w

Ćwierćfinał na przełamanie, czyli singiel na 215 zł!

Witajcie, wczorajszy dubelek na plus więc może złapiemy jakąś serie? Zapraszam po analizę singla z meczu Euroligi. Efes podejmie Real Madryt w walce o półfinał Play-Offu. Cel? Zwycięstwo gospodarzy handicapem. Różnica punktów? Minimum 12. Poniżej postaram się przedstawić swoje argumenty którymi się kieruje w doborze spotkania. Zapraszam!

Anadolu Efes – Real M

Przed nami już piąte spotkanie tego ćwierćfinału. Pierwsze dwa mecze rozgrywane były w Turcji i oba okazały się zwycięstwie dla Turków. Kolejne dwa z kolei na terenie Hiszpanii i jak łatwo wywnioskować, to Real cieszył się ze zwycięstw. Czy dziś zatem ponownie Efes na własnym parkiecie pokaże lepszą klasę i po raz kolejny odprawią z kwitkiem gości? Na to pytanie będzie nam trzeba poczekać do wieczoru, bowiem spotkanie rozpoczyna się o 18:45. 

Anadolu Efes to zespół który u siebie jest bardzo skuteczny, powtarzalny i punktujący. Ich ostatnie domowe spotkania to same zwycięstwa, mało tego, w tym roku u siebie mają w dorobku same triumfy! Real natomiast jest bardzo dobrym zespołem który w Eurolidze w rundzie grupowej zajął 6 miejsce. Ich mecze na wyjazdach nie imponują jednak taką skutecznością i statystyką jak chociażby domowe Efesu. 

Moim zdaniem Efes powinien dość gładko poradzić sobie z Realem. Kwestia tego jaką różnicą? Wybrałem ciekawy bet z fajnym kursem. Czy jest on prawdopodobny? Jak najbardziej, gorąco zachęcam do przeanalizowania i przemyślenia. Zieloności Typerzy! 

TYP : handicap (-11,5) – 1

https://betside.pl/go/forbet

Czy wtorkowe mecze pozwolą zarobić?! Dubel o 216 zł już gotowy!!

Środowe granie w Europie czyli dubel o 218 zł!