w

Zwycięskie rożne, czyli dwa kupony z rzędu na plus! Zapraszam na dubla i singla z Bundesligi oraz Bundesligi połączonej z LaLiga!

Wczorajsza, kolejna propozycja na kornery bardzo pewnie zaświeciła się na zielono co sprawiło, że to już drugi dzień z rzędu na plus. Cieszy mnie bardzo, że sporo z moich spekulacji się sprawdziło, ale teraz pora na przedłużenie serii. Do dzisiejszego dubla wybrałem mecz Arminii z Augsburgiem oraz Alaves z Sevilla. Bonusem będzie tu jeszcze singiel po fajnym kursie z meczu niemieckiej ekstraklasy. Zapraszam do analizy:

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Alaves Sevilla – forma zespołów, zapowiedź meczu

Pojedynek aktualnego wice-lidera hiszpańskiej ekstraklasy z ekipą również drugą… ale od końca. Mimo wszystko nie wydaje mi się aby ten mecz był typowym spotkaniem ‘do jednej bramki’ dlatego, że pomimo fatalnych statystyk i prawie najgorszej defensywy w lidze, Alaves potrafi się postawić. Główna w tym zasługa oczywiście najlepszego strzelca Alaves, który z niczego umie zrobić ‘coś’ oraz całkiem niezłego defensora, którym niewątpliwie jest Duarte. My natomiast nie skupiamy się ani na zwycięstwie żadnej z drużyn, ani na bramkach, a na tym co dało nam zarobić dwa razy pod rząd – rożnych. Zanim jednak postaram się Was przekonać do typu, podsyłam formę obu zespołów:

FLASHSCORE

Rzuty rożne – ciekawostki, liczby

W zasadzie to wystarczyła mi jedna statystyka aby podjąć tę decyzję – stracone rożne/mecz przez drużynę gospodarzy, która wynosi dokładnie 6,42 rożnego/mecz! Czyż 4 rożne nie wyglądają przy tym śmiesznie? Jeśli chodzi o dokonania Sevilli w tym aspekcie to jest to dokładnie 4,38 rożnego na mecz, ale czy z takim rywalem powinniśmy się obawiać o najniższą linię? Wydaje mi się, że nie. Co do statystycznego posiadania piłki to wydaje mi się, że tym razem będzie to ok. 60-65% na korzyść Sevilli, co zdecydowanie ułatwi ekipie przyjezdnym ‘ubicie’ 4 rożnych. Pewnie zapytacie jak prezentowali się rywale Alaves w tym aspekcie? Spieszę z odpowiedzią:

 • vs Getafe stracili oni 6 kornerów, łącznie 6:1
 • vs Real Madryt 7, łącznie 7:1
 • vs Valencia 9, łącznie 5:9
 • vs Elche (!!) 7, łącznie 7:3
 • vs Barcelona 10, łącznie 10:1
 • vs Betis 8, łącznie 8:3

Czy te statystyki nie pozwalają sądzić, że dzisiejszy cel powinien być bardzo szybko zazieleniony? Oczywiście, że tak! Nie ma tu szczególnie chyba o czym więcej pisać – różnica klas, posiadanie powinno być znacznie większe, a i motywacja na najwyższym poziomie gdyż wygrywając ten mecz, Sevilla zbliży się na zaledwie 3 punkty do pierwszego w tabeli Realu Madryt.

Arminia vs Augsburg, czyli mecz o 6 punktów

Mecz z typu finał LM – zwycięzca może dziś zrobić ogromny krok w kwestii pozostania w Bundeslidze. Sytuacja w dole tabeli jest naprawdę napięta, a Hertha czy Stuggart będą oglądały i analizowały ten mecz bardzo dokładnie, gdyż ich też jeszcze czekają ‘finały’ z tymi drużynami. Co do samego spotkania – trudny mecz do sędziowania i zapewne do oglądania. Zapewne będziemy świadkami dość dynamicznego i brudnego spotkania, w którym obie ekipy będą starały się sobie przeszkodzić w akcjach ofensywnych. Dlatego też zdecydowałem się na dwa statystyczne bety z tego spotkania, a pochwale się nimi już za moment. Teraz, tradycyjnie, forma obu zespołów w ostatnich 5 meczach:

FLASHSCORE

Statystyka celnych strzałów Augsburgu i dopełnienie dubla

Tytuł mówi sam za siebie – skupiamy się dziś na celnych strzałach oraz faulach ekipy Augsburga. Szczerze mówiąc to tą pierwszą statystyką naprawdę mogli się pochwalić w ostatnich spotkaniach, a rozgrywali swoje mecze ze znacznie lepszymi przeciwnikami niż Arminia. Nie wierzycie? Spójrzcie:

 • vs Dortmund – 3 celne
 • vs Freiburg – 18 ogólnie, 4 celne
 • vs Monchengladbach – 14 ogólnie, 8 (!!) celnych
 • vs Union Berlin – 14 ogólnie, 9 (!!) celnych)
 • vs Leverkusen – 14 ogólnie, 5 celnych

Jak widzicie, ostatnio drużyna Augsburga zdecydowanie podreperowała celowniki, a ich statystyka meczowa to właśnie dokładnie 4,0 celnego strzału na mecz, przy 11,2 oddanych strzałów ogólnie. Uważam, że w tym spotkaniu nie ma drużyny lepszej – są dwie bardzo ‘równo’ grające, ale wskazywałbym tutaj właśnie na ekipę Gikiewicza gdyż gra zdecydowanie konkretniej i bardziej przekonywująco w ofensywie.

Faule przyjezdnych w liczbach

Co do singla – szybki opis i szybka statystyka. Tak jak już wspomniałem we wstępie, spodziewam się tutaj trudnego meczu dla obu zespołów i sporej ilości fauli. Przeglądając ofertę natrafiłem na ciekawy bet, który wydaje mi się mieć spore szanse powodzenia. Mowa tutaj o faulach ekipy przyjezdnych, która faktycznie ostatnie mecze traktuje jak mecze o wszystko. Przykłady? Proszę bardzo:

 • vs Dortmund 15 fauli
 • vs Freiburg 11 fauli
 • vs Monchengladbach 12 fauli
 • vs Union 8
 • vs Eintracht 12 fauli

Wynik dość na styku, choć statystyka per match wskazuje na dokładną liczbę 11,9 fauli. Uważam, że akurat w tym meczu jest spora szansa na osiągnięcie takiego wyniku, a kurs 2,2 powinien zachęcić do gry. Wiem, że dwa ostatnie spotkania nie były pod tym względem udane, ale dziś mamy już 25 kolejkę, a oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Myślę, że obie z nich dorzucą troszkę pikanterii i zobaczymy zacięty pojedynek:

Podsumowanie, odczucia, kursy

Reasumując – jak zazwyczaj, w tym przypadku również mam dobre odczucia i podobają mi się te kupony (w przeciwnym wypadku bym nie analizował i nie wrzucał). Kurs na dubla to ok. 2,14, zaś na singla 2,20. Pozwala to na całkiem przyjemny zarobek w razie powodzenia. Jestem naprawdę bardzo pozytywnie nastawiony i mam nadzieję na przedłużenie serii z 2 na 4 za sprawą tych dwóch meczy i kuponów. Czy się uda? Przekonamy się już niebawem. Powodzenia!!

Komentarze

Ładowanie…

Kurs 20.00 na jednego gola City w meczu z United od Superbet

Portugalia i Chorwacja przyniosą Nam szczęście?