gerhard crous doivHPaG Vw unsplash

Dubel na hokejowe Mistrzostwa Świata elity! Gramy o 501 PLN!

Wracamy do grania hokejowa na arenie międzynarodowej, gdyż sobotnie spotkania zapowiadają się bardzo interesująco. Nie brakuje ważnych spotkań dla układu tabeli, co tylko doda pewnych smaczków. Pod lupę weźmiemy spotkania Szwedów z USA oraz Kanadyjczyków ze Szwajcarami. Jakie typy warto wybrać na te mecze? Zapraszam do analizy poniżej!

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

USA vs Szwecja – zapowiedź meczu, kursy oraz typy

Hokejowe emocje zaczynamy już o godzinie 11:20 od meczu Stanów Zjednoczonych i Szwecji. Faworytem są hokeiści ze Skandynawii, jednak sytuacja zespołu zza oceanu jest dość poważna i może tak być, że nie wyjdą z grupy. To dla nich będzie na pewno dużą katastrofą, więc dziś muszą zagrać naprawdę dobre spotkania. Potencjał mają duży, jednak zbytnio skupiają się na grze fizycznej, przez co dostają wiele kar. Wydaje mi się, że jednak mogą wykorzystać swoją okazję ze Szwedami, gdyż Ci odczuwają coraz większe trudy tego turnieju.

Wszystko dlatego, że Szwedzi nie grają pełnymi czteroma piątkami. To może rzutować na sytuację na tafli, zwłaszcza od połowy drugiej tercji. To będzie spora szansa dla Amerykanów, ale do tej pory, to Szwedzi powinni rozdawać karty. Spodziewać się bramek z obu stron, a linia 4,5 na bramki, to dla mnie naprawdę świetna opcja. Kurs 1,55 wydaje się naprawdę dobry, więc lecimy z tym!

Kanada vs Szwajcaria – zapowiedź meczu, kursy oraz typy

Drugi mecz na dziś rozpocznie się już o godzinie 15:20. Będzie to arcyciekawe starcie pomiędzy Kanadą, a Szwajcarią. Wiadomo, że to zespół klonowego liścia jest faworytem tego meczu, ale Helweci na pewno nie są bez szans. Kanadyjczycy często łapią głupie kary i potrafią tracić dziwne bramki. Szwajcarzy mają w swoim składzie zawodników, którzy mogą zaskoczyć, dlatego nie sama Kanada powinna strzelać.

Nie piszę o tym bez powodu, gdyż to na bramkach się skupimy. Linia, jak na mecz Kanady, ustawiona bardzo nisko. Pięć bramek w takim meczu, to myślę, że to obowiązek i po prostu to trzeba zagrać. Kurs 1,47 na liczbę 5 goli jest naprawdę świetny i mając na uwadze, że oba zespoły powinny strzelać, to biorę to z pocałowaniem ręki. Moim zdaniem, ciężko będzie o lepszy zakład na jutro, ale wiadomo, to tylko sport.

image 79

Łączny kurs kuponu to 2,28, dzięki czemu mamy niemal idealną liczbę na podwojenie. Stawiając 250 PLN możemy uzyskać drugie tyle i myślę, że to stawka adekwatna do mojej pewności. Jak już wspomniałem, różne dziwne rzeczy dzieją się ostatnio na arenach sportowych, ale ten kupon wydaje się naprawdę mocny. Mam nadzieję, że zwiększenie stawki podziała odpowiednie i uda się coś zarobić!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę