000 złotych. Pamiętaj, że oferta cashbacku obejmuje tylko pierwszy wysłany (postawiony) kupon w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Jeżeli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci stawkę zakładu w formie free-betu.

Bonus Betclic – co mogą obstawiać za kasę?

Wybór należy do typera. Tutaj bukmacher nie wprowadza żadnych ograniczeń co do rynku zdarzeń. Jedynym wymogiem jest zawarcie kuponu z kursem minimalnym 2,14. Gracz, więc może obstawiać zarówno kupony pojedyncze (SOLO) jak i kupony akumulowane (AKO). Wyłączeniem z promocji bonusowej są tylko zakłady na symulowane gry karciane.

Jak zostaje obliczona kwota wygranej za bonus Betclic?

Wszelkie wygrane pochodzące z zakładów wzajemnych zawartych przy wykorzystaniu bonusu powitalnego przyznanego w ramach promocji startowej zostaną pomniejszone o wysokość stawki.

Przykładowo, jeżeli użytkownik postawi kupon składający się z dwóch selekcji (kupon double) za otrzymany zwrot bonusowy za pierwszy przegrany zakład w kwocie 50 zł z łącznym kursem 3.00 otrzyma wygraną w kwocie 100 zł. Jak jest to liczone?

 • stawka: 50,00 zł
 • kurs: 3.00;
 • wygrana: 50 zł x 3.00 – 50 zł (kwota bonusu) = 100 zł.

W prostym uproszczeniu – do wygranej, która zostanie wypłacona typerowi nie jest uwzględniona kwota darmowego zakładu. Dodatkowo teraz w Betclic można grać bez podatku, stąd wygrana jest jeszcze większa.

Bonusy Betclic – co jeszcze mogę dostać?

Bukmacher Betclic nie zapomina również o stałych typerach, którzy już posiadają konto do betowania. Również oni mogą korzystać z okazjonalnych bonusów oraz stałych promocji bukmacher online. Poniżej przedstawiamy jakie pakiety bonusowe dostępne są jeszcze dla wszystkich typerów, którzy założyli lub założą konto w Betclic i na przykład skorzystają z bonusu powitalnego.

Multi+ bonus do kuponów AKO

W ramach tej akcji dla kuponów AKO bukmacher oferuje zwiększenie wygranej z kuponów bukmacherskich nawet o 120%. Wszystko jest uzależnione od ilości zdarzeń jakie zawrzesz na swoim zakładzie. Aby móc otrzymać dodatkowy boost kursowy do swojego zakładu należy zagrać kupon składający się z minimum 5 selekcji. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.20. Bonus Betclic Multi+ skierowany jest głównie do użytkowników, którzy lubią grać popularne taśmy bukmacherskie.

Jak wysoki współczynniki można otrzymać w Multi+?

Ilość typów na kuponiebonus (w procentach %)
5 selekcji7%
6 selekcji10%
7 zdarzeń12%
8 zdarzeń15%
9 zdarzeń20%
10 selekcji25%
11 zakładów30%
12 zakładów40%
13 zakładów50%
14 selekcji60%
15 selekcji70%
16 zdarzeń80%
17 zdarzeń90%
18 zdarzeń100%
19 zakładów110%
20 lub więcej zakładów120%

Oferta dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych (prematch) jak i LIVE (na żywo). Kasa z wygranych kuponów AKO trafia od razu na saldo depozytowe, które możemy wypłacić na rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalsze puszczanie kuponów.

Bukmacher proponuje również często boosty kursowe – czyli słynne podniesienia kursów, na przykład z 1,50 na 1,65. Dzięki temu typer może ograć buka na większą kasę na przykład na zakładzie SOLO. Dodatkowo bukmacher posiada świetnie działający system Cashout – czyli wcześniejszego zamknięcia kuponu w przypadku kilku trafionych typów. Wtedy na konto trafia część pewnej wygranej.

Metody wpłat do odbioru bonusu w Betclic

Do wpłaty kasy na konto w Betclic nie będzie potrzebny nam profil stały gracza. Początkowo w polskich zakładach bukmacherskich pieniądze można było wpłacać tylko kartą. Teraz każdy nieustannie rozwija swoje usługi, dzięki temu typerzy mają do dyspozycji coraz więcej możliwości metod wpłat. Jest to ważne z punktu widzenia gracza, bo każdy chce, aby jego środki były bezpiecznie przetransportowane zarówno na konto typerskie jak i na konto bankowe w przypadku wypłaty.

Betclic umożliwia swoim użytkownikom kilka szybkich metod wpłat pieniędzy. Wpłata zrealizowana jest na kilka sposobów, a tylko od nas zależy, którą opcję wybierzemy. Ważne, że przy zasilaniu nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat. Jedyna prowizja, którą może pobrać to bank, ale to zależy od indywidualnych ustaleń umowy na linii klient>bank.

Internetowy system płatności Przelewy24 + BLIK

Najszybsza metoda wpłat kasy to internetowe systemy Przelewy24. Poprzez serwis on-line Przelewy24 logujemy się do własnego banku i dokonujemy szybkiej wpłaty. Pieniądze znajdą się na naszym koncie błyskawicznie po akceptacji naszej transakcji zarówno ze strony banku, jak i bukmachera. W ramach tej szybkiej metody wpłaty betclic współpracuje z 23. podmiotami bankowymi: między innymi ING, Alior, Credit Agricole, Get in Bank, Millenium, mBank, Nest Bank, Idea Bank oraz inne.

Po wyborze tej metody, wpisujemy wybraną kwotę, klikamy “Wpłać” i zostajemy przeniesieni do kolejnego okienka, w którym wskazujemy nasz bank.

Dodatkowym bonusem wpłat, który możemy spotkać w Betclic jest system płatności BLIK. W przypadku tej metody kasa pojawia się jeszcze szybciej na naszym koncie bukmacherskim.

Wpłata kartą kredytową lub debetową Visa/Mastercard

Jest to również prosty system wpłat. Podobnie kartami możemy płacić na portalach internetowych za zakupy czy za aukcje. Ważny aspektem w przypadku wpłaty kartą jest jej dostępność. Taką kartę, aby wpłacić kasę musimy mieć przy sobie. Bukmacher wymaga podania pewnych danych przy zrobieniu depozytu:

 • po pierwsze należy podać imię i nazwisko posiadacza karty
 • po drugie, należy wpisać szesnastocyfrowy numer karty widoczny na niej w czterech blokach po cztery cyfry.
 • po trzeci należy podać ważność karty – czyli do którego roku i miesiąca karta jest ważna
 • ostatnim krokiem jest podanie unikatowego kodu weryfikacyjnego CCV/CVV

Jeżeli podamy prawidłowe dane, bukmacher natychmiast zaakceptuje transakcję, a kasa pojawi się w mgnieniu oka na naszym koncie. Co ważne, depozyt kartą bankową uwzględnia zasilenie konta od 30 zł, czyli nie wpłacimy niższej kwoty od podanej. Maksymalny limit jest taki sam jak w przypadku Przelewów24 i wynosi dokładnie 100 000 zł.

Internetowy portfel Skrill

Jest to metoda płatności, która w ostatnim czasie zdecydowanie zyskuje popularność. Portfele internetowe, czyli e-wallety lub e-portfele to bardzo bezpieczna opcja przechowywania swoich pieniędzy jak i wykonywania transakcji nimi. Transakcja odbywa się błyskawicznie, o ile wszystkie dane są zgodne, a przelew on-line zaakceptuje zarówno jedna, jak i druga strona, czyli e-wallet oraz bukmacher.

Aby wpłacać lub też wypłacać środki pieniężne poprzez Skrill, należy przy transakcji na stronie Betclic zaznaczyć odpowiednią opcję i wpisać adres e-mail. Chodzi o adres mailowy konta założonego w serwisie Skrill. Nie musi być on taki sam jak na koncie bukmachera Betclic.

Minimalna kwota wpłaty za pomocą Skrilla to 15 zł, a maksymalna – 45 000 zł. 

Metody wypłat w Betclic

Warto na początku poinformować, że wypłaty z wygranych kuponów w Betclic online mogą odbywać się tylko na kontach w pełni zarejestrowanych. Czyli takich, które są już kontem stałym. Nie ma możliwości wypłaty kasy z konta tymczasowego. Betclic oferuje dwie opcje wypłaty środków do banku. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł:

Wypłata poprzez system on-line Przelewy24

Aby wypłacić kasę z naszych wygranych zakładów w Betclic należy przede wszystkim podać kwotę, którą chcemy wypłacić. Następnie należy uzupełnić dane bakowe – czyli podać numer IBAN. Jest to po prostu nasz pełen numer konta – bez spacji – poprzedzony literami “PL”. Jeżeli wcześniej pozytywnie zweryfikowaliśmy konto, to nawet nie musimy ponownie wpisywać tego numeru. Pojawi się on automatycznie w przeznaczonym do tego polu w okienku wypłaty.

Jeżeli wszystko się zgadza to cała akcja wypłaty kasy jest autoryzowana poprzez podanie hasła do naszego konta do obstawiania.

Środki finansowe pojawią się na naszym koncie bankowym po zatwierdzeniu całego procesu transakcyjnego. Co więcej, kasa pojawi się błyskawicznie na naszym rachunku bankowym, bo bukmacher posiada system natychmiastowych wypłat. Tak więc kasy możemy spodziewać się już nawet po 15 minutach.

Wypłata kasy tradycyjnym przelewem

Właściwie cały proces odbywa się tak samo jak w przypadku wypłat poprzez internetowy system Przelewy24. Różnicą tylko jest to, że Betclic ma maksymalnie dwie doby na akceptacje, zaś sam przelew może iść maksymalnie siedem dni roboczych. My jak sprawdziliśmy taki proces i trwa on zazwyczaj do 36 godzin, więc jest to naprawdę dobry wynik. System wypłat jest dostępny 24/7 i nie pobiera żadnych opłat od wygranych.

Recenzje na temat bonusu powitalnego w Betclic

Poszperaliśmy nieco po forach internetowych i udało się nam dowiedzieć, że użytkownicy bardzo chwalą sobie bonus od buka Betclic. Są bardzo zadowoleni, że mogą zagrać swój pierwszy zakład bez ryzyka i przetestować szeroki rynek zdarzeń jaki daje ten zaufany bukmacher. Recenzje wystawiane na forach są bardzo pozytywne, dzięki temu wielu graczy z chęcią zakłada nowe konto w Zakładach Bukmacherskich Betclic.

1️⃣ Jaki jest kod do aktywacji pakietu na start w Betclic?

Pamiętaj by przy zakładaniu konta, aby użyć kodu o treści: BETSIDE. Dzięki niemu będziesz mógł skorzystać z bonusu Betclic, który wynosi do 50 zł.

2️⃣ Czy w bonusie powitalnym jest bonus od depozytu?

Obecnie w pakiecie bonusowym w Betclic nie znajdziemy bonusu od depozytu. Takie bonusy oferują choćby Superbet, BETFAN, czy STS.

3️⃣ Czy bonus od Betclic jest darmowy?

Tak, za bonus od Betclic nic nie zapłacisz, a dodatkowo nie ryzykujesz swojej kasy, albowiem grasz bez ryzyka do kwoty 50 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę